ŞL 13/14 B Grubu 5. Maç | Real Madrid 4-1 Galatasaray | M.S | 27 Kasım - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 5. Maç | Real Madrid 4-1 Galatasaray | M.S | 27 Kasım

Dikkatinizi cekti mi bilmiyorum ama Real Madrid her topu kaptiginda hizli bir sekilde kontra ataga cikmaya calistir ve bunda cogu zaman etkili oldu. Bizim oyuncular o kadar agir oldugu icin sürekli geri dönmekte sorun yasiyorlar. Biz rakipten topu kapinca kalecimize dogru pas atiyoruz. Hizli hucüm yapacak oyuncu grubumuz yok oyuncularimizin cogunun oyun görüsü yetersiz seviyede.

EsEs'den Veysel Sari / Tarik Camdal alinmali

Ayrica Terry ve Kolarov ( veya baska SOlbek) alinmali.

Illersi icin bence Drogba karyerini ABD de devam eder, Burak satilir, Umut yedek kalir.

Bir tane max. 28 yasinda iyi forvet alinmasi gerekir.

iyide orda ipler zaten kopmustu o noktadan sonra f.terimin takimda kalmasi imkansizdi bir suru dedikodular kavgalarla koca bir sezon zaten bitmezdi, f.terim isine bakacakti a.dürüst veya albayrak gidebilir bunun icin baskana trip atmaya gönül koymaya hakki yoktu o onun isi degil kendi isine bakacakti.allah askina bu takim 2,5 yillik terim zamaninda toplasan kac defa super top oynadi hangi sistemle oynadi

Teoman'cım süper oynamasına gerek yok zaten takım motivasyon ile gidiyordu bir şekilde, yönetim iyiydi hocaya destek olan adamlar vardı florya kafasına buyruk değildi, kontrol altındaydı. Şimdi allah kerim herhalde kim motivasyonları drogba sağlıyor herhalde. Tamam iyi top oynamasak bile zirve yarışında oluyorduk ve olurdukda. Şimdi yeni gelmiş bir yabancı teknik direktör, takımı bilmez ülkeyi bilmez Türk oyuncuları tanımaz, yeni bir sistem yani kafadan 1 sezonun çöpe at demek. Sonra ki sezon ne olacak mancini kendi istediği takımı yaratmaya çalışacak, city gibi bir dünya para harcatacak sonra aldığı yabancıların bir kaçını oynatamayacak boşa verilen paralar gündeme gelecek, Türk oyuncu oynatmak zorunda ceyhun gibi adamları kurtarıcı diye sokacak çünkü bilmiyor, tanımıyor öyle zannediyor. Kendi ayağımıza çok net bir kurşun sıktık, olan oldu artık önümüze bakacağız bu şekilde şampiyonluklar kazanmaya çalışacağız ancak çok çok zor olacak.

Defansif Oyuncular -ul Kalite:

s_13058_141_2013_09_05_1.jpg
s_113938_141_2013_09_05_1.jpg
s_45624_141_2013_09_05_1.jpg
s_7373_141_2013_09_05_1.jpg

+

s_7237_141_2013_09_05_1.jpg
s_6911_141_2013_09_05_1.jpg
s_60709_141_2013_09_05_1.jpg
s_29494_141_2013_09_05_1.jpg

Dogru dürüst Defans Oyunu cok.

Yaziklar olsun böyle planlanmasina.​

defans hattı komple değişmesi lazım takımda kaliteli yerli oyuncu yok nerde bomba defans var bizde semih hariç fatih terim transfer stratejisi saolsun

enteresandır bakıyorum da forum iyice aysalsporlular terimsporlular diye ikiye bölünmüş gibi duruyor.. bu ne demektir bende bunu anlayamıyorum. herkes birbirine giydiriyor. hepimizin amacı, gayesi G.Saray Aşkı değil mi? nedir bu ayrımcılık? takım tutar gibi adam tutmak nedir abi? tamam birini sevebilirsin de eleştirebilirsin de fakat fanatikliğini yapmak nedir onu çözemedim. ben kimsenin fanatiği falan değilim aga. benim fanatikliğim Galatasaray Aşkı'dır başka birşey değil.

