ŞL 11/12 Final | B.Münih (3)1-1(4) Chelsea | Maç Sonucu | Kupa Chelsea'nin - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Final | B.Münih (3)1-1(4) Chelsea | Maç Sonucu | Kupa Chelsea'nin

Cevap: ŞL 11/12 Final | B.Münih (3)1-1(4) Chelsea | Maç Sonucu | Kupa Chelsea'nin

yunanlılar bile geçmiş bizi lig katsayısında pehhh

yok gecmemisler ulke olarak

67s34.png

iste 2012-13 senesine ulkelerin takimlarinin avrupa kupalarina katilma kontenjani ve baslayacaklariu turlar

Cevap: ŞL 11/12 Final | B.Münih (3)1-1(4) Chelsea | Maç Sonucu | Kupa Chelsea'nin

2 den city 3 ten juve yi cekmeyelim yeter. 1 den de arsenal veya porto yu cekersek kaymaklı kadayıf olur.

Arsenal - Braga - Anderlecht - Galatasaray

Cok iyi olurdu.

Su ihtimal de var.

Real Madrid - M. City - Juventus - Galatasaray

Barcelona - M. City - Juventus - Galatasaray olursa Allah belamızı verdi demektir.

Chelseanin daha onceki sl performaslari daha iyiydi ama sans yoktu bu sene kotu perform iyi sans

finalde barca gelse ottururdu bence bayerni

FCB nefret ediyorum

ama chelseaden daha cok nefretim va

malum bestane cekmistiler bize

yazik oldu FCB ye

Arkadaslar sampiyon olmus adamlar biz torbayi konusuyoruz,torbanin önemi yok,cikabilecek en güclü takimlar ciksin kagit üzerinde,hedefi kupa olan bir takimin rakip ayirmasi kadar sacma birsey olamaz,Galatasaray yer yuzundeki hicbir rakipten cekinmez,sonucta yeniliceksek real yenilelim barcaya yenilelim,en güclülerle kozumuzu paylasalim yillarca bunu özlemedikmi?

Gelelim Chesela'ye acikcasi kupayi Bayern daha fazla haketti,mac basladigi andan itibaren kirmizilar mavileri yener diyorsunuz,ama bir türlü o kirmizilar golü bulamiyor derken golüde buluyor,fakat müllerin cikarilmasi robbene o dakika penalti attirilmasi hatalardan biri,chelsea gerek yari final gerekse finalde inanilmaz bir futbol sansiyla buraya geldigini vurgulamak lazim,gerek barcelona gerekse bayern penaltiyi atsa mac kopacak ve iki mactada biri messi,digeri robben kacirmasi inanilmaz bir futbol mucizesi.

fizik kondisyon olarak bayern her türlü bu maci alirdi bu mac 100 kere oynansa 99 alirdi bugünde kazanirdi ama inanilmaz futbol sansi vardi chelseade yari finaldede sans yanlarindaydi,chelsea finale cok daha güclü geldigi yil kupayi alamamisti,cok daha gücsüz oldugu an kupayi aldi,futbolda kapasiteni kullanmak ve futbolun güzelligide burada,ve chelseanin teknik taktik basarisi oldugunu söylemek gerekiyor.

Drogba hayalleride bitti sanirim,bugünkü oyunundan sonra 1 yillik mukaveleyi almistir chelseaden,artik bir bardak soguk su icebilir herkes...

sahasen benim icin torbalari konusmak cok buyuk zevk iki yildi kusmusdum puanlara felan bakmiyordum

o degil de uefadan turk takimlarina ban gelirse senelerce 4. torbadan cikamayiz

Yalnız bu kupanın bir özeti de bence"İstersen dünyanın en iyi teknik direktörünü getir,futbolcular istemez ise başarı filan gelmez aynı şekilde kaliteli futbolcu başarıyı getirir"Bknz.Terry,Cech,Lampard,Drogba.

o degil de uefadan turk takimlarina ban gelirse senelerce 4. torbadan cikamayiz

ne dorduncu torbasi

eger 5 yil felan men gelirse ulke olarak bizim yani azerbaycanin bile altian inersioniz

birinci takim ilk onelemeden baslar,iki ve uc Avrupaligi birinci on eleme kupa sahibide avrupaligi en fazla 2 onelemesinden baslar

ne dorduncu torbasi

dusunulmesi felaket bir senaryo

benim anlamadigim TFF fener'e hak ettigi cezayi verse sadece Fener gitmez UEFA'ya

Fener'e ceza vermezlerse ki vermiyorlar butun takimlari tehlikeye sokuyorsun bu nasil bir serefsizliktir anlamis degilim

keyfimiz felan yerinde ama sag'da sol'dan haberler geliyor butun takimlar men edilecek diye insaallah kolpa haberdir yoksa kiyamet kopar!!

Melo olmazsa Mikel´i isterim.Çok iyi adam.

40°22′N 49°53′E

Azerbeycan'ın Koordinatları

41°1′N 28°57′E

Türkiyemiz'in Koordinatları

Üst Alt