ŞL 12/13 2. Tur M:2 | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 2. Tur M:2 | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart

biraz cabuk ol, islem yapmak durumunda kalabilirim
Gecen bana yonetime hakaretten 1 hafta ban vermissiniz. Ben kufur falan etmedim,hangi hakaretime ban verdiniz acaba ? Uyari almadan ceza yiyen ilk uyeyim herhalde. Hangi modun bana siskinligi varsa gelsin konussun oyle rutbesine guvenip habersizce ban vermek yakismiyor.
Bana hangi mesajdan ceza aldigimi gosterin onun benzeri 50 farkli yorumu dokuyum buraya.
Lutfen ayrimcilik yapmayin su sitede. Net aleminde ayakta kalmaya calisan tek GS forumu GSCimbom boyle yoneticilerle yok olur gider herkesin twittera kaydigi su ortamda uyeleri boyle basit cezalarla biktirmak olmaz. 8 yildir boyle forumlardayim alistim birakmak istemiyorum tabi bos yere uzaklastirmalar olmazsa. Neyden ceza aldigimi ogrenmek istiyorum.

Gecen bana yonetime hakaretten 1 hafta ban vermissiniz. Ben kufur falan etmedim,hangi hakaretime ban verdiniz acaba ? Uyari almadan ceza yiyen ilk uyeyim herhalde. Hangi modun bana siskinligi varsa gelsin konussun oyle rutbesine guvenip habersizce ban vermek yakismiyor.
Bana hangi mesajdan ceza aldigimi gosterin onun benzeri 50 farkli yorumu dokuyum buraya.
Lutfen ayrimcilik yapmayin su sitede. Net aleminde ayakta kalmaya calisan tek GS forumu GSCimbom boyle yoneticilerle yok olur gider herkesin twittera kaydigi su ortamda uyeleri boyle basit cezalarla biktirmak olmaz. 8 yildir boyle forumlardayim alistim birakmak istemiyorum tabi bos yere uzaklastirmalar olmazsa. Neyden ceza aldigimi ogrenmek istiyorum.
thuglife_Une.jpg

modlarin cezai islem yapma yetkisi yok. Sana ne nedenle ceza verildigi konusunda bi bilgiye sahip degilim.

Bu tur sikayetini su basliga yaparsan geri donus alirsin muhtemelen. Herhangi bir sikinti oldugunda lutfen yonetime bildirinki ona gore davranilsin.
https://www.gscimbom.com/forum/f69-...akkinda/tebrikler-oneriler-sikayetler-108085/

yetkisi olmayan moderatorleride gunah kecisi ilan etmeyelim lutfen :k19:

10 numara listesi vermişler sneijderi 4.sıraya yazmışlar sonra sistemi bozuyomuşmuş yav he he.. drogbayı terime öneren kim acaba ?? bu 2 adam gelmese o sene şampiyon olamazdık yok drucıc yok tadic bilmem ne

Üst Alt