ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray - M.United | 21.45 | 20 Kasım

Cris'le çıkmadığımız sürece maçı kazanmamamız için bir neden yok.Sonuçta Karabükspor maçıyla bu maçın havası aynı olmayacak.Cris dışında formsuz Melo'nun yerine Yekta,sol bekte Riera,ileride de Burak-Umut ikilisinden birinin yerine Elmander oynamalı.

M.UNITED maçı için hiçbirşey diyemiyorum.

bizim stadartımız yok malesef , ne yaptığımzı bilmiyorum. avruap maçlarına bakıyorsun daha sağlam gibi duruyoruz ama abuk sabuk gol yiyoruz.

bence 4-5-1 oynamalıyız artık.

defansın kötü olması orta sahanın eksikliği yüzündendir.

--------------yekta---------

----hamit----selçuk----engin---amrabat------

---------------burak------

bence böyle oynamalıyız. ayağında top tutacak-hırslı-pres gücü yapan takım.

2 li forvet bize gelmiyor.

bence ilk yarı böyle çıkıp- skore göre çift forvete dönmeliyiz.

geriye yaslanınca daha etkili çıkışlar yapıyoruz. ama sırf hucum yapısı ile hata üstüne hata geliyor..

şu maçın sonucu F.Terim'e bağlı çıkaracağı 11 ile ALLAH yardımcımız olsun çok zor bir maç

M.UNITED maçı için hiçbirşey diyemiyorum.

bizim stadartımız yok malesef , ne yaptığımzı bilmiyorum. avruap maçlarına bakıyorsun daha sağlam gibi duruyoruz ama abuk sabuk gol yiyoruz.

bence 4-5-1 oynamalıyız artık.

defansın kötü olması orta sahanın eksikliği yüzündendir.

--------------yekta---------

----hamit----selçuk----engin---amrabat------

---------------burak------

bence böyle oynamalıyız. ayağında top tutacak-hırslı-pres gücü yapan takım.

2 li forvet bize gelmiyor.

bence ilk yarı böyle çıkıp- skore göre çift forvete dönmeliyiz.

geriye yaslanınca daha etkili çıkışlar yapıyoruz. ama sırf hucum yapısı ile hata üstüne hata geliyor..

aynen renktaş bu maça 4-4-2 çıksak bile umut ortasahaya yakın oynarsa defans yaparken 4-5-1 ofansta 4-4-2 oluruz. Ancak bu şekilde sonuca ulaşırız.

ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray - M.United | 21.45 | 20 Kasım

Tarihimizin kader maclarindan birisi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kım oynarsa oynasın ama defansta önce semih sonrada gökhan zanı istiyorum..evet yanlıs duymadız , cam adam bıle bu ruhsuz dany+crisden iyidir..pozisyonda kendını felan sakatlayabılır ama en azından müdahalede bulunur:) gazıantepdekı adamı alıp sampıyonlar lıgınde basarı beklersen olacagı budur zaten..

semih zaten garanti hoca dun aksam soyledı ama yanında crıs mı dany mı bılemem.

Bence

muslera

eboue semıh dany riera

hamit selcuk melo(yekta) amrabat

elmander-burak

yağmur yağmasında nasıl olursa olsun, yağmur topu takıldıkça saha içine değil, o sahayı yapan-bakmayanlara küfür edip duruyosun. en azından futbol oynansında futbolcuya-hakeme küfür ederiz :):SS:

Cluj macı gibi bi hava şartı bizim lehimize olur aslında bumaç. Manu top yapamaz ozaman.:)

arkadaşlar manchaster maçına kiralık kombine vardır ilgilenenler facebooktan bana mesaj yollasınlar...

bu maçı kaybetsek bile, son maçı kazanırsak büyük ihtimal üst tura çıkarız, ama nedense herkeste bu maç kader maçı gibi bir hava var. clde kader maçı braga maçıdır. lig elden gidiyor kimse görmüyor bunu, bu kaybettiğimiz puanları ileride çok arayacağız. ayrıca, bu oyun ile üst tura çıksak bile ne kadar ilerleyebiliriz ki?

Cluj macı gibi bi hava şartı bizim lehimize olur aslında bumaç. Manu top yapamaz ozaman.:)

iyide adaş, maçı alması gereken ve top yapması gereken yine biziz. hem hava toplarında okadar iyi olduğumuz söylenemez. en azından biz oyunumuzu oynayacak sahaya sahip olalımda varsın olmasın ne diyelim.

bu maçı kaybetsek bile, son maçı kazanırsak büyük ihtimal üst tura çıkarız, ama nedense herkeste bu maç kader maçı gibi bir hava var. clde kader maçı braga maçıdır. lig elden gidiyor kimse görmüyor bunu, bu kaybettiğimiz puanları ileride çok arayacağız. ayrıca, bu oyun ile üst tura çıksak bile ne kadar ilerleyebiliriz ki?

lig neden elden gitsinki, ilerde bu puunları aramışız. rakiplerimizde iyi durumda değil. şu anda kendi açımızdan puan kaygı dışında ligde olumsuz bişey yok.

avrupa da olmasak zaten puan kaybı olmazdı bunu herkes biliyor. zaten bu son 2 maçı aldıkmı tur atlarsak, uzun süre avrupa maçı yok. o zamana kadar ligde toparlarız. zaten önemli olan maçlar fener-trabzon bunları yendikmi puan farkı yine yaparız. antalya-ordu böyle gitmez gitseler bile puan olarak bizi sıkıştırmaları zor.

farklı bir galatasaray izleyecez ama bu bile yetmiyecektir büyük ihtimalle bu maç için

farklı bir galatasaray izleyecez ama bu bile yetmiyecektir büyük ihtimalle bu maç için

ben orta sahayı kalabalık tutarsak en azından defans veya ofans anlamında dengeli gideceğimizi düşünüyorum.

elmander-burak başlarsa (ben tek forvetten yanayım ilk yarı için) elmander sürekli orta saha destek olacaktır.

elmanderin en büyük farkı uzun hava toplarında topu alamasa bile defansıda rahat ettirmesi. en azından ortaya düşen toplarda hızlı çıkış yaparsak etkili oluruz.

ayrıca m.unıted isterse c takımı ile gelsin, futbolda karabük maçını gördük. kolay gözle bakılanları zorlandık hep. heee çıksalar bile tecrübe ve kalite olarak dengeleriz. ilk maçta olduğu gibi tam kadro olsunlar yenersek veya yenilersek en azından bunu söylerken as oyuncuların karşı bişeyler yaptık deriz..

ferguson fazla sakız çüğnemesin ayrıca, erkek adam cak cak sakız çiğnermi laaaa :)

Ne zaman dengelli ve daha kontrollü futbol oynasak, daha iyi sonuclar aliyoruz.

Oyun anlayisimizda yanlislik var. Artik 96´nin dandik Türk takimlari yok, baski yapinca dagilan.

Bir felsefe edinmeye calisiyoruz da, dünya futbolunda bu felsefeyi benimseyen takimlar yok ki.

Full hücum yapip, defansta 2 kisi birakan sistem göremiyorum ben dünyada.

Acikcasi ManU´nun 3. takimi da ciksa, kazanacagimizi sanmiyorum.

Umarim Cluj - Braga maci istedigimiz gibi biter de, son mac final olur.

Üst Alt