ŞL 13/14 B Grubu 5. Maç | Real Madrid 4-1 Galatasaray | M.S | 27 Kasım - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 5. Maç | Real Madrid 4-1 Galatasaray | M.S | 27 Kasım

Yetenek fakiri bu tip adamları görünce futbolcu olmanın yetenekten cok baska seylerle alakalı oldugunu düsünmeye basladım.

Çok şanslı adamlar bunlar.

En cok üzüldüğüm de Bruma'yı dogru duzgun arka arkaya oynatmadıgımız icin bu andavalın Bruma konusunda atıp tutup kendi haklı cıkartması.

Arka arkaya bütün maçlarda süre alsa Bruma da bu da g.t olsa.

Yetenek fakiri bu tip adamları görünce futbolcu olmanın yetenekten cok baska seylerle alakalı oldugunu düsünmeye basladım.

En cok üzüldüğüm de Bruma'yı dogru duzgun arka arkaya oynatmadıgımız icin bu andavalın Bruma konusunda atıp tutup kendi haklı cıkartması.

o sikeci zaten g.tun onde gideni,daha nekadar g.t olabilirki,onun sifatini s...

schalke macinda zaten dot oldu

Burak oynarsa top duvara carpar gibi kalemize geri döner durur. Eray kaleci vurusunu kullandiktan 30 saniye sonra santra bile yapma ihtimalimiz yüksek..

Takım o kadar rezil durumda ki; Burak oynamasa da aynı şey oldu. Ne iki pas yapabildik ne de ileride top tutabildik. Takım komple bitmiş. Sorun Burak olayını aşmış besbelli.

Yazik oldu, ne deyim ilk yari fena degildik hatta golden sonra umitlendim en azindan beraberlik alalim dedim ama, malesef bir gercek varki bizdeki cogu oyuncu ozellikle defans oyunculari bu yuksek seviyedeki maclari kaldiracak kalitede oyuncu degillermis.

Kuralar cekildiginde ben kurayi olumlu bulmustum Fatih hocanin gecen seneden Juveyi istemeside bunun etkenlerinden biriydi ama malesef istedigimiz gibi gitmedi.

Uzuluyo insan 10 kisi kalmis takima eski Gs gibi oynasak yenerdik diyebiliyoruz buna uzuluyo zaten

Lakin bi uzuntumde mancini sanki kimyasi bizim takimla uyusmadi basdan yabanci hoca getirmeleri bence hata idi ama artik bu sezon bu boyle gidecek

ne hale getirdiniz lan takımı

yuhh beee

dany chedjou amrabat kim bunlar yahu? ne işleri var takımımızda?

terimsporlular yok mu ortalarda dün geceden beri?

enfes bir takım bırakmış gerçekten imparatorunuz...

Sene basinda yabanci siniri azaldi , hatta gelecek sene tekrar azalacagi bildirildi. Gel gor ki tek bir yerli transferi yapilmadi koca transfer sezonunda. Aaa pardon 1 tane yapilmisti Erman Kilic, cok begendim gecen haftaki macta hatta :)

Hayatinin ozeti bildigini okumak olan kebapci yine bildigini okudu, ben tupcunun koydugu kurala uymam diyerek inadina yabancili bir kadro kurdu ,ama ne hikmetse 7 senelik sozlesmeyi gorunce sonra gitti o tupcunun kucagina oturdu.

Hadi herseyi gectim, yedek kalecisiz sezona baslamak nedir be adam, muslera demirden mi ?

Biran önce kovulmalı Mancini, yoksa yönetimide kendiyle beraber götürür

YA adam ne yapsın Allah aşkına...Kaleye Eray-savunmaya Chedjou-Dany kazıkları atılmış Mancini kimi oynatacak..Kanat diye yetenek fakiri Amrabata'a bir çuval para ödenmiş Mancini kızılacak en son adam.. Dünkü kadrosu gayet mantıklıydı Dany yerine Riera olabilirdi onun dışında kimse gıkını çıkaramaz..

Olumsuzlukların hepsi ujfalusi ile başladı. Ciddiyim, gelişen olaylar aslında hep olması gerekenler, sadece kararların çoğu yanlış alindi

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2 sene domine falan etmedik , enkaz haldeki fenerden ilk sene son macta aldik , ikinci sene de son haftalarda

bizim nerelerden geldigimizi unutma!!

iki sene önceki takimi 11 yeni oyuncuyla sampiyon yapan fatih terimi unutma

nasilda kicinizi yirtiyordunuz fatih fatih diye.

havalarda ucuyordunuz fatihin gaziyla oynayan takim 5-6 atinca

nasilda FENER OH OH diyordunuz 3-1 yenince

dediginiz gibi, bu takimi kimse oynatamaz... sorun oyuncularda.

fatih terim kalsaydi daha iyi olurdu. ama onun da sonunu zaten sezon basinda Ali Dürüst, Abdurrahim Abayaki yollarken hazirlamislar!!!

durum budur... AYSAL ISTIFA!!!!!!

Üst Alt