ŞL 11/12 B Grubu 3.Maç | CSKA 3-0 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 B Grubu 3.Maç | CSKA 3-0 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu | CSKA 2-0 Trabzonspor | 2.Y | 18 Ekim | Star TV

Trabzonspor'la alakası yok olayın. CSKA, Trabzon'un çok üstünde bir takım.

CSKA, Lille'in de üstünde bir takım.

Bu CSKA o kadar da iyi degil. Beni pek etkilemediler acikcasi. Trabzonspor'a yazik oldu, evdeki maclarindan puan ve puanlar alirsa UEFA'ya giderler.

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu | CSKA 3-0 Trabzonspor | 2.Y | 18 Ekim | Star TV

Yalniz CSKA'nin hucum hatti müthis ya. Doumbia-Wagner Love-Dzagoev-Tosic. Defanslari pek iyi degil ama.

Colman, Zokora, Halil çok rezil oynuyorlar. Tek oynayan Adrian.

Şu takımdan puan alabilecekken, hatta yenebilecekken, 3-0 yenilmek rezalet.

alınabilecek en kötü sonucu aldılar hemde fark yediler yazık oldu.. Halil ve Colman tam leşş

Zenci forvetin hali başka :asd:

Şaka bir yana, Trabzon'un gol atamayacağını tahmin etmiştim de 3 tane yiyeceklerini beklemiyordum.

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu | CSKA 2-0 Trabzonspor | 2.Y | 18 Ekim | Star TV

Bu CSKA o kadar da iyi degil. Beni pek etkilemediler acikcasi. Trabzonspor'a yazik oldu, evdeki maclarindan puan ve puanlar alirsa UEFA'ya giderler.

Trabzon için asıl hedef 3.lük zaten. Lille'i yenebilirler.

Ama CSKA iyi takım. Zaten kuzey takımlarına karşı her zaman kötüyüz ülke olarak. Bu maçı kazandı, potaya girdi. Gruptan da rahat çıkar CSKA. Belki 1.bile olabilir.

gruptan çıkmak varken şimdi UEFA hesapları yaparlar artık evindeki maçı da kazanmak zorundalar..

Giray'dan stoper Hamitten de santrafor olmaz.

İlk yarıda deli top oynadı Trabzon.. Bizim Baros Trabzonda olsaydı skor Trabzonun lehine olurdu.. Yazık oldu adamlara.

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu | CSKA 3-0 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Bu macin hakki bu degildi. Bu kadar basit goller yersen olacagi da budur.

Zokora ve Colman

Bugün Trabzon'u batıran 2 isim oysaki maç öncesinde en güvenilen isimlerdi.

Doumbia kesin PL yolcusu. Chelsea, Manchester United gibi kulupler istiyor. CSKA'nin istedigi fiyat 30 milyon civari. Ama gercekten cok iyi. Kendileri 10 milyona Young Boys'dan almislardi.

Trabzon cok sansiz bir takim. Egemen, Jaja, Engin, Selcuk. Bunlarin biraktigi acigi kapatamadilar. Alanzinho TSL topcusu. Cok etkisiz Avrupa macinda. Halil zaten dokuluyor.

Ama begendigim oyuncu Celustka. Koy Ujfalusi'nin yanina, adam gibi oynar. Birebirde cok etkili. Tosic olsun, Love olsun cok zorladi onlari. Cok begeniyorum ve gercekten Bayern izliyorsa fazla kalmaz bizim ligde. Ama iste, orta gobekte Giray ve Glowacki var.

Zokora ve Colman

Bugün Trabzon'u batıran 2 isim oysaki maç öncesinde en güvenilen isimlerdi.

İlk yarı ayrı ikinci yarı ayrı değerlendirilmeli.

İlk yarıda Trabzon süper oynadı. Colman ve Zokorra da iyiydi.. Halil kazması kalecinin boşa çıktığı pozisyonda topu rakibe değil de ağlara gönderebilseydi Trabzon galibiyetle dönerdi.

Bizim zamanımızda kone vardı.Şimdi'de doumbia var.Adamlar zenci'den yana sıkıntı yaşamıyor.

birebir aynısı . diyecek birşeyde yok aslında ikiside rezalet bir savunma örneği

Aynen Salih renkdas,ama ben Servetin üstüne cok gidildigini düsünüyorum.Bazen hata yapıyormu yapıyor,yaptıgı zaman bende kızıyorum.Ama bazen gereginden fazla elestiri alıyor.

Ts dagilmis.. Ikili averajlari da dusunursek agir yara almislar

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu | CSKA 1-0 Trabzonspor | 2.Y | 18 Ekim | Star TV

Dün söylemiştim banko 1 diye.

4 ayrı kupon yaptım, biri tek maç olarak H1 idi, 10 misli basmıştım. Diğerleri başka kuponlar içinde ama yine 1/1, 1, yine H1 vs vs Trabzon mağlubiyeti üzerine...

Trabzon yanıltmadı. Ben kaybetseydim de TS kazansaydı diyeceğim ama boş, farkındayım.

Üst Alt