ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim

hamit sakatlanıp çıkmamış. ozaman çıkması büyük hata. şu sahada şutlara ihtiyacımız vardı. hamit çıkana kadar takımın en etkili 2 şutunu çekmişti. melo çıkardı riera çıkardı hamit çıkmazdı şu ortamda.

yav kafayı yiyeceğim böyle bir şans kader olabilirmi bir takımın CL de ki kader maçında gök deliniyor su giderleri bozuk çıkıyor ve saha su doluyor adamlar 1 kere geliyor bizim kıçımıza başımıza çarpıp giriyor ardından penaltı yakalıyoruz atamıyoruz ve bu sahada en etkili olabilecek adamımız ELMANDER sakatlanıyor 2.yarı o kadar orta zor bela 1 tane atıp berabere bitiriyoruz sözün bittiği yer

Muslera

Eboue - Semih - Dany - Hakan

Amrabat - Hamit - Selçuk - Riera

Umut - Burak

Kayseri ve diğer lig maçımızda , Cluj maçında bu ilk 11'den gerisi yalan.

Takımda defansif anlamda sorun olduğunun gözükmesi aslında Melo-Selçuk ikisi de ciddi anlamda formsuz orta sahada istediğimiz baskıyı kuramıyoruz hep acaba diyorum Engin gerçekten pres ve dinamizm anlamnda bu takıma çok şey mi katıyordu..Tamam katıyordu ama bu kadar belli eder miydi bu..

Muslera

Eboue - Semih - Dany - Hakan

Amrabat - Hamit - Selçuk - Riera

Umut - Burak

Kayseri ve diğer lig maçımızda , Cluj maçında bu ilk 11'den gerisi yalan.

umut burak oynarsa bişey bekleme. sadece 1 i oynamalı. elmander olsaydı başkaydı. emre çolak oynamalı.

302852_318191684954358_1909858924_n.jpg

Fatih Terim takımın başına geçmeden önce söylenen olumsuz sözler bitmemiş takımın kötü gitmesini bekliyormuş anlaşılan.Orta yapmayı,topu indirmeyi beceremeyen,pas zamanlamasını yapamayan futbolcuların suçunu Fatih Terim'e yükleyemiyorum.Cris transferin sonunda geldi ve hemen iyi oynaması beklendi.Bence Cris,Semih ikilisinde ısrar edilmeli.Eboue ve Melo'nun iyi olmasamda oynarım düşüncesinden kurtulması lazım.:yenieek:

Bir penaltı atışı oluyor topun başına niye Melo geçiyor arkadaş..Selçuk korkuyor mu ??Manisaspora penaltı atışında Necatiyle ben atacağım diye münakaşa eden Selçuk dün niye topu eline alıp duran topçusu benim bu takımın ben atacağım niye demez? Melo da bir acayip adamın gelişinden statta hepimiz sıçtık dedik bu kadar lakayık topa vurulur mu..Penaltıdan sonra yapacağı gol artisliğini düşüerek topa vuruşu o kadar belli ki

hamit sakatlanıp çıkmamış. ozaman çıkması büyük hata. şu sahada şutlara ihtiyacımız vardı. hamit çıkana kadar takımın en etkili 2 şutunu çekmişti. melo çıkardı riera çıkardı hamit çıkmazdı şu ortamda.

saha da kalsa oynamadi diye elestirin kardes .

Türkiye'nin en iyi stadı diye tabir edilen stadyum bu mu? Çok yazık. Bu tip manzaralarla niye İngiltere'de,Almanya'da,İtalya'da vb. karşılaşmıyoruz? Hiç mi yağmur yağmıyor oralara? Hangi stadyumun çatısı var oralarda?

Şimdi gelip yağmura suç atmak da mantıksız olur. Dün hava günlük güneşlik olsa biz kuru,rakip ıslak sahada mı oynayacaktı? O zaman belki puan da alamazdık. Her maç iki üç kez geliyorlar sahamıza,atıp gidiyorlar sonra. Biz 90 dakika atak yapıyoruz,sonuç yine hüsran. Rakiplerimizin savunması çok mu iyi,biz niye yapamıyoruz?

