ŞL 13/14 2.Tur 2. Maç | Chelsea 2-0 Galatasaray | M.S | 18 Mart | Star TV - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 2. Maç | Chelsea 2-0 Galatasaray | M.S | 18 Mart | Star TV

Muslera yi begenmisiniz okudum kadariyla..

her kaleci vursu nerdeyse Chelsea Oyunculara gitdi.. Onu görmediniz?

Ayrica 2 gole hatali idi bana kalirsa.

manciniyi ne kadar sevmesesinizde bu serefsiz mourinho medya onunde dalga gecmis. sonucta dalga geciti galatasarayimizi calistiyor. itin oglu ilk once kendine bir baksin. serefsiz porto gunlerinden beri kazandigi bir bok yok bide baskasina laf atiyor. real madridle bile bi bok yapamadi. ceyrek finalde bayern munich gelince gorucem ben onu.

BjDCL6JCYAEOLNk.jpg:large

işte o tapeler

bu zamandan sonra Drogba ve Sneijder den pek verim alinmaz gibi..mac seciyorlar...

cogu oyuncu malesef "bitmis" Selcuk gib...

Drogbada haklisinda Sneijder mac secmiyor bence. Adam kanatta kayboluyor sadece, takim 2 pas yapamiyor, kimse kosmuyor, böyle bir takimda herzaman en kötülerden biri olarak gözükür Sneijder gibileri, cünkü pas yapmaktan, pozisyona sokmaktan, sut cekmekden, takimi yönetmekteb baska yapacak özelligi yok öyle kosu, depar, fizik gibi.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Semih takla üstüne takla atıyor, drogba koca cüssesiyle tuhaf tuhaf işlere kalkışıyor, selçuk ortada pres mres hiç bişey yokken topu taca atıyor, burak top bizim ceza sahasındayken koşulara başlıyor,chedjou desen kendi bile bilmiyor ne yaptığını, sneijder gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi bu olaylar karşısında donmuş kalmış ne yapacağını şaşırmış, mancini ayaklarını uzatmış sırıtıyor benlik bişey yok futbolcular kötü triplerinde. Maçı sinir harbinde seyreden ben ise kamera tellesin yüzüne zoom yaptığında ağzını gözünü tuhaf tuhaf oynattığını görünce tüm sinirim boşaldı başladım kahkaha atmaya sonra üstüme bir ağırlık çöktü hala daha çıkamadım maçın etkisinden. Bu saat oldu uyuyamadım benim açımdan maçın özeti bu.

SGPT12 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih terimin takıjøda bugün belki yenilirdi hata belki daha farklı ama en azında cech işsiz kalmazdı kalesinde. Tek bir şutumuz yok be.

Alen fatih terimin takımı diyorsunuz. Juventusu yenince iyidi ama. Ha evet orda multi yetenek dünya elit mancini sayesi iliydi doğru.

bana mi diyorsun onu ? ben sonuna kadar Fatih hocanin arkasindayim bilen bilir... fakat manciniye tabiki destek oldum Galatasarayliyiz sonucta td makamindaysa destek olucaz.. koru korunede olsa olmaliyiz ki oyle yaptim.. ama bunun olacagi belliydi

Sen Galatasaray'i okadar kucuk goremezsin arkadas kusura bakma o oyun ne oyle? 68dakkada bacaklari uzatip kis kis guluyor... Sezonun ozeti odur bence o tartismasiz. O an tugayla bisey hakkinda gulusuyor olabilir konu o degil onemli olan da o degil... onemli olan skor 2-0ken orda oturup bacagini uzatip siritmasi... bunu Melonun Sneijderin klubeye bakinca gormesi... bi esnada top disari cikti.. drogba bile siritiyordu sastim kaldim sanki hic takmiyor gibi.

=========

Elinizi kalbinize koyun sevin sevmeyin takdir edin etmeyin Fatih hoca olsaydi boyle olurmuydu bu takim ? bu sana degil fatih tum foruma

Bize başarıya aç takım lazım selçuk burakla falan olmayacak tabi onlar birçok kez bu şampiyonlar ligini kazandığından doymuşluk var

Avrupa Fatihi Galatasaray bugün iflas ederek adeta Avrupa'ya rezil olmustur. Bu gruptan cikmak büyük basari, kabul, ama bu sekilde elenmek utanc verici.

