ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim

Karşılaşmanın ikinci yarısında skorborddan yapılan duyuruda karşılaşmayı 39 bin 25 seyircinin takip ettiği açıklandı.

Tarim bu maçta hiçbir kabahati yok.Herşey üsütüstemi gelir.

Gol kontra bile değil, bizim 3 adamların 1 oyuncusu içeride ama gol.

Saha drenajı sıfır

Elmader sakatlandı.ü

ferner maçınsan sonra gördüğüm en bahtsız maçtı:(:SS:

Arkadaş adam kullansa suç,kullanmasa suç :)

Sacma... Burak sert vurup kacirsa bile sesimi cikarmam. Cünkü dogru olan yapilmis olurdu. Normal sartlar altinda tabiki her türlü Selcuk kullanir orda. Ama bu zeminde topa öyle vurulmaz.

Sert vurulur, kalecinin elinden kayar, baraja carpar karambol felan olur. Hersey olabilir yane.

Ancak bu zeminde Selcuktan frikik golü cok düsük bir ihtimaldi bana göre.

Sğikere yarıldım yalnız :haha: alan eder ikilisi ilerde büyük takımlarda oynar dedi bastım kahkahayı

penaltıyı selçuk kullansa ve kaçırsa niye melo veya niye hamit kullanmadı diyecekmiydik HAYIR bu da öyle bu zeminde plase vurulmaz top yerden kalkmaz

niye öyle demiyecektik :

bu takımın duran topçusu selçuktur atsada kaçırsada selçuktur bunun zeminle alakası yok.

Ayrıca top yerden çok kalktığı için gol olmadı :confused:

Arkadaşlar bize kesinlikle bir 10 numara şart. Oyunu sürekli kanatlara yıkıyoruz. Gol atmak için hep kanatlardan yüklenmek ne kadar doğru bilemiyorum. Bazen orta alandan saldırmak lazım bence.

Arkadaşlar bize kesinlikle bir 10 numara şart. Oyunu sürekli kanatlara yıkıyoruz. Gol atmak için hep kanatlardan yüklenmek ne kadar doğru bilemiyorum. Bazen orta alandan saldırmak lazım bence.

bize 10 numara sart degil, bize bir tane teknik, top tutan forvet, bir tanede top süren sag kanat lazim.

seneye melonun yerinede tam bir b2b lazim

keske garganoyu alsaymisiz melonun yerine

bize 10 numara sart degil, bize bir tane teknik, top tutan forvet, bir tanede top süren sag kanat lazim.

Salman vallaha futboldan anliyorsun lan ve anlatmayida beceriyorsun. Lüften millete Frikigi Selcukun degilde Burakin kullanmasi daha mantikli olacaginida anlatsana. Anlamiyorlar.

çünkü kapanan takımların dengesini bozup pozisyon bulabilmenin en ideal çözümü oyunu kanatlara taşımaktır.

Futbol sadece yetenekle, fizikle oynanmıyor akılla oynamak lazım.

Terim Emre, Hamit, Selçuk gibi isimlerin yerine bu zeminde Sercan Aydın, Sabri..koşan kim varsa onu oynatacak.

Selçuk penaltı kullansa değişen bir şey olur muydu acaba..Attığı şutlar, ortalar ve pasları izledik. Şut çekiyorsun ıslak zemin sektirerek vur, R'dinho şutları gibi..Ortaların biri isabetli olsun arkadaş..

Melo penaltı haricinde de iyi değildi, en azından önceki maçlara göre biraz kıpırdandı..

Muhteşem stoper Dany'i gördük bir attı bir tane de attıracaktı..Uzun uzun çalıştırmak lazım. Antrenmanlarda Ujfa buna bir şeyler öğretsin..

Emre yeteneklerine yazık ediyor, 3-5 maç sonra iyice gözden düşer. Yalnız bu maçta onu alarak Terim de yanlış yaptı bence.

Takım oyunu oynamıyoruz o yüzden hiç oynamamış oyuncuları sahaya sürmek risk olmaz. Bu maçta Engin neden oynamadı şaşıyorum hala.

