ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray - Cluj | 23 Ekim | 21.45 | Star Tv

Hayır, benim tercihim.

sağol ya bir an sağ tarafın hamit e bırakılacağını düşündün Allah aşkına hala hamit in ilk 11 de başlamasını nasıl istersiniz maç 2-2 olduğunda santradan sonra adamı nasıl geçirdiğini görmedinizmi 2 golün suçlusu %51 hamit bence dünki maçta

Sabri Ugan adamın uykusunu getirir.Güntekin en ideali.Eskiden Ş.ligi maçlarımızı anlatmışlığıda var.

Sabri Ugan anlatsın bizim maçları.Onun sesini duymadığım Şampiyonlar Ligi maçı gerçekten çok garip oluyor. :eek:

O anlatamaz çünkü doğuş grubunda maçlar.Sabri ugan doğan grubunda.Bizim maçları anlatacak isimler

Ercan taner

Güntekin

Emre gönlüşen

Kosova falan.

Tabikide Ercan taner

bu kaçıncı maçtır,çıkış maçımız olsun ümidi beslediğim.

Fenerli kanal olduğu için hiçbiri coşkulu,şevkli anlatmıyor malesef. :mad:

Gönül isterki bi maçı Ercan taner bi maçı Yalçın çetin bi maçı Ümit aktan falan anlatsın ama şuanki durumda öyle bişey mümkün değil.Doğuş grubunun spiker haznesi çok kısıtlı ve rezil.Aralarında Ercan taner olamsa kepazeler valla.Bizim maçları anlatacak tek isim şuanki durumda Ercan taner dir.

Amrabat açamaz mı ?

Birtek aslında o var ama onada tahamül edilemiyor ne hikmetse. Ki tek Amrabatla olacak iş değil ama kapanan savunmaya karşı Amrabat şart..!!!

Braga maçında tek o bir iki çalım yapıp oyuncu eksiltiyordu ama malesef oyundan alındı. İkinici yarı tam 45 dk boyunca sağa sola ortaya pas izledik..

beraberlik gollerinde 2 gençlerbirliği oyuncusu topa beraber hareketlenirken hamit 1 adım önlerindeyken 2 adım gerilerinde kalıp golü yememize sebep oluyor 3 gollerinde salak saçma hareketlerle çalımı yiyiyor ceza sahasından uzaklaştırılan topa jimmy nin gelişine vurduğu topu semih te dany de muslera bile çıkarabilecekken topu uzaklaştıramayacağını bile bile hamle yapıp topun yönünü değiştiriyor k.bakmayın bu kadar bariz hatalara olur böyle şeyler diyemeyeceğim

Riera dünkü oyunuyla cluj maçında Hakanın önünde de başlayabilir maça.

O anlatamaz çünkü doğuş grubunda maçlar.Sabri ugan doğan grubunda.Bizim maçları anlatacak isimler

Ercan taner

Güntekin

Emre gönlüşen

Kosova falan.

Tabikide Ercan taner

biri murat kosova v ercan taner e laf mı etti arkadaşlar ne çabuk uefa kupası maçlarını unuttunuz

murat kosova ya berbat diyorsunuz cska maçını unutmayın

Galatasaray MP - CSKA Maçının Son 2 Dakikası & Maç Sonu Görüntüler 09.02.2012 - YouTube

lütfen izleyin 02:03 dikkat

İnşallah ordu maçıyla başlayan,eskişehir ve gençlerbirliği maçıyla devam eden bu kötü gidişe cluj maçıyla nokta koyarız.

Cluj maında alacağımız 3 puan bize çok şeyler kazandırır.Özgüven(en önemlisi)lige moralli dönmemiz ve ş.liginde olan iddiamızı devam ettirmek için çok önemli cluj maçı.

biri murat kosova v ercan taner e laf mı etti arkadaşlar ne çabuk uefa kupası maçlarını unuttunuz

murat kosova ya berbat diyorsunuz cska maçını unutmayın

Galatasaray MP - CSKA Maçının Son 2 Dakikası & Maç Sonu Görüntüler 09.02.2012 - YouTube

lütfen izleyin

Ben murat kosovaya laf ettim sürekli de ederim.Kendisini sevmem ve beğenmem ,hatta nefret bile ederim.Ama basket maçlarını güzel anlatır diye de yazdım zaten.Futbol maçlarını basket maçları kadar güzel anlatamıyo.Hele hele bizim bi maçımız olursa ve buda ş.ligi maçı olursa spiker tercihimi kesinlikle kosova dan yana kullanmam.Ama basket maçlarında isterim maçlarımızı anlatmasını.

Cluj karşısında bile yeneriz biz bunları ya diyemiyorum:(

Ki tek Amrabatla olacak iş değil ama kapanan savunmaya karşı Amrabat şart..!!!

:)

Amrabat boş alan oyuncusu kardeş.Braga maçında bizde değil de Braga forması giyseydi bizim savunmayı perişan ederdi geniş alanda.Dün de Hurşut biz de Amrabat Gençlerbirliğinde forma giyseydi, herkes Hurşut'a küfür edip Amrabat'ı yere göğe sığdıramayacaktı.Olay bu kadar basit.

:)

Amrabat boş alan oyuncusu kardeş.Braga maçında bizde değil de Braga forması giyseydi bizim savunmayı perişan ederdi geniş alanda.Dün de Hurşut biz de Amrabat Gençlerbirliğinde forma giyseydi, herkes Hurşut'a küfür edip Amrabat'ı yere göğe sığdıramayacaktı.Olay bu kadar basit.

Dünkü maç için yorumun doğru ama amrabata boş alan oyuncusu demen yanlış.Boş alanda da etkili oluyo ama dar alanda da etkili amrabat.

Dünkü maç için yorumun doğru ama amrabata boş alan oyuncusu demen yanlış.Boş alanda da etkili oluyo ama dar alanda da etkili amrabat.

Yahu bizim adam yerine koymadığımız Serkan Kurtuluş'u kaç kez geçti dar alanda ? Geldiğinden beri hangi sıkışan maçı çözdü ? Amrabat'ın yetenekli olmadığını söylemiyorum ama Amrabat dar alanda etkili olabilecek bir oyuncu değil, yeteneklerine göre çok azını gösterebilen topçu.Zaten dar alanda etkili olabilse bu yaşında 1 milyon euro gibi bir rakama bırakmazdı PSV.3 sezon formasını giydi PSV'nin ilk sezon 30'a yakın maç oynadı, sonraki sezon 20 civarı, 3.sezon ise 10 civarı maç oynamış.Yani adamlar kendilerine uygun bir oyuncu olmadığını görüp 3.sezonda yol vermişler.

Üst Alt