ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim

Görünen o ki Burak'ı kanata falan kaydırıp oynayacağız.

Ciddi fark yeriz bu diziliş ile kanatları formsuz olan Real 30 dakika da kaç gol attı sayamadım birde harika sistem ile oynayan Juve ne yapar meçhul.

Şu maçta da fark yersek çoook fazla yıpranır takım.

Allah utandırmasın.

Yeni hocanın juve maçından önce gelmesi lazım aksi takdirde fatih terim dizilişiyle çıkarız yine maça.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu yaşıma kadar hiç bir Avrupa Kupası mücadelesinden korkmadım,fark yiyeceğimizi düşünmedim.Ancak bu maç öncesi çok tedirginim. 4-0'dan aşağısı benim için sürpriz olur.Bu hale getirenlere yazıklar olsun.

Isimiz cok zor. Umarim kontrollü bir sekilde baslariz. Yoksa yine fark yiyebiliriz. Yeterince rezil olduk zaten ilk mac. Allah yardimcimiz olsun.

artik iki senedir sampiyon olan takim yok, kendimizi dev aynasinda görüyoruz. ve ciddiyim su macin oynanmasini istemiyorum.

Böyle devam edersek...he pardon düzeltim, böyle devam edecegimize göre Juventus fena halde koyacak bize kim ne derse desin, elestirilere acigim, ama 4-5-6 olur o Mac, Italyan'lardan bile okadar gol yeriz, okadar kötüyüz yani anlayin, adam'lar 4-6-0'la ciksa bile 4 tane yeriz, hic ümitlenmeye gerek yok bence, sonra daha cok üzülüyoruz.

Tek forvet çıkmamız lazım

--------Muslera---

--Ebue---Chedju--Semih--Rierra--

--------Melo----Selçuk---

---Engin/Amrabat---Sniedjer---Bruma

----------Drogba--------

Üst Alt