ŞL 11/12 Y.F. 1. Maç | Chelsea 1-0 Barcelona | M.S | 18 Nisan - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Y.F. 1. Maç | Chelsea 1-0 Barcelona | M.S | 18 Nisan

Cevap: ŞL 11/12 Y.F. 1. Maç | Chelsea 1-0 Barcelona | M.S | 18 Nisan

Ivanovic - Terry - Cahill - Cole

cok iyi bir kapanan takim defansi :005:

acik futbola uygun degil. o yuzden di matteo'yu taktir edin fake katalanlar

Barca'yı sahasına hapseden hem oyun hem de skor olarak ezen en son takım kimdi hangi maçtı? Skor olarak ezmesine de gerek yok sadece dün ya da ondan önceki maçlardaki Barca'nın oyun hakimiyeti gibi bir olaydan bahsediyorum.

Chelsea'nin turu geçmesini istiyorum ama hangisi daha kötü top oynadı derseniz tartışmasız Chelsea derim.

Şöyle düşünelim biz böyle oynasak fener maçında adamları çıkarmasak direkler, kaçırılan net goller falan olsa(alexis sanchez'in kalenin dibinden atamadığı, adriano'nun direkten dönen topu akabinde busquetsin vuruşu sadece ikinci yarıdan akılda kalanlar) fenerde ful kapanıp bir iki pozisyonda alexle işi biterse yorumlarımız nasıl olurdu? Muhtemelen ballarına küfrederdik. Genel oyun karakteri babında değil sadece bu maçı baz alarak konuşuyorum.

Barca'yı sahasına hapseden hem oyun hem de skor olarak ezen en son takım kimdi hangi maçtı? Skor olarak ezmesine de gerek yok sadece dün ya da ondan önceki maçlardaki Barca'nın oyun hakimiyeti gibi bir olaydan bahsediyorum.

Chelsea'nin turu geçmesini istiyorum ama hangisi daha kötü top oynadı derseniz tartışmasız Chelsea derim.

Şöyle düşünelim biz böyle oynasak fener maçında adamları çıkarmasak direkler, kaçırılan net goller falan olsa(alexis sanchez'in kalenin dibinden atamadığı, adriano'nun direkten dönen topu akabinde busquetsin vuruşu sadece ikinci yarıdan akılda kalanlar) fenerde ful kapanıp bir iki pozisyonda alexle işi biterse yorumlarımız nasıl olurdu? Muhtemelen ballarına küfrederdik. Genel oyun karakteri babında değil sadece bu maçı baz alarak konuşuyorum.

Bunun panzehiri henüz oluşturulamadı. O yüzden Barcelona şu an en özgün takım. İyi takım olmak ile özgün takım olmak farklı manalara da gelebilir,iyi takım iseniz unutulabilirsiniz,özgün iseniz unutulmazsınız.Dünya üzerinde şu an Barcelona'ya futbolun taktiksel gerekleriyle hakimiyet kurabilecek bir takım yok.

Barcelona yenilebilir de,kupa da kaybedebilir ama şu an hiçbir takım oyunu Barcelona'ya saha içinde hakimiyet kuramaz. O yüzden İnter C.L.'yi kazandığında bile Barcelona'nın gölgesinin altındaydı.Bir takım çıkar Barcelona'ya oyununu kabul ettirir o zaman Barcelona organizasyonu da başını öne eğer ve gider.Bu da olacak er ya da geç.

Değişmeyen tek şey değişimdir.

Üst Alt