ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim

Salman vallaha futboldan anliyorsun lan ve anlatmayida beceriyorsun. Lüften millete Frikigi Selcukun degilde Burakin kullanmasi daha mantikli olacaginida anlatsana. Anlamiyorlar.

Burak vursaydı da o zaman niye Selçuk vurmadı diyecekti forumun geneli. Burak frikikçi değil bana göre. Ha önde oluruz, rahat maçlar olur, o zaman şansını deneyebilir. Ama bu tip önemli maçlarda kaçırsa bile Selçuk kullanmalı bence.

hamit asla gideci degil, kolay mi saniyorsunuz abi gidici demeye hamite?

bu sene bitsin, daha 3 senesi var, en az 9 milyon eurosu var alicagi, en az.

mac basi ve primlerle beraber 12 falani olur.

30 yasinda adam.

hamiti bu saatten sonra gönderemezsin.

belki 1 sene kalinca, yani 3 sene sonra yollarsin..

en az 3 sene daha burda hamit

Ki Hamit bugün oynadığı sürede berbat falanda değildi.Milli takımdaki haliyle dağlar kadar fark vardı.1 gol atsa aslında.Şu top bi girse 3 direkten içeri.O da rahatlıcak.

Yok vallaha futboldan anladigini düsünüyorum yorumlarindan dolayi.

Futbol oynayan insanlarda bilir. Bu zeminde, Selcukun orda iyi frikik kullanmasi neredeyse imkansiz. O gücü ayarlamak cok zor. Tam plaseyi köseye göndermek.

Burakin gücünü ayarlamasina gerek olmuyorki zaten. Tüm gücüyle vuruyor, zemin fazla etkilemezdi hatta kaleyi tutturdugu an daha tehlikeli olurdu, ki Burak kaleyi tutturuyor cogunlukla.

gercekten cok istedim burakin vurmasini, hatta o da geldi aldi topu bir ara, sonra selcuk brak demis olmali ki brakti gitti.

ama neyse ya, cluja karsi kazanirsak, baya iyi gaza geliriz, kaybedersek ligimize kosantre oluruz.

ben melonun 4 yilligina almadigimiza göbek atiyorum su anda, harbiden hamitten sonra meloyuda almis olsaydik, ikisine giden para 40 milyon euro ve üstü olurdu 4 sene icin.

4 sene transfer yapamazdik valla.

Maçtan yeni geldim, üzülerek çok sevdiğim semih ve dany nin bu seviyenin topçusu olmadıklarını söyleyebilirim .Semih defanstan ayağa pas yapma fantezisiyle beşiktAş maçından sonra 1 gol daha yedirdi, o golü bu ağır sahada yiyince işler dahada zorlaştı top oynayanlar bilir, bu ağır zeminde her şeyini ortaya koyan futbolcularımızı kutluyorum ,özellikle riera amrabat ında mücadelesine şapka çıkarıyorum şimdi cluju orada yenmek zorundayız kim kesinlikle orada kazanamayız diyebilir cluju yenecek ve tekrar iddialı konuma geleceğiz ,inancım sonsuz...

İyi de bunu tam olarak beceremiyoruz ki. Amrabat neyse ama diğer kanat oyuncularımız leş bence. Emre, Aydın, Hamit sadece bu maç için söylemiyorum genel olarak bu futbolcularla kanatlardan futbol oynamak pek mantıklı değil.

bu sistemin getirdiği bi durum. eğer bi kanadın amrabatsa diğer kanadın, kanattan ziyade orta saha özellikli bi adam olmak zorunda. hamit gibi, engin gibi... futbolun doğrusu bu.

Burak vursaydı da o zaman niye Selçuk vurmadı diyecekti forumun geneli. Burak frikikçi değil bana göre. Ha önde oluruz, rahat maçlar olur, o zaman şansını deneyebilir. Ama bu tip önemli maçlarda kaçırsa bile Selçuk kullanmalı bence.

Kimse birsey diyemezdi, cünkü bu zeminde en dogrusu Burakin vurmasi.

Hatta Hamit veya baska biri sert vursa bile daha mantikli olurdu. Yeterki su zeminde plase denenmesin. Topu kaldirmak zor.

Topu kaldirmak zor derken, tabi kaldirirsin, ama tam güc ayarinda istedigin köseye kaldirmak cok zor bu sartlarda ayaginin iciyle.

Orda gelisine vuracaksin aga. Bunuda en iyi Burak yapiyor takimda.

yanlis anlama, bende frikikcimiz selcuk olsun diyenlerdenim, genelde selcuk vursun istiiyorum bende.

sadece o anda direkt ulan burak vursun, vallahada gol yapar dedim icimden.

selcuk vurursa büyük ihtimal kaleye tutar, ama kaleci zorlanmadan cikarir diyordum icimden, ama selcuk simdiye kadar izledigim en berbat frikigini yolladi ..

yanlis anlama, bende frikikcimiz selcuk olsun diyenlerdenim, genelde selcuk vursun istiiyorum bende.

sadece o anda direkt ulan burak vursun, vallahada gol yapar dedim icimden.

selcuk vurursa büyük ihtimal kaleye tutar, ama kaleci zorlanmadan cikarir diyordum icimden, ama selcuk simdiye kadar izledigim en berbat frikigini yolladi ..