bunun üzerine de şunu ekleyeyim; kimse ne fatih hocayı ne de ünal başkanı savunmaya çalışmasın. biri bilgisiyle, tecrübesiyle yılların türk futbol adamı ve bu ülke de futbol dedin mi ondan ötesi yok. diğeri yılların kurdu, koskoca iş adamı ve üzerimizden ölü toprağını attığımız başarılı geçen 2 senenin de başkanı. bu adamlar yaşını başını almış aklı başında koskoca adamlar. çocuk değiller en nihayetinde. bana kimse ikisinin de veyahut ikisinden birinin bu olaylarda suçsuz günahsız olduğunu söylemesin. yani maval okumasın. eğer bir gerçek varsa o da böylesine bir olayda ikisi de takımın şu an ki durumundan sorumludur. biri diğerinden az veya fazla değil. Varolan başarıları sahiplenmek veya ön planda olmak için ikisi de EGOlarına yenik düşmüş ve belki istemeyerekte olsa G.Saray'a ihanet etmişlerdir. Fatih Terim gitti. Eğer takımı toparlayamazsa ki öyle görünüyor Ünal Aysal'da gidici zaten. He aksi olursa kredisini uzatıp bir süre daha kalmayı başarır.

kısaca ikisine de yakışmadı. bundan gayrısı laf-ı güzaf... kim ne anlatırsa anlatsın.

Sinan Bolat

Veysel Terry
Zan Kolarov

Melo Selcuk

Engin Sneijder Bruma

Drogba

Lig'de bu yeterli olur.

not: Veysel Sari (TM-Markt: 5mio€) 2014'de kontrati bitiyor, alinmali.

uygxp.jpg

Takima kiziyoruz ama bu serefsiz yan hakem ilk yarida realin 2 pozisyonda 2metre ofsaytini gormezden gelip devam ettirdi ama ikinci yarinin basinda mac 1-1 umut atiyor ofsayt veriyor,gecmisini s... hakemlerinden nedir cektigimiz

ya ligde 6 tane adam gibi yabancin olsun yeter ama 6 tane de adam gibi turk olmali enaz, bu bizde yokki

balta, aydin, sabri, zan, emre, yekta, ceyhun, eray, aykut, ufuk, engin, toplasan bitane adam etmezler

Vay be eskiden kimle oynarsak oynayalım Galatasaray'dan yana hep umudum olmuştur.27 yaşındayım ilk defa bir maçı kaybedeceğimizi bile bile izledim.Kurumsallaşma dedikleri böyle bir şey demek ki.

Aslında şunu söylemek lazım "Mancini takıma ne kattı"... Af buyurun ama bu takıma hiç bişey katmadı... Üstelik takımla her hafa oynamaya başladı. Oynayan oyuncuları ve pozisyonlarını görmek yeterli... Artık benim bu sene hem lig, hem de Avrupa'dan hiç ümidim yok. Eğer böyle oynamaya devam edilirse hem direktör, hem de başkan senenin sonunu zor getirirler. Kaybedelim ama biraz da mücadele ederek kaybedelim. Bunların hiç biri yok yani...

İyi gün taraftarı diyecekler, evet ben iyi gün taraftarıyım kardeşim. Galatasaray başarı endeksli bir takımdır. Hep destek, tam destek işleri geride kaldı artık. Kim başarılı olacaksa o gelecek kardeşim. İş artık amatör ruh ve karın tokluğuna çalışan kişiler devri çoktan bitti... Polat ve Canaydın dönemlerini bu taraftar görmek istemiyor artık. "Her sene şampiyon mu olacağız" diyenler olabilir, evet her sene şampiyon olacağız tabiki boru mu bu Galatasaray!

Üst Alt