ŞL 13/14 2.Tur 2. Maç | Chelsea 2-0 Galatasaray | M.S | 18 Mart | Star TV - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 2. Maç | Chelsea 2-0 Galatasaray | M.S | 18 Mart | Star TV

Allah'ım sen bu turu bize kazandır bu maçtan 5 gün sonra YGS sınavına giricem, o moralle iyi bir şeyler yaparım evelallah

Kim atarsa atsın,turu geçelim yeter ama zorda olsa Yektanın gol atmasını çok isterim düşünsene ramirese bir çalım bir pis burun top 90da Cech sadece bakıyor. ah ulan ah.

Bir şekilde gol bulacağımızı düşünüyorum ama öncelikli olarak iyi savunma yapmalıyız.

Juventus deplasmanında yaptıgımız takım savunmasını yapabilirsek tur bizim olur. :)

En az 2 gol lazım olacak bence tur için. Içimde 2-2 geciyor nedense. Aslanlar gibi korkmadan kontrolü ve saldırgan karışı ile oynarsak neden olmasın

Şu çok sevdikleri Drogba'dan nefret etmelerini dilediğim maç(İroni)... 2-1 Çelsi önde iken uzatmalarda gelecek Drogba gölü..Çelsi yıkılacak...

Chelsea'yi geçsek,hakemi geçemeyiz.

Her ikisini de geçsek,kendi bozuk defansımıza takılırız.Onlar hata yapar,yine dağılırız.

Turu atlayacağımıza ne yazıkki inanmıyorum.

Rakibimiz bir Schalke değil.

Kompakt oynamak lazım. öyle gol bulmak için alayına saldırırsak,arka tarafa çok kaçarlarsa dağıtırlar.

Saldıracağımızı sanmıyorum. Juve maçında da gole ihtiyacımız vardı ama öyle abartı hücum oynamadık, gerçi zemininde etkisi büyük lakin ilk maçtada aynı şekilde oynadık, bekledik ve doğru zamanda da golü bulduk. Olurda ilk golü biz yersek ancak o zaman baskılı oynarız. Zaten kaybedecek bir şeyimizde olmayacağı için saldıralım gitsin. :asd:

Üst Alt