Önümüzdeki maçlardan 6,7 puan alsak sonunculuktan kurtulamaz mıyız? Kurtuluruz, hatta 2. bile olabiliriz. Hangi takım alacak peki o puanları? Üstelik deplasmanda.

Ligde çok mu iyiyiz,lider olsak ne yazar. Geçen yıl yediğimiz gol sayısını geçeceğiz,belki geçmişizdir bile.

Futbolcular da kötü. Nerede eski Muslera,eski Selçuk? Aylarca peşinden koştuğumuz Melo? Anadolu takımlarından gelme oyuncular da ŞL oynayan bir takımın 11'inde olmamalı, -normal şartlar altında söylüyorum; tabii ki sakatlık,ceza vb. durumlar olursa o ayrı konu- Amrabat ve Dany'ye verdiğimiz paralarla daha iyilerini bulamaz mıydık yurtdışından? Teknik ekibin de hataları var tabii ki. İnşallah çabuk toparlanırız. Hayırlısı neyse olsun...

Bir penaltı atışı oluyor topun başına niye Melo geçiyor arkadaş..Selçuk korkuyor mu ??Manisaspora penaltı atışında Necatiyle ben atacağım diye münakaşa eden Selçuk dün niye topu eline alıp duran topçusu benim bu takımın ben atacağım niye demez? Melo da bir acayip adamın gelişinden statta hepimiz sıçtık dedik bu kadar lakayık topa vurulur mu..Penaltıdan sonra yapacağı gol artisliğini düşüerek topa vuruşu o kadar belli ki

aynen. topa vururken dansı düşünüyordu galiba

tek nedeni ne biliyor musun? Melo golden sonra Gangnam Style dansını yapmak istiyordu, dünyayada şirin gözükmek için. Tamamen bencillik.

Fatih hoca niye bu kadar formsuz anlamıyorum dün Emre'yi oyuna sürmek,Hamit gibi belkide en iyi şut çeken adamımızı çıkarması akıl işi değil.Formayı bu aralar adaletli dağıtmıyor.

Maçın içine gelirsek Amrabat,Riera,Semih,Danny dün maçın en iyileriydi.Özellikle Amrabat müthiş oynadı gerçekten.Rakibin 3 4 tane hızlı atağını kesti hele bir pozisyonda Bastos'un 5 metre arkasından depar atıp geldi.Hücumda da en etkili adamımızdı.Müthiş ortalar kesti.Riera'ya da helal olsun gerçekten yüzümüzü kara çıkarttı bu sene. Umursamaz yattığı yerden para alır diyorduk ama çalışmış ve kendisini güçlendirmiş.Çok iyi oynuyor, en önemlisi çok mücadele ediyor.

Maçın kötüleri Eboue,Umut,Emre,Melo,Selçuk oldu.Özellikle Eboue sahanın açık ara en kötü oyuncusu oldu.Golden önce açtırdığı ortayı Hakan balta açtırsaydı eminim dün sözleşmesini feshettirmiş olurduk.Uzun bir süre dinlenmesi lazım.

Son olarak bu takım ister formsuz olsun ister kötü Cluj deplasmanında 3 puanı çok rahat alırız.Önümüzde ki Kayseri ve İbb maçları daha zorlu geçer.

Zenit - Anderlecht maçında Rusya'da baya yağmur yağıyor ama gel gör ki top gayet güzel gidiyor yerden kayarak.

Fatih Terim'in basın toplantısında dediği gibi rezalet bizim sahanın dünkü durumu.

Yazık 3 puan resmen gitti saha yüzünden.

Fatih hoca niye bu kadar formsuz anlamıyorum dün Emre'yi oyuna sürmek,Hamit gibi belkide en iyi şut çeken adamımızı çıkarması akıl işi değil.Formayı bu aralar adaletli dağıtmıyor.