Gol biraz olsun moral oldu inşallah Clujda flaş bir skor alırız da kendimize geliriz..

ayrica bence doldur bosalt olayini biraz abarttik bence

ikinci yari culuj kalenin önlerinde, kenarlarda ffalan, özellikle sol tarafta-bize göre- gayet iyi pas yapiliyordu yerden.

sanki doldur bosalti biraz abartttik.

biraz daha pasla denemeliydik, faul falan kazanirdik

ayrica doldur bosaolt yaptigin zaman rakip hic yorulmaz, topu uzaklastirip durur, ki bunu yaptilar hemde cok hic zorlanmadan

İkinci yarı çok net ortadan pas ile girebilirdik.Ama bunu beceremediğimiz için doldur boşalt işine geldi bizim takımın.Çünkü bu pas alışverişini yapabilecek forvet oyuncusu mevcut değil bizde.Yahu bundan önce oynadığımız Braga maçında zemin iyiydi fakat gene hem doldur boşalt hem kenardan anlamsız ortalar yaptık.

Ama bu maçta rakip 10 kişi olduğu için 2. yarıda hiç fazla panik yapamadan ortadan paslarla delmeye çalışsaydık çok rahat alırdık bu maçı.Daha 2. yarı başlar başlamaz bir panik halinde şişirmeye başladık.Bu durum kesinlikle affedilemez bir hatadır.

Avrupada hiçbir üst düzey takım şu şartlarda bu kadar doldur boşalt yapmazdı.Heleki rakip 10 kişiyken.

Ama bunu yapamamızda en büyük sebep futbol zekası düşük oyuncuların çok olmasındandır.O kadar yapılan ortadan bir karambol yaratamamak,forvet oyuncuların hiç etkili olamaması,ve dönen toplarda kaleye şut çekecek pozisyonu bulamamak resmen fiyaskodur.O kadar şuursuz oynadık ki kim ne yaptığını bilmiyordu.Mesela Kornerler bir nimet iken paslaşmak hangi aklın ürünüdür.Meloya bakıyorsun anlamsız mantık dışı rövaşata denemeleri,Umutun inanılmaz zamanlama hataları.Ama hala baskılı oynadık,süper mücadele ettik diye avutuyoruz kendimizi.Ve doğru teşhileri koyamadığımız için ve en baştada başımızdaki iş bilmez yöneticilerde bu taraftarlar gibi düşündüğü için bir türlü sürekli başarıyı sağlayamıyoruz.

10 numara her takıma şart aga :) Bakmayın siz 10 numara devri bitti diyenlere. İşte böyle kritik maçlarda kilit çözebilecek adamımız yok. Forvet ve sağ kanat konusunda kesinlikle katılıyorum. Biraz classic olacak ama şu an solda Amrabat, sağda Keita olsa takım tam farklı olurdu...

Salman vallaha futboldan anliyorsun lan ve anlatmayida beceriyorsun. Lüften millete Frikigi Selcukun degilde Burakin kullanmasi daha mantikli olacaginida anlatsana. Anlamiyorlar.

dalga mi geciyorsun?

anlamadim ne demek istedigini

ama su var, ben gercekten burak vursun cok istedim.

hem moralli idi, gol bulmustu, hem mesafe yakin olunca kaleye tutturuyor cogu zaman.

yukardan asagiya dogru indirebiliyor topu yakin mesafeden..

selcukun vurusunu kaleci kurtarir dedim, ama o dahada beter bir vurus yapti, ilk defa bu kadar kötü bir frikik izledim selcuktan sanirim.

öylesine topu kaldirdi yahu, belki zemin yuzunden, neyse..

Alex olsayı bizde bugün en az 2-1 yenerdik :D

Penaltı+Frikik golü.

1tanede belki kafayla atardı 50 tane orta geldi aga.

çünkü kapanan takımların dengesini bozup pozisyon bulabilmenin en ideal çözümü oyunu kanatlara taşımaktır.

İyi de bunu tam olarak beceremiyoruz ki. Amrabat neyse ama diğer kanat oyuncularımız leş bence. Emre, Aydın, Hamit sadece bu maç için söylemiyorum genel olarak bu futbolcularla kanatlardan futbol oynamak pek mantıklı değil.

