ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj - Galatasaray | 21.45 | 7 Kasım | Smart Spor

CFR 1907 Cluj 0-2 Galatasaray

Galatasaray owns CFR basliklari gorme dilegiyle.

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj - Galatasaray | 21.45 | 7 Kasım | Smart Spor

Totem ne alaka ? Totem böyle yapılmaz ki ?

Bunun adı S-İ-N-E-R-J-İ

Avatarını değiştirip bir şey hisseetmedim diyen varsa yalan söyler ...

Sahayı dar edeceğiz onlara.

cluj arena kaç kişilik acep bu arada avatarlar süper olmuş :)

Net kazanırız banko olarak görüyorum , müthiş bir motivasyon , konsantrasyon , mücadele , oyun disiplini ve birazda şans ile bu maçı kazanacağız! Benim içim rahat şahsen.Bu maçı kazanırsak 3.'lüğü alırız gibi bir şey , Cluj'un Braga ve Manu'dan puan alacağını sanmıyorum.

İbb maçında herkes endişeliydi rahat galibiyet alacağız demiştim öylede oldu.Bu maça gelince kimse endişelenmesin Cluj takım değil çok rahat yeneriz önemli olan Manchester maçı.

Bu sezon Manchester United maçından sonra oynayacağımız ve camia olarak kilitleneceğimiz üst düzey ikinci önemli sınavımız olarak düşünüyorum.Çok dua edeceğim yine her zamanki gibi.Allah inanmış teknik kadromuzun gönlüne göre versin ve alınlarının akıyla galip gelerek tüm camiayı sevince boğsunlar.

Eğer bugun oynayan adamlar oynarsa çok rahat bir galibiyet olur. Fakat yine yetersiz oyuncular ilk 11'de şans bulursa ki bu nasıl olur? Hamit göbeğe yekta yedeğe aydın sağ kanada gibi. ve buna benzer saçmalıklar olursa zor olur. Defansta semih dany ikilisi olacak büyük ihtimal.

Edit: ilk golü biz atarsak fark olur.

Ne olursa olsun karşımızda disiplinli bir takım olacak. Yapmamız gereken tek şey oyuncuların şampiyonlar liginde üzerlerinde olan gereksiz baskıdan kurtulup sadece kendi oyunlarına odaklanmaları.

nedense savunmamız bana hiç güven vermiyor. inşallah bu maçta hayatlarının maçını oynarlar yoksa işimiz zor bana göre

----------------Muslera----------------

Eboue-----Dany-------Semih-------Riera

Engin------Melo-------Selçuk------Amrabat

-----------------Emre-----------------

-----------------Umut(Burak)------------

Ben olsam böyle çıkar bol bol pas yapıp hızlı ve araya paslarla gol ararım.

Cluj gibi takımlar takım defansıyla öne çıkan takımlar.Bu da bizim oyun sistemimize iyi gelmiyor adeta kilitleniip kalıyoruz.

Açıkçası bu maçtan korkuyorum...

----------------Muslera----------------

Eboue-----Dany-------Semih-------Riera

Engin------Melo-------Selçuk------Amrabat

-----------------Emre-----------------

-----------------Umut(Burak)------------

Ben olsam böyle çıkar bol bol pas yapıp hızlı ve araya paslarla gol ararım.

Melo cezali

Üst Alt