ŞL 12/13 H Grubu 6. Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 6. Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 6.Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık

gs tv de ayhanın maçı izlediği mekan neresi sanırım bi sinema salonu

381980_603199149706345_368854676_n.jpg

Buraki hic begenmedim, begenmiyorumda hala ve hic oyun stilinden dolayi begenecegimi sanmiyorumda.

Adam öyle veya böyle gollerini atiyor. Top kafayi buldummu manyak birakiyor köseye. Demekki orta kesebilen kanatlarimiz olsa, cok tehlikeli olacak Burakin bu yetenegi, ama orta kesebilen oyuncumuz yok malesef.

ilk yarı leş bi oyundan sonra sukur ikinci yarı istenilen olduu inş. iyi bir kura cekerizz hayırlısı olsun artık

Neyse la harcadığımız paraları kat kat çıkardık heral :lol: birde çeyrek final görürsek o zaman reklam geliri vs dedin mi değmeyin keyfimize :lol: 2.tura çıktık şimdi sponsorlar kapımıza yığılır mı dersiniz. Nikondan'da kazık yedik yahu hemen fesih edip oraya yıllık 5 milyondan sponsor buluruz bu karambolde. :lol:

Beyler maci izleme imkanim yoktu, trende livescore'dan takip ettim, maci full ya da genis özetini istemek istiyorum, varsa paylasin lütfen.

o zaman bi solbek kerim frei bide sağlam top tutacak çalım atacak orta saha alsınlar.

Defanstan başlamalı öncelikle. Crisle dany'le olacak iş değil orası. Ujfa reyiside bu sene beklemek hayal. Oraya hazır hem kesici hem oyun kurucu max 27 yaşında bir oyuncu bulmalıyız. İlk hedef bu olmalı. Defans sağlam olursa zaten. Selçukta toplanır.

Aslında mantık diyor ki birde kaka yada diego bu takıma ne gider be. Yanına alacağın oyuncular rotasyon oyuncuları olmakla beraber hem türk olmalı hemde dikine yardırabilen olmalı.

Simdi Barcelona düsünsün :happynew:

PSG gelecek bence.

PES 2013'de aynı grubu 10 gün önce yapmıştım. 10 puan ile Grup 2.cisi olarak çıktım, PSG geldi onuda eliyorduk, sonra R.Madrid'e elendim Çeyrek Finalde.

Böyle olursa gerçekte de acayip olur yalnız :D

antuda salagin teki : 2. turda gs´ye en kolay rakip kimse o gelsin. Adamlar Barcelona´ya veya Real Madrid´e elenirse kimse dalga gecemez ama gidip adi sani duyulmamis dandik bir takima yenilirlerse istedigimiz kadar dalga gecebiliriz... demis.. ulan beyinsiz avrupanin ilk 16 takimi nin icinde barca ve reali attiktan sonra dahi adi sani duyulmamis birileri varda bizmi bilmiyoruz ...bunlarin kafeslerini kuranderde bekletiyorlar galiba ,soguk aliyorlar :D

Ya disimize göre Schalke gelsin, yada en güclüsü Barca gelsin. Barcayi es kaza gecersek baya bi gaza gelir oyuncular. :lol:

Üst Alt