ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu | Star | 24 Nisan

Gerrad ve Lampard yıllardır kıyaslanıyor ve genelde Gerrad çok daha öne koyuluyor.Aralarında o kadar fark yok bence,hatta hiç yok.

Gerrad tabi ki daha önde çıkacak.Adam elleriyle kupayı Milan'dan alıp Liverpool'a verdi.Ama anlattığın hikaye gibi bir olay yok.Lampard 2-3 kere yılın oyuncusu seçildi EPL'de benim bildiğim.

Cevap: ŞL 11/12 Y.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Chelsea | Maç Sonucu | Star | 24 Nisan

CHELSEA!!! ohh iyi oldu bitti Barcelona nin gucu....

542155_369405786444119_106097112774989_1067432_37053763_n.jpg

Chelsea'nin doktoru Eva Carneiro

ulan bende diyorum essien nerelerde

chelsea'de oynayacağım hergün sakatlanmayan barışın .... :D

bu arada Drogs fabregas'a DOKUNMUYOR bile lan penalti pozisyonunda,nasil 100% penalti oluyorsa.

[video=youtube;zlmknoeyk3g]https://www.youtube.com/watch?v=zlmknoeyk3g[/video]

Sonrada Messi kaçirip Torres atiyor aka karma is a bitch!

Chelsea turu gecelim de nasil gecersek gecelim modunda oynadi.

Ivanovic yok

Terry yok

Ramires yok

Meireles yok

zaten kadroda 24 oyuncusu var, böylece 20 oyuncu oldu. kadroyu kurmakta zorluk cekmeyecek Di Matteo, fazla bir hamle sansi yok , özellikle defans ve orta sahada.

Chelsea turu gecelim de nasil gecersek gecelim modunda oynadi.

Ivanovic yok

Terry yok

Ramires yok

Meireles yok

zaten kadroda 24 oyuncusu var, böylece 20 oyuncu oldu. kadroyu kurmakta zorluk cekmeyecek Di Matteo, fazla bir hamle sansi yok , özellikle defans ve orta sahada.

Of,off.

Allahını seven bi daha güntekin onaya barcelona maçı anlattırmasın

dede tarafından barselonalı galiba

Barcelona'ya evini arabanı sat oyna dediler.

Çadırdan yazıyorum.

Bir Barcelona hayranı olarak yazıyorum.

Bu adamlar gerçekten futbolu bir başka oynuyorlar.

Sen CL'de elenme eşiğindesin, top sadece senin ayağında, ve asla şut atmıyorsun, illa ki güzel ve kesin, net pozisyon,

garanti pozisyon arıyorsun. Helal olsun diyorum.

Manisa maçında, düşmüş takıma, 10 kişi kalmış takıma, galibiyeti garantilemiş Galatasaray'ımız,

inşallah çektikleri onca abuk subuk şut yanında, biraz olsun ibret almışlardır.

Fener maçında, daha iyi organize ataklar bulmuştuk ama son vuruşta kötüydük.

İnşallah onu da düzeltiriz.

Konuyla alakasız ama İspanya'da hem Barcelona hemde Real Madrid ile oynayan bir teknik direktör

her iki takımı şöyle özetler.

Barcelona'ya rakipken

Ayağın topa hiç değmediğinden, devamlı karşı takım oynadığından,

moralin aşırı bozulur. Kendini çok kötü hissediyorsun.

Kendini, sanki hiç futboldan anlamıyormuşsun gibi hissettiriyorlar.

Real Madrid'e rakipken

Barcelona aksine, top ayağına bayağı değiyor, atak yapıyorsun, şut atıyorsun,

%50 %50 oyunun içindesin, ve Real Madrid ile başa baş oynadığından havaya giriyorsun.

Moralin o kadar yüksek ki, tam da o anda Madrid ilk golü gol atıyor, moral sıfır :)

bu maçın sadece gollerini değil, geniş özetini nereden bulabilirim acaba? bi türlü bulamadım nette?

barça ve barçalılar için lanet bir hafta oldu sanırsam.. :asd:

Üst Alt