ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu | Star | 24 Nisan

Barca nın en büyük hatası kendi ceza sahasına kapanmış chealsenin üstüne gitmek oldu. Boşluk bulamadılar. Halbuki bir iki denedin yaramıyosun defansı kendi sahana çekil üzerine gelsinler biraz böylece oyunu açmış olursun. Barca tek kale oynamasına rağmen ikinci yarı pozisyon bile bulamadı. Bir ikincisi kanatlar hiçmi kullanılmaz arkadaş. Tamam uzun boylu adamın yok ama kapanmış takımın dengesini bozmak için kenarlardan aşırtma ortalar yap. Ben böyle düşünüyorum şahsen.

Cevap: ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu | Star | 24 Nisan

Yalnız dün kü maçta Ramires'in attığı golü Messi atsaydı sosyal medya yıkılırdı.

Güzelim golden bahseden yok bakıyorumda.Teknik,zeka,özgüven hepsi var golde.

Yalnız dün kü maçta Ramires'in attığı golü Messi atsaydı sosyal medya yıkılırdı.

vallah hacı ramires golü güzelde ben drogbaya hayrandım dahada hayran oldum. o yaşta o nasıl fizik-top saklama-futbol anlayışı adam harbiden büyük golcü imiş.

Evet son derece güzel bir gol. Messi atsa çok konuşulmazdı ama, sonuçta her zaman attığı gol şekli. Ama Ramires'ten görmeye alışık değiliz bunları. Valdes'in ilerde olduğunu çok iyi görüp topu daha kontrol etmeden dibine giriyor topun ve Valdes'in elinin birkaç cm üzerinden topu ağlara yolluyor.

Evet son derece güzel bir gol. Messi atsa çok konuşulmazdı ama, sonuçta her zaman attığı gol şekli. Ama Ramires'ten görmeye alışık değiliz bunları. Valdes'in ilerde olduğunu çok iyi görüp topu daha kontrol etmeden dibine giriyor topun ve Valdes'in elinin birkaç cm üzerinden topu ağlara yolluyor.

hocam benim garibime giden ne biliyomusun. ulen torres son dakikalarda almış gidiyor, valdes çıkıpta torresi düşürmüyor.en az 3-4 dakika daha şansın olrudu. bizim alpay gibi buda hatıralarada kalır bence.

Torres'in golüde çok iyiydi.Kendi yarı sahasından çıktığını tekrar görüntülerden anladım.Müthiş hızlıydı.

Gol kadar Lampard'ın pası da harikaydı.

Resmen bir cengaver gibiydi sahada.Helal olsun ona.

hocam benim garibime giden ne biliyomusun. ulen torres son dakikalarda almış gidiyor, valdes çıkıpta torresi düşürmüyor.en az 3-4 dakika daha şansın olrudu. bizim alpay gibi buda hatıralarada kalır bence.

Bunu ben de düşünmüştüm. Ama Valdes çıkıp ceza sahasının dışında Torres'i düşürmeye gitse Torres rahatlıkla o topu aşırtırdı Valdes'in üzerinden... Torres her ne kadar formsuz olsa da o topu aşırtamayacak kadar kötü değil.

Aynısını bende bizim maçta düşünmüştüm(Ujfa,Stoch'u düşürebilirdi diye),ama 1 saniyede o kararı düşünüp,vermek çok zor.

Bunu ben de düşünmüştüm. Ama Valdes çıkıp ceza sahasının dışında Torres'i düşürmeye gitse Torres rahatlıkla o topu aşırtırdı Valdes'in üzerinden... Torres her ne kadar formsuz olsa da o topu aşırtamayacak kadar kötü değil.

hocam öylede. zaten yapacak bişey yok. en azından ceza sahası dışında yapmayı çalışırsın olrusa olur. zaten penaltı olsa maç son vuruşla biterdi yine. fb maçında zaman vardı sonuçta ama burda yok.

Drogba muazzamdı. Bu adam bize gelsin. İsterim. Sahada kaldıgı süre boyunca en guclu ve en cok pres yapan adamdı

valdes çok iyi bir kaleci değil zaten. O pozisyonda atıyorum casillas, Chech falan olsa çıkar ceza sahası dışında durdurabilir yada tekme tokat indirirdi adamı. Valdes kötü bir kaleci.

Yıllardır İngiltere´de Gerrad´ın yarısı kadar değer verilmeyerek,bana göre çok büyük haksızlık yapılan bir oyuncudur Lampard.En az Gerrard kadar büyük futbolcu.

Hakemlerimze helal olsun vallahi gururlandım çok iyi yönettiler. Keşke ülkemiz futbolunda bazı kirli eller olmasada böyle yönetebilseler.

Gerrad ve Lampard yıllardır kıyaslanıyor ve genelde Gerrad çok daha öne koyuluyor.Aralarında o kadar fark yok bence,hatta hiç yok.

Hayır öyle bir durum yok Lampard'a da Gerrard kadar değer verilir İngiltere'de son yıllarda Gerrard yokları oynarken Lampard hala iyi seviyede diğer yandan stilleri de farklı zaten adamların.

Üst Alt