ŞL 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-0 Juventus | Maç Sonucu | 11 Aralık | Star TV - Sayfa 292 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-0 Juventus | Maç Sonucu | 11 Aralık | Star TV

Maç ertelenince yakın bi arkadaşımın kombinesini alıp maça gitmiştim.Stada girdiğimde çok tuhaf bi atmosfer vardı.Hava hafif aydınlık,şampiyonlar ligi maçı.Hayatım boyunca unutmam.

Hafta içi ve ertesi gün okul yoktu, izleyebilecektim ve sabah kalktığımda büyük umutla zaferi beklemeye başlamıştım. Eboue çıkıp Umut girdi, gol bir türlü gelmiyordu ki Sneijder çaktı ve bir gürültü koptu öğlen vakti! Asla unutmam şu maçı..

Okuldaydim, 200 kisilik salonda millet ders çalisiyordu. Ben ise tabi GALATASARAYIMIZIN maçina bakiyordum. Gol gelmek bilmedi ama son dakikalarda SNEIJDER çakti ve ben öyle bir bagirdimki 200 kisi dönmus bana bakiyordu. Aralarinda gülen felanda var tabi. Ne güzel gündü. Unutmam.

Ne ara 2 sene geçmiş.. Juve ertesi yıl sadece Morata'yı kadrosuna katıp CL finali oynadı biz ise paraşütsüz düşüyoruz. Bu maçta çok fazla unutulmaz an var ama golden hemen sonra ceza sahasının biraz gerisinde olan frikikte yüreğim ağzıma girmişti.. Neyseki o gün Pirlo yoktu.

resmimorg-694bb2cd8fe953e7c1e2543030d3e7bf.jpg

Wesley Sneijder (10 numara) 11.12.13 tarihinde Avrupa saatine göre saat 14:15'te Juventus'a gol atarak Galatasaray'ımızın son 16ya kalmasını sağladı ayrıca bu gol Sneijder'in 17. Şampiyonlar Ligi golü oldu.
Tüm sayılar sıraya girmiş adeta 10-11-12-13-14-15-16-17..

en güzeli bence bu :D

Şair burada bilezik gibi geçiririm demek istemiş.

Üst Alt