ŞL 11/12 B Grubu 5.Maç | Trabzonspor 1-1 Inter | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 B Grubu 5.Maç | Trabzonspor 1-1 Inter | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 5.Maç | Trabzonspor 0-0 İnter | 22 Kasım | İlk Yarı | Star TV

Şu spikere bak ya.

Şurda bir Emre Tilev bir Ertem Şener olsa kötümü olurdu ?

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 5.Maç | Trabzonspor 0-0 İnter | 22 Kasım | İlk Yarı | Star TV

Zagreb, bejiktajın rekorunu kırar.

Real-zagreb, sahin oynuyor

dk.10 durum 0-0 tribünlerde k.ydk mu sesleri bunu CSKA maçında da yapmışlardı ben anlıyamadım maksadı ne

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 5.Maç | Trabzonspor 0-0 İnter | İlk Yarı | 22 Kasım| Star TV

Real Madrid'e bak. Abi yok ya çok uçurum var. Cidden Realli olsam Barçalı olsam sıkılırım bilader bu ne ya. Ben eski Galatasaray'ı istiyorum ya. Ş.Ligi maç günü heyecandan ölürdük. Roma deplasmanı, Monaco maçları falan. Off off.

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 5.Maç | Trabzonspor 0-0 İnter | İlk Yarı | 22 Kasım| Star TV

Trabzon tutuk başlamadı.

Trabzon tutuk başlamadı.

bu kadroyla ıkınsalar da boş,sıkınsalar da boş.

Suç trabzon başkanının.Sen şampiyonlar ligine giriyosun.Şu takıma skora etki edecek 2 tane yıldız almazsan,gol atacam diye düz adamlarla tırmalar durursun.

İnter akar geçer ne yazıkki..

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 5.Maç | Trabzonspor 0-1 İnter | İlk Yarı | 22 Kasım| Star TV

Yürüyerek gol atma tabiri vardır ya. O işte. Direkt yürüyerek attılar Burakspor'a pardon Trabzonspor'a.

Üst Alt