ŞL 11/12 Final | B.Münih (3)1-1(4) Chelsea | Maç Sonucu | Kupa Chelsea'nin - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Final | B.Münih (3)1-1(4) Chelsea | Maç Sonucu | Kupa Chelsea'nin

Cevap: ŞL 11/12 Final | B.Münih (3)1-1(4) Chelsea | Maç Sonucu | Kupa Chelsea'nin

[video=youtube;Dc4-vFeMyqk]https://www.youtube.com/watch?v=Dc4-vFeMyqk&feature=youtu.be[/video]

Yalnız o Mikel değil, Essien :asd:

Cevap: ŞL 11/12 Final | B.Münih (3)1-1(4) Chelsea | Maç Sonucu | Kupa Chelsea'nin

oo chelsea almıs seneye sampiyonlar liginde olurlar artık

tot nerde?

67rcg.png

Chelsea nin kupayi kaznadikdan sonra olusan yeni siralama bu iste

Tottenhamin yerine Valaencia gecti ;)

İnşallah;

Milan

Braga

Anderlecht /Basel

Bayern 1 haftada 2 kupa kaybederek Fenerbahçe'yi de geçti.

ntvspordaki emek ege bayern hak ederek geldi demişti sanki chelse bala geldii aadamlar kupayı alarak hakkettiklerini gösterdi arkadass

67rcg.png

Chelsea nin kupayi kaznadikdan sonra olusan yeni siralama bu iste

Tottenhamin yerine Valaencia gecti ;)

2. torba city haric berbat takimlar var.. 3. torbaya bi kapak atsak bayagi iyi olacak.. cunku 4. torbada olursak ki bence orda olacagiz 3. torbadan juve ve psg sakat

Maçın spikeri Bayern Kupayı alıyor deyip durdu madalya töreninde tribe soktu beni :D

Ayrıca hiç mi İngilizce'den anlamazsını hiç mi aklınıza gelmedi bir çeviri yapacak eleman bulundurmak :D

Peki Onur samimiyetle cevap ver. Bizdeki bu şansla İnter-Porto gelmesi mümkün mü :)

Zor :) Ya keyfini cikaralim bence. Ben Galatasaray´in ezilecegini asla düsünmüyorum. Tarihimizde var bu güc. Kanimizda var. Ama nokta atisi transferler sart oglu sart. Alacagimiz futbolcularin Eboue Melo Muslera kalitesinde olmasini bekliyorum. Asagisi kurtarmaz. Bu durumda Barca Real disinda herkesle kafa kafaya oynariz. Real ile evimizde de kafa kafaya oynariz :)

Resim fotoshop beyler timsaha yatmayın pls :D

Üst Alt