ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor 1-1 Lille | 27 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor 1-1 Lille | 27 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor - Lille | 27 Eylül | 21.45 | Star TV

Haydi trabzon, yanlız şu zemin yakışmıyor. Güzel atmosfer var..

Saldırın uşaklarrrrr:)

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 2.Maç | Trabzonspor 0-0 Lille | İlk Yarı | Star TV

Taraftar susdu maç izliyor... Bune kardeşim.İlk defa ŞL de oynuyorsunuz..Yada Star sesi çok kısmış..

Nasıl bir kadro var la bu Lillede? Aynı bizim skibbe dönemindeki kadromuz üstü Ankara altı Keşan-Malkara :D

Trabzon bastırırsa kolay gol atar ama bir o kadar kolay da yer bu Lilleden, şu ana kadar ki sakin oyuna rağmen kesin üst olur hatta 4-5 gol olur diyorum.

O degil de, Uefa bu rezalet isiklandirmaya nasil izin vermis anlamis degilim.

Trabzon pas yaparak yormalı. ama Lille süper pres yapıyor şu ana kadar. Bir gol atarsa trabzon Lille açılacak kabak gibi.

Orta saha 1 kişi fazla olmalıydı.

UEFA'nın bu konularda gücü aslında sadece bize yetiyor. Kuzey Avrupa ve Doğu Avrupa ülkelerinin çoğunda bırakın Avrupa'Yı lig maçları oynanacak stad yok.

Bir cok Sampiyonlar Ligi maci izlemisimdir ama Trabzon'da oldugu gibi rezalet bir isiklandirma görmedim. Uefa'nin gücü bize yetiyorsa sadece, bu olaya derhal el etmali.

bazı kuş arkadaşlarım facebook duvarına vurduğun gol olsun lille gibisinden yazılar yazmışlar.. acınacak durumda bu herifler üzülüyorum aslında

Üst Alt