ŞL 13/14 2.Tur 2. Maç | Chelsea 2-0 Galatasaray | M.S | 18 Mart | Star TV - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 2. Maç | Chelsea 2-0 Galatasaray | M.S | 18 Mart | Star TV

Onur Kıvrak : Belki Juve'nin yerini tutmaz ama Galatasaray Chelsea'yi elerse, biz elemişiz kadar mutlu olacağım. Allah yardımcıları olsun.

1999 eylül...londradaki chelsea maçı

342.png

Hiç bir zaman lig maçları bu maçlara ölçü olamaz.İstersen ligde herhangi bir takımdan 4 ye 5 ye, çıkar yine Chelsea'yi eleyip gelme ihtimalin oldukça vardır.Motivasyon, hırs, istek, arzu, mücadele, ciddiyet, ruh, karakter bakımından takım çok farklı çıkıyor böyle maçlara.Çıkıp Aslanlar gibi oynarlar şüphem yok.Favori Chelsea'dir.Elenirsekte normal karşılarım ancak o belirttiğim faktörleri sahada görmek isterim ondan sonra eleniyorsan elen ben yinede alkışlarım takımımı!

ben mancınıden bu maç yıne taktık bır deha beklıyorum.maca 3-5-2 baslayıp 4-4-2 ye ordan 4-3-3 e tekrar 3-5-2 ye 4-2-3-1 e 4-6-0 a dönup maçı bıtırebılırız.semıhı oynatıp bu sefer belkı meloyu oynatmaz.her seyı yapabılır.

Sneijder'den faydalanmak icin bana mantikli gelen tek kadro 4-4-1-1 gelyor.. Drogba tek forvet Sneijder forvet arkasi.. temkinli ve toplu halde hucum/defans yaparak anca sansimiz var bence. cift forvet bir türlü olmuyor... 3 forvette ise Sneijder sol kanatta monte edlior ve cöküyoruz hucum anlaminda. Her ne kadar kisisel becerikler uzerine kurulmus oyun anlayisina karsi ciksamda elimizdeki malzeme bu yoldan baska yola ihtimal vermiyor.

Bu takim Avrupada mücadele etmek için hazir degil henüz.

2-1 veya 1-0lik skorla Avrupaya veda etmegi tercih ederim.

-----------Muslera--------

Eboue---Semih---Ched----Telles

--Yekta---Selçuk--Melo---Ceyhun

-------------Sneijder-----------

-------------Drogbaba----------

8 adamla defans yapip top aldigimiz anda hücuma çikmaliyiz. Ceyhun ve Yekta, Telles ve Eboue hücuma yardim ettikleri zaman onlarin yerine defans yapmalilar.

Üst Alt