Maçın içine gelirsek Amrabat,Riera,Semih,Danny dün maçın en iyileriydi.Özellikle Amrabat müthiş oynadı gerçekten.Rakibin 3 4 tane hızlı atağını kesti hele bir pozisyonda Bastos'un 5 metre arkasından depar atıp geldi.Hücumda da en etkili adamımızdı.Müthiş ortalar kesti.Riera'ya da helal olsun gerçekten yüzümüzü kara çıkarttı bu sene. Umursamaz yattığı yerden para alır diyorduk ama çalışmış ve kendisini güçlendirmiş.Çok iyi oynuyor, en önemlisi çok mücadele ediyor.

Maçın kötüleri Eboue,Umut,Emre,Melo,Selçuk oldu.Özellikle Eboue sahanın açık ara en kötü oyuncusu oldu.Golden önce açtırdığı ortayı Hakan balta açtırsaydı eminim dün sözleşmesini feshettirmiş olurduk.Uzun bir süre dinlenmesi lazım.

Son olarak bu takım ister formsuz olsun ister kötü Cluj deplasmanında 3 puanı çok rahat alırız.Önümüzde ki Kayseri ve İbb maçları daha zorlu geçer.

Bu cümleyi dün gece maçtan beş dakika sonra yazsaydın direk kavga sebebiydi..net

Oyunculara su uyarilarin yapilmasini isterdim, sadece bu maci dusunerek degil son 5-6 maci dusunerek.

Eboue: adam yaninda kosuyor sen topla degil adamla ilgileniyorsun, o ortalari actirmaman gerek.

Dany: zor olani yapiyorsun topu kapiyorsun. Ama sonra en az 2 pas verebilecegin adam varken topu kaptigin adami gecmeye calisiyorsun veya gelsin de senden topu almaya calissin diye bekliyorsun. Kime neyi ispat etmeye calisiyorsun? Topu kaptin mi en musait adama pas ver.

Bir de yuksek gelen top yerde seksin diye bekliyorsun, sen stopersin, topu izleyip yerde sekmesine izin verme luksun yok. Top havadan gelirken ne yapacagini dusun sektirmeden mudahaleni yap.

Melo: bu artistlikleri birak, oyununa bak. Konsantre olamiyorsun ve bu pahaliya patliyor. Yapman gerekeni biliyorsun.

Selcuk: surekli faul almaya calisiyorsun, birsey yokken kendini yere birakiyorsun. hakemlerin gozundeki itibarin da bu olmaya basladi.

Oyun icinde inisiyatif almiyorsun, yaratici, adam eksilten paslarini goremez olduk.

Emre: bal yapmayan ari gibisin, topu aliyorsun eveliyor, geveliyorsun. Dikine oynamiyorsun, adam eksiltecek calim pas yapmiyorsun. Yaptiginda gol atiyoruz bunu biliyorsun. Cok daha hizli karar vermelisin. Bir de butun ortalari kornerlerin on direge yapiyorsun ve rakibe takiliyor.

Amrabat: rakibin ustune ustune gitmeni, calimi basmani, daha etkili orta yapmani, topu cekip paralel pas atmani, verkaca girmeni bekliyoruz.

Bunlari yapabilecegini biliyoruz. Yaptiginda da gol atiyoruz. Urkek pisirik oynamani istemiyoruz.

Burak: yeni sinavin bu. pas alisverisine katilman lazim. Ortasahaya yardimci olman lazim. Ne oldum delisi olma, Elmander'den cok sey ogrenebilirsin. Sirti donuk top alabilmen, topu iyi stop edebilmen, hizli donebilmen, dondugunde ne yapacagini bilmen lazim. Gelen firsati iyi degerlendirmen lazim. Top rakipteyken akilli pres yapman lazim.

Bunlari yapmayi ogrenirsen efsane olursun. Yoksa topu hep onune bekleyen genis alan isteyen kontraatak takimi golcusu olarak kalirsin.

Bunlari yapacak yetenegin var.

Hamit: Problem kafanda, kimseye birsey ispat etmek zorunda degilsin. Illa gol atmak zorunda da degilsin. Cik oyununu oyna, goreceksin hersey daha guzel, daha kolay olacak.

Aydin: son hareketi yapmayi ogrenmelisin, ne yapacagina cok daha hizli karar vermelisin.

Sercan: bu kafayla gidersen seneye takimda olamayacaksin.

Üst Alt