ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray - M.United | 21.45 | 20 Kasım

Muslera

Eboue-Semih-Dany-Riera

Hamit-Selçuk-Yekta-Amrabat

Engin

Burak

semihi yaz oraya. fatih hoca semihi oynatcakmış.valla ben de bıktım çift forvetten.

Semih'in oynamasini en cok ben istiyorum. Ama cocuga yazik olacak diye korkuyorum. Yoksa burada millet Semih CL'de oynayamaz, tecrubesiz falan filan derken benim neyi savundugumu iyi biliyorsun. Bir kac zamandir iyi kotu belli bir standart yakaladik defans gobeginde. Simdi bozulacak mac oldugunu zannetmiyorum.

Şu durumda 1 puan iyidir. Fazla kasmaya ve zorlamaya hiç gerek yok. Yoksa Allah korusun ters bir sonuç olabilir. Umarım ki Chicharito'da oynamaz. Çok ters bir adam, özel bir futbolcu..

Semih'in oynamasini en cok ben istiyorum. Ama cocuga yazik olacak diye korkuyorum. Yoksa burada millet Semih CL'de oynayamaz, tecrubesiz falan filan derken benim neyi savundugumu iyi biliyorsun. Bir kac zamandir iyi kotu belli bir standart yakaladik defans gobeginde. Simdi bozulacak mac oldugunu zannetmiyorum.

yok yok semih ne yapsa artık sesini çıkartmaz bizimkiler.defansın halini gördüler çünkü.

Emre ve Cris oynamasın handikaplı galibiyet alırız.

Re: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray - M.United | 21.45 | 20 Kasım

Karabuge 5 atariz demistim 3 yedik 1Δ0 yenilecez diyorum bu sefer bakalim ne olcak

Sent from my Artes i701 using Tapatalk 2

ne standardı yahu savunmanın hali ortada.. Allah korusun dany-cris ikilisi oynarsa haşat ederler bizi.. hernandez neler yapar neler :eek:

bi tugay,bi arif erdem lazım bu maç için.

-------muslera-------

???? semih ???? ????

hamit yekta ???? ????

elmander ????

Yeneceğimize kesinlikle inanmıyorum, kendimi mağlubiyete şartladım.

Yeter artık sezon başından beri her maça galibiyet parolasıyla oturup hüsranla kalkmaktan bıktım.

Muhtemelen tek farkla kazanırız. Takım büyük maçlara iyi motive oluyor.

eboue semih dany riera

hamit selçuk yekta engin

elamnder burak

bana kalsa danyi oynatmam ama adam yok başka.

Yapmayin millet, biz Avrupa devlerine karsi buruk olacak bir kulup degiliz. Bu olay sehirimizin karsi yakasindaki sikecilere has bir durumdur. Yensekte yenilsekte olumsuz hava bizde gecmez. Amrabat, Aydin gibi sokak topculari da olsa, Cris gibi dedeler de olsa, o gece armamiz gereken mucadeleyi verecektir. Inaniyoruz Galatasarayimiza. Tek yurek olmaliyiz. Bu engeli de asacagiz, zerre suphem yok.

Tipik bir Türk futbolcusunun maçı tam da maç seçmelik..

Taraftar içinde öyle onlarda bu maçı seçtiler karabük maçı boş kaldı..

Gram şansımız yok united'e sezon başında yanlış kurulmuş bu kadroyla..

Yenmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız yeneriz yeniliriz bilemem ama sahada bugünkü gibi bi görüntü olmayacağı kesin

Üst Alt