ŞL 12/13 H Grubu 6. Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 6. Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 6.Maç | Braga - Galatasaray | 21.45 | 5 Aralık

Hamiti sil... istersen bos birak orayi, ama hamiti sil :mad:

Hamit'i sokaktan bulup getirmedik özellikleri belli, yıllardır en iyi yerli oyuncu olarak herkesin kabul ettiği bir adam. Ancak kesinlikle göbek oyuncusu çizgide yapamıyor işte. Er yada geç göbekte oynamaya başlayacak ve BUrak'ın taktığı kapakların bir benzerini rakip yada taraftar tüm ergenlere takacak

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 6.Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık

hamiti selçuk ve melonun önünde koymak şart.yekta ve engin kanatlarda oynayabilir zaten.hem hamit daha serbest takılabilir.top sürüyo çünkü,çalım yeteneği de var..orta alanda oynarsa bi anda topu kapıp,bi iki kişiyi geçip mükemmel bi şutla kaleciyi avlayabilir.

----------Muslera--------------

eboue--semih--danny--carlinhos

------------Melo---------------

-------Hamit---Selcuk----------

Zarate------------Amrabat(Frei)

-----------Burak---------------

2. yarı bu oyun düzeni ve kadroyla çok can yakarız.

ilk basta kendi canimiz yanar renktas, 7 yabanci var!

10 numara kadro derlerya karşılığı budur herhalde :ayatollah:

Cok önemli bir basari. CL´de 16´ya kalmak büyük prestij. Ama simdi hamle yapma vakti. Türkiye pazari filan fasa fiso. 3 tane top class oyuncu istiyorum. Stoper, orta saha, forvet

Elmander'le olmadı yanılmışım

Emre ortada çok iyi işler yaptı forvet arkasında özellikle kanatlara uzuna attığı toplarla etkiliydi

İlk yarının en kötü üç ismi Melo,Riera,Hamit'ti...

Selçuk formunun bayağı gerisindeydi...

Kanatlarda Aydın,Amrabat ve Forvet arkası Emre olunca bayağı yaratıcı oluyoruz...

Umut tercihi boşunaydı...

Eboue ve Riera defans anlamında aşırı saçmaladılar Semih, Eboue'nin Dany Riera'nın kanadını kapatmaktan bir hal oldu...

Umut tercihi boşa değil. Gol öncesi pozisyonu yana taşıyan Umut idi. Sonra Riera'nın ortasına kafa vurup topun Melo'ya gelmesini sağlayan yine Umut idi.

United'in ikramıya değil kendi çabamızla geçmemiz çok çok iyi oldu. Önemli bir mesaj olarak algılanmalı.

Çok iyi oldu çok da güzel oldu :ayatollah: Tebrikler ASLANLARIM :tiphat:

Mesaleli fotograflar gördüm, acaba videosu da var mi? Yedigimiz golden sonra uA Avrupa yakmis mesaleleri "Asil simdi" düsüncesiyle.

Bu arada direklere nışanlamada da bir numarayız ve farkı giderek açıyoruz 6 maç 6 direk :D

bu eleştirileri yapmamın sebebi gerçekçi bir Galatasaraylı olmamdır. kötü gününde değil, iyi gününde eleştiriyorum. ilk üç maçta takıma olan inancımı hiçbir zaman kaybetmedim, ancak bugün fatih hocanın, aralık ayı itibariyle hala daha 4-4-2 deneyip takımı buna uydurmaya çalışması beni umutsuzluğa sürüklüyor. fatih hoca türkiye'nin en iyisi, dünya'da en iyilerden biridir teknik direktörlük konusunda. ancak en büyük düşmanı da kendisidir, egosudur. onu yendikçe başarılı oluyor. yenemezse de ikinci dönemindeki gibi başarısız oluyor. lucescu'nun kadrosunu bozup bir sürü transfer yaptığı sene ve ertesi seneyi hatırlarsınız. maçlarımızda direklerden dönen toplarımız var demişsiniz, evet tek taraflı olarak sadece bizim kaçırdıklarımıza bakarsan direklerden dönen toplar var. ancak bak bakalım karşı taraf neler kaçırmış o maçlarda? cluj maçlarında iyi oynadığımızı zaten söyledim, ancak ilk manchester maçında bizimle beraber onların penaltıları da verilmemiş ve verilen penaltılarını muslera kurtarmıştı. birçok da pozisyon vermiştik. braga maçında tek etkili pozisyonumuz aydın'ın şutuydu, sürekli açık vererek kontraataktan iki gol yedik, sadece iki defa falan da gelmediler, bunları hatırlamayan arkadaşlar maçların özetini izleyebilirler. tek taraflı olarak, "şunu kaçırdık, bunu kaçırdık" diye kendinizi kandırabilirsiniz, ancak ben bugün maçın ilk yarısını yüreğim ağzımda izledim. bir daha da böyle bir şey yaşamak istemiyorum. isteyen varsa onu övmeye devam etsin

Cok önemli bir basari. CL´de 16´ya kalmak büyük prestij. Ama simdi hamle yapma vakti. Türkiye pazari filan fasa fiso. 3 tane top class oyuncu istiyorum. Stoper, orta saha, forvet

Bu yönetim kaliteli, yıldız ve büyük para vererek futbolcu almaz. 1.5 senedir görünen o.

Üst Alt