ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray - M.United | 21.45 | 20 Kasım

balta oynasa maunun yedekleri fiyatta değere biner

bence burda şaşılcak bişey yok.

telafisi olmayan maç değil karabük maçı.

önemli olan m.unıted maçı. zaten gruptan çıkmak için bu maçı alır ve bragayıda orda yenersek.

uzun zaman avrupa maçı olmayacak. ee senin rakiplerin kimler onlarla oynuyosun ondan sonra. onları yendinmi puan farkı yine korunur veya artar. antalya-ordu böyle gitmez gitse bile bizi sıkıştıramaazlar lig sonuna kadar.

önemli olan avrupa şu 3 hafta için.

Galatasaray külübü her maça galibiyet için çıkmalı. Avrupa lig kupa farketmez. Her maça 3 puan için çıkacaksın. Kendini vereceksin.

Karabük maçı bu maç için ölçü değildir , bu maçın havası bambaşka olur , Karabük maçında rezil oynayan bir adam bu maçta harikalarda yaratabilir.

Taraftarın alması gereken maç bu maçtır..

Ölü takımı ancak taraftar diriltir..Umarım iyi bir atmosfer olur ve 80.dakikadan sonra Başarılar gelir geçer nameleri söylenmez...

muslera

eboue semih dany riera

hamit selçuk yekta amrabat

elmander burak

Muhakkak tek forvetle oynamalıyız. Cluj maçındaki gibi kontrollü oynamamız şart. Beraberlikte iyi bir sonuç bana kalırsa.

Galatasaray külübü her maça galibiyet için çıkmalı. Avrupa lig kupa farketmez. Her maça 3 puan için çıkacaksın. Kendini vereceksin.

ben sallasınlar demiyorum lig maçlarını ama, futbolcular bu mantiletesi oturması için şpl kültürü gerekiyor.

sen fener maçı olduğu gün ders-iş tam anlamıyla kendini verebiliyormusun, aklın hep orda olmuyormu. o gün için biraz daha aklın oralara gidip geliyor.

GALATASARAY ismi zaten amacı belli değilmii, yurtdışındaki takımları yenmek? her zaman galibiyet için oynuyamalız o ayrı.

hem insan ruhu işte ne yaparsan yap akıl ordaysa ayaklarına tam hakim olamıyosun. bu tecrübe işi. hamit-elmander-eboue vs akıl olarak bu kaldıdırılar ama onlarda o maçın önemi diyerek sıkmazlar.

önemli olan kritik maçlarda ortaya çıkar. futbolumuz dışında kaç taraftar skora bakıyor.. m.unıted maçı bekliyoruz..

Taraftarın alması gereken maç bu maçtır..

Ölü takımı ancak taraftar diriltir..Umarım iyi bir atmosfer olur ve 80.dakikadan sonra Başarılar gelir geçer nameleri söylenmez...

Bırakalım bunları,kimse taraftara falan bakmıyor artık.Sahaya çıkıp adam gibi oynarsan kazanırsın.Taraftar maraftar %1 bile değil bunun etkisi,geçelim bunları.

Muhakkak tek forvetle oynamalıyız. Cluj maçındaki gibi kontrollü oynamamız şart. Beraberlikte iyi bir sonuç bana kalırsa.

Elmander oynarsa zaten bir nevi tek forvet oynuyoruz muhtemelen de oynayacaktır zaten..

Ancak orta göbek çok önemli Selçuk-Melo çok formsuzlar esas belirleyici olan onlar olucak bana göre...

Peki tek forvetle oynarsan ileride nasıl top tutarız ?..

Çift forvet oynadığımızda çok mu iyi top tutuyoruz ilerde ?

Elmander oynarsa zaten bir nevi tek forvet oynuyoruz muhtemelen de oynayacaktır zaten..

Ancak orta göbek çok önemli Selçuk-Melo çok formsuzlar esas belirleyici olan onlar olucak bana göre...

Melo, Selçuk ve Hamit bence ideal orta saha üçlüsü olmalılar bu maçta..

Taraftar öyle bir kötü etkiliyor takımı. Anlatamam.