İkinci yarı çok net ortadan pas ile girebilirdik.Ama bunu beceremediğimiz için doldur boşalt işine geldi bizim takımın.Çünkü bu pas alışverişini yapabilecek forvet oyuncusu mevcut değil bizde.Yahu bundan önce oynadığımız Braga maçında zemin iyiydi fakat gene hem doldur boşalt hem kenardan anlamsız ortalar yaptık.

Ama bu maçta rakip 10 kişi olduğu için 2. yarıda hiç fazla panik yapamadan ortadan paslarla delmeye çalışsaydık çok rahat alırdık bu maçı.Daha 2. yarı başlar başlamaz bir panik halinde şişirmeye başladık.Bu durum kesinlikle affedilemez bir hatadır.

Avrupada hiçbir üst düzey takım şu şartlarda bu kadar doldur boşalt yapmazdı.Heleki rakip 10 kişiyken.

Ama bunu yapamamızda en büyük sebep futbol zekası düşük oyuncuların çok olmasındandır.O kadar yapılan ortadan bir karambol yaratamamak,forvet oyuncuların hiç etkili olamaması,ve dönen toplarda kaleye şut çekecek pozisyonu bulamamak resmen fiyaskodur.O kadar şuursuz oynadık ki kim ne yaptığını bilmiyordu.Mesela Kornerler bir nimet iken paslaşmak hangi aklın ürünüdür.Meloya bakıyorsun anlamsız mantık dışı rövaşata denemeleri,Umutun inanılmaz zamanlama hataları.Ama hala baskılı oynadık,süper mücadele ettik diye avutuyoruz kendimizi.Ve doğru teşhileri koyamadığımız için ve en baştada başımızdaki iş bilmez yöneticilerde bu taraftarlar gibi düşündüğü için bir türlü sürekli başarıyı sağlayamıyoruz.

ya en az 3 tane adam bekliyor orda, melo, burak ve umut, ama ücüde yanyana duruyorlar, top gelsin kafalarina otursun, o zaman belki atarlar..

yahu biraz hareketli ol, topla alakan yoksa bile rakibini sasirtmak icin rakip ceza sahasinda dolasip dur.

sowun bursaya karsi attigi golü izledin mi bilmiyorum, ama sow kaldigi yerd ebeklemis olsa o golü atar miydi?

hayir, adam gitti kosu yapti, soktu kafayi.

dalga mi geciyorsun?

anlamadim ne demek istedigini

ama su var, ben gercekten burak vursun cok istedim.

hem moralli idi, gol bulmustu, hem mesafe yakin olunca kaleye tutturuyor cogu zaman.

yukardan asagiya dogru indirebiliyor topu yakin mesafeden..

selcukun vurusunu kaleci kurtarir dedim, ama o dahada beter bir vurus yapti, ilk defa bu kadar kötü bir frikik izledim selcuktan sanirim.

öylesine topu kaldirdi yahu, belki zemin yuzunden, neyse..

Yok vallaha futboldan anladigini düsünüyorum yorumlarindan dolayi.

Futbol oynayan insanlarda bilir. Bu zeminde, Selcukun orda iyi frikik kullanmasi neredeyse imkansiz. O gücü ayarlamak cok zor. Tam plaseyi köseye göndermek.

Burakin gücünü ayarlamasina gerek olmuyorki zaten. Tüm gücüyle vuruyor, zemin fazla etkilemezdi hatta kaleyi tutturdugu an daha tehlikeli olurdu, ki Burak kaleyi tutturuyor cogunlukla.

Hamit ve Melo gidici

hamit asla gideci degil, kolay mi saniyorsunuz abi gidici demeye hamite?

bu sene bitsin, daha 3 senesi var, en az 9 milyon eurosu var alicagi, en az.

mac basi ve primlerle beraber 12 falani olur.

30 yasinda adam.

hamiti bu saatten sonra gönderemezsin.

belki 1 sene kalinca, yani 3 sene sonra yollarsin..

en az 3 sene daha burda hamit

Üst Alt