ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 Cluj | Maç Sonucu | 23 Ekim

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 3.Maç | Galatasaray - Cluj | 23 Ekim | 21.45 | Star Tv

Bu maçıda kazanamazsak homurdanmalar , skor taraftarları çıkar meydana hatta başladılar bile şimdiden mutlaka kazanmalıyız , Bu maçta 4-3-3 oynamalıyız sistem değişikliği şart bu belli oldu.

Maçı size anlatayım

1-Topla oynamada rakibe göre çok üstün oluruz

2-Başarılı paslarda rakibi 3 e katlarız(paslarımızın%95 i sağa sola olduğundan)

3-Bütün hucumlarımız set hucumu olur,hızlı tek atağımızı göremezsiniz

4-Bütün taçları Ebue kullanır,15 metreye

5-2. yarı aydın girer

set hucumlarından karambole gol bulursak ve adamların hızlı hucumlarından ilk pozisyonda gol yemezsek kazanırız

1 aydır aynı şeyi yapıyoruz,ya tutarsa misali ama tutmuyor

Elmander - Umut oynarsa bence en azından 1-0 kazanırız

bence şu maça atak başlayıp rakibi baskı altına alma olayından vazgeçelim artık tutturamadık işte, az kontra arasak amrabat gibi bi oyuncumuz var kullanmak gerek, 2. yarı her maç oldugu gibi dakika 60-65 gibi aydın girmese mesela oyun nasıl olursa olsun, burak sonra girsin mesela savunma yorulmuş yorulur hem pozisyon bulabilir yani her maç aynı şeyleri yapıyoruz ve bi halta yaramıyor en fazla anadolu takımlarını yeniyoruz gerçi o da olmuyor 3 maçtır da ...

Ortasaha direncini artırmamız gerekiyor,gerekirse Umut'uda,Elmander'ide ortasaha oynatmalıyızz.

Muslera

Eboue - Semih - Dany - Riera(Braga maçında fena değildi sağlam ortaları vardı CL'de iş yapacak havası sezdim)

Hamit - Melo - Selçuk

Umut - Elmander - Amrabat

Sistem değişikliğine gidelim artık.Top rakipdeyken 4-6-0'a döneriz.

kimse umutlanmasin ama , bu maci 80% beraberlik ..

Bizim defans taa orta sahaya kadar cikar , hakan balta rakip kale onunde oynar , Eboue giden gelmiyor turkusunu cigirditirir ,

Forvet defansin kucagina girer yatar bekler , contra yeriz gol yeriz

Maç esnasında o sahaya meteor düşecek deseler inanırım ama hoca 4-4-2 den vazgeçip başka sistem oynayacak deseler inanmam.

geçen sezon avrupadan yabancı transferi yap bu sezon hedef büyüt amrabat-dany-cris gibi adamaları al sonrada başarı bekle fatih terim kendi ayağına bilerek sıkmıştır yazık günah bu takıma bu maçıda alacağımıza inanmıyorum hiç devre arası melo-cris gönderilmeli yerlerine çok sağlam iki adam alınmalı

geçen sezon avrupadan yabancı transferi yap bu sezon hedef büyüt amrabat-dany-cris gibi adamaları al sonrada başarı bekle fatih terim kendi ayağına bilerek sıkmıştır yazık günah bu takıma bu maçıda alacağımıza inanmıyorum hiç devre arası melo-cris gönderilmeli yerlerine çok sağlam iki adam alınmalı

son 3 maçı kazansaydık bi şekilde yine aynı şeyleri söylermiydin tamam şu anda bir şeyler iyi gitmiyor ama düzelmeyecek bir şey değil geçen sezon başı da kötüydük antepten arena da 4 yediğimizde bende böyle söylemiştim sonra takım düzelmişti bir cluj maçını bekleyelim bakalım neler olacak göreceğiz:b5:

Herhangi bir puan kaybından Galatasaray külübünde çok şeyi degiştirir. Degişmezse daha çok ahlar vahlar ederiz.

Ben inanıyorum, bu maçı kazanacağız. Hoca yeter ki oyuncu seçimlerinde dikkatli olsun.

Denildiği kadar kötü değiliz, abartılıyor. (Defans hariç)

Üst Alt