Skrtel Fenerbahçe'de! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Skrtel Fenerbahçe'de!

Merak ettigimden bi bakayim dedim.

Skrtel gecen sezon toplam 28 macta gorev yapmis. (22si lig maclari)

22 macin 21'inde ilk 11 de baslamis. Diger kalan 16 macta gorev verilmemis.

İsim olarak herkesin duydugu isimler ama bildigin rezil bir takım kuruluyor sistem acısından ha bu ligde iş yaparmı bu ligde herkes iş yapıyor.

Seneye yine 2. olurlar ondan şüphem yok ama biz ne yapacağız önemli olan o :red: Dursun'un kafası ile gider ve buna bir şekilde dur diyemezsek seneye anlı şanlı bir 9. sıra mücadelesi bizi bekler. Kendinizi şimdiden hazırlayın derim.

Gökmen Özdemir ‏@gokmnozdmr 48 min.48 minuten geleden
Martin Skrtel Fenerbahçe için çok iyi transfer. Kjaer ile defansta önemli güç. Bruno Alves'ten bir hatta iki gömlek üst oyuncu

objektif yorum buna denir.

Vay be demek ki gazeteci abimiz iyi transfer demiş.

Hemen o yönde yorumlarımızı değiştirmeliyiz :red:

Gökmen Özdemir ‏@gokmnozdmr 48 min.48 minuten geleden
Martin Skrtel Fenerbahçe için çok iyi transfer. Kjaer ile defansta önemli güç. Bruno Alves'ten bir hatta iki gömlek üst oyuncu

objektif yorum buna denir.
Objekitif olmayan bir kere sensin, bunu da sana ispat ederim, 1 saniye bile sürmez. Ispati nedir: Ben oyuncuya b.k atmadigima ragmen öyle yaptigimi düsünüyorsun, yani önyargi.

Geciniz. Abartmaya devam. Kjaer ligin en iyi stoperimis, gülerler.

Lami cimi yok. Iyi transfer. Kjaer ile birlikte uyumlari nasil olur onu merak ediyorum ama ne Skrtel ne de Kjaer lider tipinde stoper degiller. Ikisi de sert ikisi de cevik ama zaten Fener yine 3 tane ön libero ile oynarsa stoperlere fazla birsey düsmez ve iyi gözükürler. Aslinda "sirf" Topal ve Souza oynadi mi bile yetiyor defansif acidan bir de bunlara simdi Neustädter denen kazma katildi. Fener 4-3-3 oynar bence yeni sezonda.

Bakalim sol bek isini ne yapacaklar, oraya da yabanci alirlarsa iyi olur. Defansi full yabanci yapacaksin bizim yerliler defans yapmasini bilmiyor kimse kusura bakmasin. Daha nerede durup nerede durmayacagini bile bilmiyor cogu.

Benim asil merak ettigim bu Aziz normalde Vitoru 5 kere kovmustu simdiye kadar, neden hala kovmadi ilginc :D Bir de Nani'nin yerine kimi alacaklar. Oyun icinde cok sönük ve hayalet gibi olsada adamin belirli bir skor üretkenligi var. Milli takimda da gördük turnuvada, adam resmen yok maclarda ama 3 gol/ 1 asist ile oynuyor simdiye kadar.

Objekitif olmayan bir kere sensin, bunu da sana ispat ederim, 1 saniye bile sürmez. Ispati nedir: Ben oyuncuya b.k atmadigima ragmen öyle yaptigimi düsünüyorsun, yani önyargi.

Geciniz. Abartmaya devam. Kjaer ligin en iyi stoperimis, gülerler.

Vay be, bu kadar da olmayin, objektif olanlardan sadece bir ornek verdim.

Adam yillardir liverpool'da oynamis, liverpool'u takip edenler adamin nasil duvar gibi stoper oldugunu bilir.

Burda kimse abartmiyor, herkes objektif dusuncesini soyluyor, sende gelip bok atiyorsun, kjaer ligin en iyi stoperi degil mi? Farkli ligleri mi izliyoruz yoksa hmm

f.bahçe skrtel'e 3 yıl için primler dahil 12 milyon euro; liverpool'a bonservis olarak 5 milyon euro ödeyecek..(via BİPSpor)

güzel geçirmişler fenere

Kaçan balık büyük olur. Biz alsak 5000 tane eleştiri olurdu. Fenerin böyle transferler yapması güzel :) bir iki yıla kalmaz ffp cezası yerler. Tabi kara para aklamazlarsa

Üst Alt