Rezil olduk, baska söze gerek yok.

oyle bisey yok, insanlarin cogu skora bakar sadece, chelsea'ye londra'ya 2-0 yenilmek real madrid icin bile cok garip bir sonuc degildir. Ama biz maci bildigimiz icin aci cektik orasi ayri

Felipe Melo helal olsun sana...Gerisine diyecek birşey bulamıyorum. Hele o Brezilya'nın en iyi sol beki diye lanse edilen adam sol bekse ben Messi'yim. Riera'nın gözünü seveyim.

Üstad çok iyi analiz etmiş :

İşte Mourinho'nun açıklamaları;' Çok sağlam bir oyun ortaya koyduk. Takımım ilk dakikalardan beri sahaydı. Savunmada sağlam olmalıydık, biz hücum ettik. İlk yarıda nasıl bir takım olduĞumuzu gösterdik. Galatasaray'ın bir şans yakaldığını düşünmüyorum.

Galatasaray hakkında fazla konuşmak istemiyorum. Mancini'nin takımlarını düşündüğümüzde çok fazla sonuca varamıyoruz. Bazen arkada bazen ileride 3 kişi oynuyor. Orta sahasını farklı kuruyor. Sneijder ileride, Burak kanatta oynuyor. Onun takımını anlamak zor. Bu nedenle biz kendi sistemimizle oynamaya çalıştık.

Drogba duygusal olarak zor bir maça çıktı. Oyunu kontrol edemedi. Biraz yanlız kaldı.'

mourinho'un bir terim ile bir de mancini ile olan diyaloğuna bakarak bile nerden nereye geldiğimizi anlayabiliriz..

Terim'in gittiği gün dedik işlerin böyle olacağı belliydi,bazı hainler nerden biliyorsun dediler,sonuç ortada..Bunlar daha iyi günlerimiz ,bu aristokrat çocukları Galatasaray'ın başından gitmeden Galatasaray ruhunu yakalayamaz..

bizim için yıkım oldu chelsea çok mu mükemmel oynadı hayır..ama acayip katı savunma yaptı terry mükemmel bi defans chedjou ve semih batırıyo bizi asıl sorunumuz defans ve forvet

Dünkü maç resmen herkezi sinir küpü etti ya 1 tane şut atsak yine bu kadar kızmayacağım real madridle olan 6-1 biten maçı aradı resmen gözlerim pazartesi günü göz ameliyatı oldum dün gittim açtırdım sırf maçı izleyebilmek için az da olsa keşke hiç görmeseymişim daha iyiymiş.

Acilen mancini ile yollar ayrılmalı artık sabredilcek bir tarafı kalmadı arena da aslan deplasmanda süt kedisi gibiyiz.Ve ayrıca eboue selçuk burak drogba haftalardır maçların içine eden oyuncular.Gönderilmeli hepsi gönderilemiyorsa bile akılları başlarına gelen kadar yedek durmalı nasıl olsa bu sezon öle de böyle de yalan oldu şampiyonlukta gitti bu vurdumduymazlıkla belki türkiye kupası da gidicek.Dün sahaya kayseri erciyesi filan çıkarsaydık onlar bile 1-2 atak bulurdu yalandan da olsa biz onu da yapamadık dün neyse fazla sinirlerimi bozmayacağım.İyi forumlar.

biz sadece kendi sahamızda Telekomda aslan kesilen bir takım olduk,stadın ambiansı taraftarın gazı,motivasyonu ama deplasmanda bu aslanı görmek sözkonusu değil bu sene,ama her macını kendi evinde oynayamazsınki böyle bir durum yok,acaba uefa ve bizim federasyona başvursakmı biz dışarda başka yerde maç yapmak istemiyoruz........

Galatasaray hakkında çok konuşmak istemniyorum. Mancini'nin takımlarını düşündüğünüzde bir sonuca varamıyorsunuz, çok değişik. Mancini'nin takımlarını anlamak mümkün değil, sürekli farklı taktikler deniyor. Bazen geride 3 kişiyle oynuyor, bazen ileride 3 kişiyle oynuyor. Sneijder'i ileri sürdü, Burak'ı kanatta oynattı. Galatasaray'ın neler yapabileceğini bilmek kolay değil, kendi oyunumuzu sahaya yansıtmaya çalıştık. Sneijder ve Drogba çin zor maç oldu. Didier için duygusal olarak da zordu, çok zorlandı. Topu da kontrol edemedi, oyunu da kontrol edemedi. İleride yalnız kaldığını düşünüyorum. Ona karşı çok iyi oynadığımızı ve kompakt bir savunma yaptığımızı düşünüyorum."

ajansspor

nokta

Üst Alt