ŞL 11/12 B Grubu 3.Maç | CSKA 3-0 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 B Grubu 3.Maç | CSKA 3-0 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu | CSKA 3-0 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Girayla Glovaçkinin yan yana oynaması kendi ayağına kurşun sıkmaktan beter.

İkisi de tank gibi. Şenol Güneşin en büyük hatası bu ikiliyi aynı anda oynatması. Bizim maçta da oynatırsa çok sevinirim.

trabzonu ayakta tutan

çelutska-zokora-çeh üçlüsü.

çok çalışıyorlar ileri geri bugün yeterli olamadılar aslında trabzon bu maçı en kötü berabere bitirebilirdi ama ne forvetleri var ne bire birde etkili olan kanat oyuncuları.

sadece didiniyorlar ama olmuyor alanzinho brozek felan olmaz.

Trabzon bu gruptan en iyi ihtimalle 3. cıkar.Bu macta yenildiler diye böle konusmuyorum,İnter macından itibaren düsüncelerim aynı

CSKA'ya bi kuponda direk 1e 500 misli,diğer kuponda handikaplı 1e 100 tl basmıştım.500tlye yakın kar ettim tek maçtan güzel oldu :)

1318957636-1.jpg

Trbazon yenildi ama bari 3 yemese iyi olurdu.. ilerde ikili avrej ve gol avrejları önemli olacak.

henrique - burak - volkan yerine

adrian - halil - serkan oynadı skor normal ... volkan oynayamayacak ama onun yerinede serkanla başlama mecburiyetinde kaldı hoca adamları sakat ve cezalı e stoperlerde ligde düşmemeye oynayan takımlar ayarında olur egemen gibi bir adamı kaybedip yerine takviye yapmazsan skor normal olur ... Ama burağın ve henriquenin dönüşü ile trabzon içerde cskayı geçer lilledende deplesmanda puan alır .

trabzonun super ligde de iyi oynamiyor bence. burak takimin 4 de 3'u gibi duruyor. yogun lig mesaisine ve sl'ye nasil ayak uyduracaklar ilerde gorulur.

Uşaklar ne ettinuz? Bu vatan hainlerini sevindirdiğinizemi yanayum, alt olir dedum üst ettinuz onami yanayim. Bi dahaki sefere akilli olin da.

CSKA taş gibi takım 3-4 oyuncusu bizde olsa fark yaratırız oyun olarak

ben size ne dedüm, ne dedüm ben size?

dumbiayi tutmazsaniz, bohu yersiniz dedüm.

Üst Alt