ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim

juve deplasmanından 1 puan çıkarabilirsek kopenhag maçları kazandığımız taktirde gruptan çıkarız diye düşünüyorum arenadaki juve maçı final maçı olur o zaman

Belki de 4.olup elenmemiz hayrımıza olur.Bıktım her Avrupa maçı öncesi puan kaybetmemizden.Geçen sene de böyleydi.4.yıldıza bu kadar yaklaşmışken kaçırmayalım.

Koskoca Juve ile evinde maç yapıyoruz muhtemelen kaybedeceğiz.

Her zaman böyle ütopik gruplar gelmez. Şu grupta 3.olsak harika olur.

TD: Roberto Mancini

------------------------Fernando Muslera---------------------------

----Eboue-------------Chedjou------Semih------------Riera-------

---------------------Felipe Melo--------Selcuk Inan--------------

-----Engin----------------Sneijder---------------Bruma------------

------------------------Didier Drogba-------------------------------

2 forvetle çıkarsak fark yeriz. Tek forvetle çıkarsak 2 gol yeriz 2 gol atarsak da berabere kalırız. Galibiyet oranı %1 bile değil. Bu defansa Semih hariç güvenilmez..

İlk 11....

..............................Muslera..............................

Eboue..........Semih................Gökhan..........Riera

...................Engin...............Melo......................

Sabri.....................Selçuk.........................Bruma

............................Drogba.................................

2.yarı 0-0 girebilirsek 60-70. dk da

Amrabat - Sabri

Drogba - Umut

Engin - Snijder

değişiklikleri ile 0-1 maçı alıp gelebiliriz.

Tevez'in oynamasi zormu...

tevezz.jpg

tevez oynasa keşke yoksa yerine llorente oynar daha kötü olur. bizim gibi hava topu özürlü savunma için llorente büyük sıkıntı yaratır.

Bence eğer bağlarda zorlanma yoksa 3 günde yara kabuk bağlar ve oynar ama rahat şut çekemez. O nedenle oynarsa bize yarar diyorum =)

Juvenin hucüm hattı çok kötü bide Tevez sakatlandı.Özellikle duran toplardan Chilleni gibi bir silahları var.Pirloda iyi kullanıyor.Bence Orta Sahayı 3leyip Amrabat-Bruma-Drogba ile başlamalıyız.Juvenin defans hattı çok yavaş umarım 2 forvet ve Sneijder ile çıkmayız.

Bana kalırsa gayet mantıklı.Biz henüz şampiyonlar liginde iş yapacak takım değiliz.Biraz gerçekçi olmak lazım.Kimse geçen seneki başarıya aldanmasın.O istisnaydı.

Zaten o iş Juve maçına bakar. Beraberlikte 2. ve 3. için ivme kazanırız. Yenilirsek 3. lüğe döner iş sadece tani Kopenhag ı yenmemiz gerekiyor.

Son maçlarda kötü oynayarak kazanıyorlar. Bizi Kopenhag gibi küçümseyecekleri kanısındayım. Mancini başımızda çıkarsa kazanabiliriz bile. Eğer böyle bir işi başarabilirsek:

Real 6

GS 3

Juve 1

Kop 1

olur.

Grup maçları başlamadan önce ilk 2 hafta sonunda böyle olacak deselerdi hayır demezdim yani. Baya baya iyi olur. Olursa tabi. :)

Üst Alt