ŞL 13/14 2.Tur 2. Maç | Chelsea 2-0 Galatasaray | M.S | 18 Mart | Star TV - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 2. Maç | Chelsea 2-0 Galatasaray | M.S | 18 Mart | Star TV

Ulan belliydi zaten şamp. liginde bu kadro ile bukadar olacağı bari ligi boşlamasaydınız şikeci şerefsizler halem makem rezil futbol ile şampiyon olacaklar ya ona yanarım ben

Mancınıyı elestırmek ne kadar dogruysa terımı ornek vermek o kadar yanlıs. Terım antrenor olarak mancınıden daha ıyı tabıı kı ancak terım bızı sattı gitti. Unal aysal ıle anlasamayan adam galatasaraydan ayrılır ama tupcunun kucagına gıtmez kı tupcu ve ekıbıne daha once demedıgını bırakmamıstı. Mancını rezıl bır antrenor ancak ben fatıh terımınde galatasaraylılıgını tartısırım. Sen unal aysal ıle yapamıyorum anlasamıyorum dıye fenerasyonun kucagına gıdemezsın

Şu bir gerçek ki çok büyük kura şansı olmadan yarı final , final falan görmemiz bu futbol anlayışıyla mümkün değil bikere insani yapımız futbol oynamaya uygun değil iş ahlakımız yok dünyanın tanıdığı terry , lampard canını dişine takmış oynarken bizim Türk oyuncular geziyor sahada bunu gören Drogba Sneijder niye oynasın kendi ligimizi domine etmeye bakalım.Bizim üstesinden gelemediğimiz şl ye kuşlar zaten adım bile atmasın.

Allahım Sana Şükürler Olsun !!!!!!!!

Bu gece Bayern, Barça, Real gibi takımlarla bizi eşleştirmediğin için sana şükürler olsun.

Bu arada Man.City ve Utd. olsaydı... diye başlayan cümleler gördüm.

Arkadaşlar bu gece bu halimizle S04 hatta Anderlecht falan elini kolunu sallaya sallaya yenerdi.

Evet belki onlarla oynama şansımız yoktu ama düşünün ne kadar iyiydik !!!

Yani o olsaydı dediklerinizin hepsi bizi yenerdi. Çünki sorun rakipte değil bizde...

çok güzel yorumlamışsın ahmet abi

Paran varsa..

Daha kaliteli yani WORLD Class yabancilar alabillirsin. Tabi ki bunlar cok ciddi rakamlar. Biz bir oyuncu ne kadar bonservis vericegiz? belki en fazla 10 Milyon € dan fazla vermiyoruz. Aman cok cok paran varsa 30 Milyona,40 Milyona,50 Milyona oyuncular alabilliryorsun. Hulk,Reus falan yani WORLD Class oyuncular.

5-6 World Class oyuncular,ama tabi ki bu isler icin bir seyh veya yatırımcı lazim. Bildigim kadiryla Türkiye'de seyh falan yasaktir bir yere duymustum. Baska yolu yok...

Bu takımlara yaptığı etkiyi bizde ki bu dünyanın en saçma kuralıyla yapamaz.

Sınırsız yabancı,iyi planlama,iyi TD ile Galatasaray üstüne koya koya daha ileriye gidebilir o potansiyel var.

Radikal degisiklik icin once yabanci kurali degismeli. En super oyuncular olsa bile seneye max 5 yabanci oynatabileceksin.

zaten varya yönetimin bu kadar gevşek davranmasının nedenler bence:

1. yabancı kuralının sonucunu bekleme

2. şike sürecinin sonucunu bekleme

3. ekonomik tabloyu düzeltelim derken takımları ihmal etme

bence önümüze bakmalıydık ama biz hep başka meselelere konsantre olduk, ha iyi mi ettik kötü mü zaman gösterecek..

fatih terimi pek sevmesemde...yorumsuz

e5hytr6hrhjtyj.jpg

--------------X----------------

Bruma--Sneijder-----X

--------X----------Melo-----

Telles--X----Semih----X

------------Muslera--------

Seneye bu sisteme göre takım kurmalıyız bıktım artık kanatsız futboldan.

Mancınıyı elestırmek ne kadar dogruysa terımı ornek vermek o kadar yanlıs. Terım antrenor olarak mancınıden daha ıyı tabıı kı ancak terım bızı sattı gitti. Unal aysal ıle anlasamayan adam galatasaraydan ayrılır ama tupcunun kucagına gıtmez kı tupcu ve ekıbıne daha once demedıgını bırakmamıstı. Mancını rezıl bır antrenor ancak ben fatıh terımınde galatasaraylılıgını tartısırım. Sen unal aysal ıle yapamıyorum anlasamıyorum dıye fenerasyonun kucagına gıdemezsın

Şikeyi örtbas etmeye çalışan şerefsizlerle çalışmaya giden adamın bu forumda adı dahi anılmamalıdır.Yerin dibine girsin kazandırdığı başarılar...Tekrar teşekkürler Ünal Aysal.

Maalesef 2 yıllık rüya sona erdi. Adnan Polat'lı rezil senelere geri döndük gibi gözüküyor. Abuk subuk yabancı hocalar, saçma sapan transferlere harcanan paralar, hırssız ve ruhsuz takım. Bundan kurtuluş var mı pek emin değilim. Korkarım karanlık günler bizi bekliyor.

----------------Muslera--------------

(Transfer)----Semih----(Transfer)----Telles

-----(Transfer)-----Melo-----(Transfer)----

----------------Sneijder------------

--------(Transfer)----(Transfer)---------

T.Direktör: (Transfer)

Üst Alt