ŞL 12/13 H Grubu 6. Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 6. Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 6.Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık

[video=youtube;uLz5oOkU4iQ]https://www.youtube.com/watch?v=uLz5oOkU4iQ[/video]

Konuşacak,yazacak çok şey var fakat bugün olmaz. Galibiyetin tadı çıkarılmalı.. Herşeye rağmen 3 puan almak güzel.

Bir arkadasım twit atmıs burak yılmaz 2.tur ilk macında cezalı duruma düştü diye dogrumu acaba sarı kart sınırını doldurdumu:eek:

gecen sene forumda bir arkadas bir site paylasmasti, orda bu sene sampiyonlar ligine damga vuracak, cikis yapicak, sürpriz takimlardan bahsedilmisti

4-5 takim vardi yanlis hatirlamiyorsam

onlardan ikisi Galatasaray ve Celtik idi sanirim .:happynew:

Allah'ıma şükürler olsun.Bugün o kadar çok mutlu oldum ki amacımızı gerçekleştirmenin gururu içerisindeyim.

Tebrikler GALATASARAY...

Konuşacak,yazacak çok şey var fakat bugün olmaz. Galibiyetin tadı çıkarılmalı.. Herşeye rağmen 3 puan almak güzel.

Kesinlikle ,ama Fatih hoca bunlardan kisa kisa bahsetti hatta ,Baskana hedefi gerceklestirdik ,armagan olsun derkende az da olsa bir ima vardi.

Arz talep dengesi kuruldugunda elbet daha cok guzel ,daha az elestirecegimiz seyler olacak .

Bu sabah AMK, Hürriyet, Milliyet vs vs gibi gazetelerde Kakå ile görüşmelere başlandığını yazar.:eek:

12062012022634_ff1b8.jpg

Antu'dan. Ben Antu kafası diye buna derim.

gs bu turu fenerbahçe sayesinde geçti‚ fenerbahçe turu bu kadar erken garantileyip son maç yedeklerle rotasyon yapacak hale gelmeseydi belki gs geçemezdi bu turu. fenerbahçe´nin altında kalmamak için yapabilecekleri herşeyi yaptılar aldılar maçı.

Kesinlikle ,ama Fatih hoca bunlardan kisa kisa bahsetti hatta ,Baskana hedefi gerceklestirdik ,armagan olsun derkende az da olsa bir ima vardi.

Arz talep dengesi kuruldugunda elbet daha cok guzel ,daha az elestirecegimiz seyler olacak .

Hocam ben bugün çok doldum maçta. Fazlasıyla küfürle doluydum. Biz kendi işimizi kendimiz zora sokuyoruz. Evet skora baktığımız zaman tur atladık galibiyet aldık. ülke puanına katkımız oldu. Maddi olarak kulübe katkı sağlandı. Fakat sahaya döndüğüm zaman koca bir hiç gördüm 90 dakikanın 70 dakikasında. Ben koyu bir galatasaraylıyım. Söyleyeceğim sözüde esirgemem. Kötü olduğumuz zaman takımımı açık yüreklilikle eleştirebilecek kadar Galatasaraylıyım. Kötüyü iyi görebilecek bir yapıya sahip değilim. Bugün bir kişi bana çıkıp da oynanan futboldan zevk aldım diyemez. Saçma sapan transfer politikası. güvenlik altına alınmış laf söyletilmeyen oyuncular. Hak edenin yedek beklediği bir anlayış. ilk gol de yapılan hatalar zincirine bakarsanız beni biraz daha anlarsınız..

Keşke deplasmanda alınan galibiyetlere daha fazla puan verselerdi (uefa sıralaması puanı) :)

Üst Alt