En berbat frikigini kullanacakti zaten cünkü hem kendini dengeleyecek, hem yas topa ayaginin iciyle güc kontrolünü ayarlayacak. Cok zordu.

Maçtan yeni geldim, üzülerek çok sevdiğim semih ve dany nin bu seviyenin topçusu olmadıklarını söyleyebilirim .Semih defanstan ayağa pas yapma fantezisiyle beşiktAş maçından sonra 1 gol daha yedirdi, o golü bu ağır sahada yiyince işler dahada zorlaştı top oynayanlar bilir, bu ağır zeminde her şeyini ortaya koyan futbolcularımızı kutluyorum ,özellikle riera amrabat ında mücadelesine şapka çıkarıyorum şimdi cluju orada yenmek zorundayız kim kesinlikle orada kazanamayız diyebilir cluju yenecek ve tekrar iddialı konuma geleceğiz ,inancım sonsuz...

Semih bu seviyede değil ama olacak inşallah. Kolay değil adam 2 sene önce Bank Asya'da oynuyordu. Yavaş yavaş tecrübe kazanacak ki bana göre bu maçta gayet iyiydi. Dany konusunda katılıyorum. Stopere kontenjan harcayacaksak bu Dany, Cris olmamalı...

Zeminin böyle olması aslında bize yaradı.Zemin iyi olaydı,Cluj belki bize fark bile atabilirdi.Maça etkin başladılar aslında.Birkaç pozisyon da bulmuşlardı.O yüzden zemin diye yakınmanın anlamı yok.Rakibin tek kontra atağı niye yok sanıyorsunuz,acemiler diye değil elbet.

frikik, penaltı, korner, aut ve bilimum duran topu selçuk kullanmalı.

selçuk'un tercih yanlışı vardı sadece. kesme vuruş yerine kalecinin kapattığı köşeye sert denemeliydi. kesme için mesafe çok yakındı çünkü.

dany saatli bombasını kurup kurup her maç sahaya sürüyoruz bence tek sorun o

Frikik dediniz de aklıma geldi. Demin youtubde Riera'nın bazı videolarını izliyordum. Adamın çok güzel frikik golleri var. Bence arada o da şansını denemeli. :)

Zeminin böyle olması aslında bize yaradı.Zemin iyi olaydı,Cluj belki bize fark bile atabilirdi.Maça etkin başladılar aslında.Birkaç pozisyon da bulmuşlardı.O yüzden zemin diye yakınmanın anlamı yok.Rakibin tek kontra atağı niye yok sanıyorsunuz,acemiler diye değil elbet.

doğru söylüyosun. iki takım adına da hem avantaj hemde dezavantaj oldu.

kontraya çıkamamaları onlar için dezavantaj, bizim adımıza avantaj oldu. topu şişirmek zorunda kalışımız bizim adımıza dezavantaj, onlar adına avantaj oldu çünkü yaklaşık 70 dk 10 kişi oynadılar ama fazla zorlanmadılar.

e bu saha her yağmurda böyle mi olacak önümüz kış evimizde bir sürü maçımız var yandık

cift forvete ragmen doru duzgun gol pozisyonu bulamiyorsak, dogru duzgun gol atamiyorsak, en azindan defansimi saglamlastirayim diyip, bir kere olsun tek forvetli sistemi denemedi hoca bu sene.

tek forvetli sistem diye defansif oynamak zorunda degilsin ki, ama iste orta sahada 1 adamin fazla olacak, hem ortadan yapicagin kosular var, hem defansta böyle acik yakalanmaman var ...

gecen sene deniyordu hoca, ama bu sene hic orali olmak bile istemiyor

oysa kendiside demis bugun, rakibin nasil gelirse gelsin, golu buluyor diye.

bilmiyorum valla, 4. olursak gercekten ayip olur su grupta

cluj ve braga kim Allah askina

cluj ve braga üstelik bize karsi geldi top oynamadan 4 puani alip gittiler.

hani rakip iyi ols,a rakip hakketse tamam diyecegim ama gercekten biz kendimiz ettik herseyin icine.

bu takim zevk vermiyor aga. kim ne derse desin. iyice sogudum futboldan.

şu stadın zemini için uzman bi ekip getirmek okadar zormu, taş çatlasa 300-400 bin dolar tutar tüm masraflar. dany e 3.5 vereceğinize stada sahip çıkın. şampiyonlar liginde böyle rezil bi zemin gördüğümü hatırlamıyorum utandım resmen.

Üst Alt