ŞL 12/13 D Grubu 4.Maç | R. Madrid 2-2 B.Dortmund | Maç Sonucu | 6 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 D Grubu 4.Maç | R. Madrid 2-2 B.Dortmund | Maç Sonucu | 6 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 D Grubu 4.Maç | R. Madrid 1-2 B.Dortmund | D.A | NTV Spor

yav dortmund malaga gibi takımları izleyince içim cız ediyor. hadi dortmund bi tarafa ama malaga tarihinde ilk kez CL'ye katılıyor yaptıkları iş ortada.

[TABLE="width: 468"]

[TR="bgcolor: #cfcfcf"]

[TD="width: 186, align: right"]Manchester C.[/TD]

[TD="width: 51, align: center"]1 - 2[/TD]

[TD="width: 186"]Ajax Amsterdam

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

yav dortmund malaga gibi takımları izleyince içim cız ediyor. hadi dortmund bi tarafa ama malaga tarihinde ilk kez CL'ye katılıyor yaptıkları iş ortada.

malaga'da demek iyi oyuncular, ve avrupa tecrübersi yasamis Oyunucular var.

gerizekali arbeloa kendi kalesine atmis

Madrid ilk 11 çıkması gereken kadroyu şimdi sahaya sürdü..

malaga'da demek iyi oyuncular, ve avrupa tecrübersi yasamis Oyunucular var.

bizde de var ya. tek fark ligler arasındaki kalite ve tempo farkı ama o da hayati derecede önemli işte. adamların ligde oynadığı nerdeyse her maç CL seviyesinde.

dortmund iyi zemin hazirladi bugunlere gelmek icin, kiskaniyorum acikcasi herifleri dev uyandi resmen.

Cevap: ŞL 12/13 D Grubu 4.Maç | R. Madrid 1-2 B.Dortmund | 2.Y | NTV Spor

Malaga'nın durumu gerçekten çok şaşırtıcı. Cazorla ve Rondon gibi iki önemli silahlarının zorunlu satışına rağmen, yaptıkları iş büyük. Tam tersi ise Zenit, Hulk ve Witsel'e o kadar para saydılar. Durumları hiç iç açıcı değil. Hulk sakatlanmış bir de herhalde. 2-3 hafta yokmuş. Aslında defans bölgesi de sağlam ama..

bizde de var ya. tek fark ligler arasındaki kalite ve tempo farkı ama o da hayati derecede önemli işte. adamların ligde oynadığı nerdeyse her maç CL seviyesinde.

Galatasaray lig de bile zorlaniyor. Türk liginde zorlanan, takimdan, CL de iyi maclar mi beklyirouz.

biraz realist olmamiz lazim..

Dortmund'un td'si cok iyi. Gormustum de td'lerini Rewe'de alisveris yaparken Witten'de Almanya'da. Fakat el sallayip bir imza alabilir miyim ya da foto cektirebilir miyiz dememistim :D

ofsayt doğru gibi gördüm ilk anda

Ofsayt yok golde Dortmund da aman aman oynamıyor. Real'in sol kanadı otoban gibi, Ronaldo koşmuyor ve hep 3 kişi basıyor ordan sol bek olmayan Arbeloa'ya..

Real en kötü berabere kalır bence.

Uyanman icin Dortmund gibi bir yapilanman gerekiyor idari anlamda da. Dortmund'da sportif direktor+td vs. vs. hepsinin gorevleri ve dagilimi belli ve verdikleri emeklerin karsiliklarini aliyorlar su anda. Dortmund oyle gidip cok duyulmus oyuncu falan da almiyor. Lebandowski nerden geldi onlara onu bile bilmiyorum. Severim ben Dortmund'u birkac kere izlemistim maclarini stadlarinda fakat takimlarinda kim kimdir bilmiyorum fakat konusuldugunda tum Dortmundlular td'lerini cok ovuyorlar.

şu gruptan dortmund ajax elele çıkarsa olay olur

Üst Alt