ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim

bu takımın forvetleri elmander-burak-umutsa çok şey beklemem.anca mücadele yada rastgele vurdukları top gol oluyor.oyunu bilen bir forvet.bitirici bir forvet yok.beğenmediğiniz milito felan gelseydi keşke.ya da bir berbatovumuz olsaydı.

şu takımı bir okuyup üfletmek lazım. ilk yapacağımız iş bu. üzerimizde ciddi karabulutlar dolaşıyor. nedense tartışmasız her maç kaleyi ilk bulan şut gol oluyor bize karşı. sanırım birilerinin bedduasını aldık. ikincisi anlamsız kaos futbolundan geçen seneki dengeli kontrollü oyuna dönmek lazım. ve son olarak da formsuz oyuncuları kenara çekip yerine daha çok savaşan istekli oyuncuları 11 e dahil etmek

Herhangi bir oyuncuya gözü kapalı 3 milyonu bayıp max. 1 milyon bile tutmayacak zemini bu halde bırakanlara selamlar.Sonra kurumsallık falan,taraftara güzel yediriyorlar.

Oyun için zemin dahilinde eleştirilecek bir ton şey olabilir ama mücadele için diyecek bir şey yok,son bir aydır topa atlayan oyuncu görmüyorduk özlemişiz.

Burak sen o son dakikada o golüde atamıyorsan sana sözüm yok.. O Top öyle bi doğru havalanmıştıki Kaleciyide beraber içine sokasın diye..

Dünkü maçtan sonra hicbir oyuncuya kızılamaz o zeminde yapılacak herşeyi yaptılar bence. 70 orta 30 tane şut daha ne olsun. Yaklaşık 1 aydır inanılmaz bir talihsizlik var üzerimizde ama sonsuza dek sürmeyecektir elbette.

Oyuncu olarak bakmak gerekirse Umut çok şaşkın oynuyor malesef, Amrabat harikalar yarattı, Dany'de acayip bi zeka eksikliği var. Ayrıca Hamit göbeğe cekilip Melo cıksaydı keşke böyle zeminlerde şutlar cok önemli

Bende hamit neden çıktı anlamadım ilk yarı 2 tehlikeli şutumuz var onuda hamit attı bu zeminde oynamalıydı bence burak pekala umutun yerine girebilirdi umut bu maçlarda çok sırıtıyor ...

wallaa ben umıtsız değilim sonucta oynadık en azından paramızıda aldık...coğu oyuncular ılk defa oynadı bu areneda ne kadar basarılı olursun gruptan cıksan 2 maç fazla oynarsın..ıstediğimiz oyuncular geldı...ama olmadı olmuyo adamlar geldı danny carptı gırdı.melo penaltı kacırdı hamıtın vurusu kımse carpmıyo kalecı kurtarıyo ..adamlar atsa carpar gırer.ornek genclerbırlığı maçı...son olarak gecen sene herkes sampıyon olamayız dedıler ...ama takı 15 haftadan sonra lıgı supurduk...bıraz sukunet..

nerdeyse 200 sayfalık yazı okudum sorunlu insanlar cok aranızda bir yazıyor neden top suruyorsunuz zemın de top surulmez dıgerı yazıyor doldur bosalt oynuyoruz defansdan orta yapıyoruz napalım topmu surelım hem oyuncuya salla hem manasız manasız konus dun orda amrabatın elmanderın semıhın hırsını gormedıysenız eyvallah bu macı kaybetsek bıle adamlar bıldıgın savastı ancak bu kadar oynayabılırlerdı bu sahada daha ne yapsınlar

Artık oyuncuları tartışmak yerine birazda seçimi yapanı tartışmak daha doğru. Melo bu performansıyla hala ilk 11in değişmez ismi oluyorsa Yektayada bu şans verilmeli artık.

nerdeyse 200 sayfalık yazı okudum sorunlu insanlar cok aranızda bir yazıyor neden top suruyorsunuz zemın de top surulmez dıgerı yazıyor doldur bosalt oynuyoruz defansdan orta yapıyoruz napalım topmu surelım hem oyuncuya salla hem manasız manasız konus dun orda amrabatın elmanderın semıhın hırsını gormedıysenız eyvallah bu macı kaybetsek bıle adamlar bıldıgın savastı ancak bu kadar oynayabılırlerdı bu sahada daha ne yapsınlar
dun maçtaydım hiç kimse hiç bir futbolcuya suç bulmasın yazıları okumadım dun o sahada oynayan tum futbolcularımız elinden geleni yaptı, top surulmuyor 2 pas yapılmıyor dunku maçı bile hamit dahil birkaç oyuncuya bağlanıyorsa tek sözyleyeceğim siz neyin kafasını yaiıyorsunuz! tek kelimeyle yazık oldu dun o saha balşık olmasa inanın cluj maçı fark olurdu.

dun burak yılmaz, hamit altıntop, danny ,felipe melo ismi ne olursa olsun bu oyunculara suç bulmak ahmaklıktan başka birşey değil kusura bakmayın.

Saha gerçekten çok kötüydü ama gole kadar yapılan 50 ortanın kaç tanesinde etkili oldu burakla melo!

git at sozun yoksa

Usta Forumda acayip kişiler var ya. Birazcık eleştiri yapsak hemen Galatasaray düşmanı oluyoruz. Ben Selçuk ve Melo'yu kovun demiyorum.. Sadece Burak o Golü atman lazımdı dedim.. Çok rahattı Pozisyonda..

ben zaaten bu sezon Şampiyonlar Liginde birşey beklemiyorum hatta Avrupa Ligine gitmesi daha hayırlısı olur çünki leb lebi gibi gol yiyoruz. Galatasaray gelecek için bana umut veriyor..!

dun burak yılmaz, hamit altıntop, danny ,felipe melo ismi ne olursa olsun bu oyunculara suç bulmak ahmaklıktan başka birşey değil kusura bakmayın.

olurmu öyle şey dün burak yüzünden yağmur yağmış, burak gol attı ama futbolcu değilmiş,

antiburak kafası.

10 maçtır takım bi cacık oynamıyor üstüne her maç gol yiyor sonra takıma-hocaya laf etmeyin , oldu

dun maçtaydım hiç kimse hiç bir futbolcuya suç bulmasın yazıları okumadım dun o sahada oynayan tum futbolcularımız elinden geleni yaptı, top surulmuyor 2 pas yapılmıyor dunku maçı bile hamit dahil birkaç oyuncuya bağlanıyorsa tek sözyleyeceğim siz neyin kafasını yaiıyorsunuz! tek kelimeyle yazık oldu dun o saha balşık olmasa inanın cluj maçı fark olurdu.

Evet evet fark olurdu. Adamlar da kontratak yapamazdı hiç elleri armut toplardı. Hakem de hatalı hem 2 penaltı daha çalsa ve onları 8 kişi bıraksa maç bizimdi. Şanssızlık işte.

Üst Alt