Peki tek forvetle oynarsan ileride nasıl top tutarız ?..

iki forvet oynayınca top tutabiliyormuyuz.

açık ve net. geçen seneki elmandere yakın birisi olsa direk burak-elmander derim ama yok malesef.

umut top tutan biri değil zaten. hele burak-umut o pas trağinde duvar olacak performansda değiller. bence geriden gelen orta saha ve beklerin maçı olacak.

melo-yekta

yapıp selçuğu burağın arkasına atarım ben olsam. engin ve hamit in ayaklarında top tutmaları dengelerim. burak ile araya oynanacak toplarda etkili olurum.

misal cluj maçı. umut orta saha dışında ne yaptı ilerde?

Ne taraftarindan bahsediyoruz ki zaten? Ilk 2 dakika hoplayan, sonra cekirdek citlayan taraftar mi?

1 golde küsüp aglayan yuhlayan taraftar mi? Baski maski yok zaten bizde. Gecelim bunu.

Öncelikle ligdeki tuhaf oyunumuzun burayı etkileyeceğini sanmıyorum. Özellikle ligde son 2 maçta, rakibi küçümsemek ve kafayı maça verememek gibi etkenlerin bazı futbolcuları olumsuz etkilediğine inanıyorum.

İkincisi, bu maçı ekstra bir maç olarak görüyorum. Bu bir prestij maçı. Grubun düğümü Braga maçında çözülecek. O yüzden bu maçı, gruptan çıkma mücadelesinin parçası olarak değil, önemli bir prestij maçı olarak görüyorum.

Üçüncüsü, kabul edelim ki bu maçın skorunu belirleyecek en önemli etken United'ın oyun anlayışı olacaktır. Gerçekten kazanma arzusunda olan bir United'ı dünyada pek az takım durdurabilir.

Umarım, keyifle ve gururla izleyeceğimiz bir mücadele olur.

Ne taraftarindan bahsediyoruz ki zaten? Ilk 2 dakika hoplayan, sonra cekirdek citlayan taraftar mi?

1 golde küsüp aglayan yuhlayan taraftar mi? Baski maski yok zaten bizde. Gecelim bunu.

Ali Samiyen'in yüzde 10 etkisi yok..

Şunu diyi Samiyende gittiğim maçlarda atmosfere ayak uydurubiliyorsun ancak Arenada ki gittiğim maçlarda atmosfere ayak uydurmak imkansız çünkü kopuk tribünler...

selçuk yekta oynamalı orta sahada. melo dün beni hayal kırıklıgına ugrattı.sezon başı idmanı yememesi büyük dezavantaj ama 2 ay geçti hiçbir aşama yok.

Öncelikle ligdeki tuhaf oyunumuzun burayı etkileyeceğini sanmıyorum. Özellikle ligde son 2 maçta, rakibi küçümsemek ve kafayı maça verememek gibi etkenlerin bazı futbolcuları olumsuz etkilediğine inanıyorum.

İkincisi, bu maçı ekstra bir maç olarak görüyorum. Bu bir prestij maçı. Grubun düğümü Braga maçında çözülecek. O yüzden bu maçı, gruptan çıkma mücadelesinin parçası olarak değil, önemli bir prestij maçı olarak görüyorum.

Üçüncüsü, kabul edelim ki bu maçın skorunu belirleyecek en önemli etken United'ın oyun anlayışı olacaktır. Gerçekten kazanma arzusunda olan bir United'ı dünyada pek az takım durdurabilir.

Umarım, keyifle ve gururla izleyeceğimiz bir mücadele olur.

burda önemli nokta bu işte- doğru söylemiş arkadaş.

biz 2 forvet çıkıp onlar kazanmak için çıkarsa arkada eksik yakalanırız.

biz orta saha dengeli kalabalık çıkarsa, kazanma duygusu olan rakibe karşı daha sağlam basarız.

hee adamlar yedeklerle çıksa bile ozaman yine orta sahada ez şansımız olur..

zaten size açık ve net söyleyim.

forvetlerin gol atması değil mesele kanatların veya orta sahanın ne kadar karşı kaleye etkili oalcağıdır. maçı kazandıracak olan da

selçuk-hamit-amrabat üçlüsünün performansıdır. çünkü iyi olmaları halinde hangi takım olrusa olsun etkili olurlar..

Aslantepe'nin atmosferi hiç ama hiç deplasman takımı boğmuyor hatta bizden daha rahat oynuyorlar . Mesela eski ASY iyiydi ya da Borissa Dortmund'un stadının atmosferi . Bizim stad da keşke böyle olsaydı . Koltuklar kırmızı yerine siyah falan olsaydı çimlerin rengi fazla açık olmasaydı ne biliyim bulun işte :D

Üst Alt