ŞL 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-0 Juventus | Maç Sonucu | 11 Aralık | Star TV - Sayfa 290 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-0 Juventus | Maç Sonucu | 11 Aralık | Star TV

daha yenı farkediyorum tac atısından sonra topu melo kaptırır kaptırmaz sneijder bizim yarı alana kosuyor, pogba ya pres yapıyor, o pres rakıbı hatalı pasa surukluyor, sneıjder bu hatadan sonra topu melonun alacağını anlayınca,hıc durmadan dırek ılerı kosuyor, ardından melo-sulcuk-umut-drogba ve gol..

üstelik golden sanıyeler oncekı pozisyonda sneijdere aıt. bukadar özverili oynayacağı aklıma gelmezdı. helal olsun.

uyuyamıyom la..bir sürü eksiği ,gediği var bu takımın.ciddiyetsizlik,ruhsuzluk gitse çoğu şeyi aşacaz da...takımlar çok zorlu.benim Cimbomum hepsine koyar istese,arması yeter.ALLAH yardımcımız olsun.

Bu maçı uzun bi süre unutamıcam.En son bu cümleyi schalke maçı için kurmuştum madrid maçı fenaydı ama mutlu son degildi belki bu sefer ceyrek finale kalma maçımızda o kadar iyi olur ve mutlu sonla biter

uyuyamıyom la..bir sürü eksiği ,gediği var bu takımın.ciddiyetsizlik,ruhsuzluk gitse çoğu şeyi aşacaz da...takımlar çok zorlu.benim Cimbomum hepsine koyar istese,arması yeter.ALLAH yardımcımız olsun.

Bu maçı uzun bi süre unutamıcam.En son bu cümleyi schalke maçı için kurmuştum madrid maçı fenaydı ama mutlu son degildi belki bu sefer ceyrek finale kalma maçımızda o kadar iyi olur ve mutlu sonla biter

Pişmiş aşa su katmak gibi olmasın ama ;

Bu seneki CL yi biz kendi kendimize zorlaştırdık, tıpkı geçen seneki gibi. 5 Kasımda biz kopenhag ı orada yenmiş olsaydıkJuve -RM nin beraberliği ile zaten gruptan çıkmış olacaktık.

Veya 5 kasımda kopenhag a yenilmeyip berabere dahi kalmış olsaydık, burada juveyle beraberlik (2-2 nin altında skorla beraberlik ) de bizim işimizi görecekti.

İlk kuralar çekildiğinde de belirttiğim gibi bizim kaderimiz öncelikli olarak kopenhag maçlarından alınacak puanlarla belirlenecekti. Ama beceremedik.

BbeKy2jCAAAbxsc.jpg

8 numara conte değil mi ?

Hagi'nin frikikindeki

Pişmiş aşa su katmak gibi olmasın ama ;

Bu seneki CL yi biz kendi kendimize zorlaştırdık, tıpkı geçen seneki gibi. 5 Kasımda biz kopenhag ı orada yenmiş olsaydıkJuve -RM nin beraberliği ile zaten gruptan çıkmış olacaktık.

Veya 5 kasımda kopenhag a yenilmeyip berabere dahi kalmış olsaydık, burada juveyle beraberlik (2-2 nin altında skorla beraberlik ) de bizim işimizi görecekti.

İlk kuralar çekildiğinde de belirttiğim gibi bizim kaderimiz öncelikli olarak kopenhag maçlarından alınacak puanlarla belirlenecekti. Ama beceremedik.

Yok orada kopenhag beraberliğinde juveyle beraberlik yetmiyomuş. Orada kopenhag ı yenmek gerekliymiş, gruptan erken çıkmak için. :tan: Aynı hafta Juve de evinde real e yenilirse oluyor o iş ancak..

Yanlış hesaptan erken döndük, Çok Şükür..:ka25:

[media]https://www.youtube.com/watch?v=5mptGyC4UA4[/media]

düşük çözünürlükte de ayrı güzel be gece gece heyecanlandım lige ara geldi ya la

[media]https://www.youtube.com/watch?v=b8N8pV42xYk[/media]

Üst Alt