ŞL 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-0 Juventus | Maç Sonucu | 11 Aralık | Star TV - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-0 Juventus | Maç Sonucu | 11 Aralık | Star TV

2-1

juve bologna macini izledim o mac cok rahat 1-1de bitebilirdi...her iki takimin savunmasinda ciddi dengesizlik var.

hele chiellini'nin arkasina bir top attinmi o takim cozuluyor.

avrupadaki balimiza inaniyorum o taraftarda adam gibi bi tribun yapsin bu maci alacaz

Beyler kendinize gelin beyler ne UEFA'sı ???????? Ben ofdkajaj takımıyla oynayıp maç kazanıp kendimi tatmin edeceğime arena'da messiyi görmeyi 1000 defa tercih ederim gerekirse 3-4 yeriz orası çok dert degil çünkü üst üste 2 sene gruplardan cıkmıs bir takım olacagız. Ki bu seneki grubumuz madridli juveli grup

2-1

juve bologna macini izledim o mac cok rahat 1-1de bitebilirdi...her iki takimin savunmasinda ciddi dengesizlik var.

hele chiellini'nin arkasina bir top attinmi o takim cozuluyor.

avrupadaki balimiza inaniyorum o taraftarda adam gibi bi tribun yapsin bu maci alacaz

Yanilmiyorsam Torino da Drogbanin golünden önce o hata yapmisti. Bence Chiellini herkesin o kadar meth ettigi kadar iyi bir stoper degil. Yani first class stoper degil benim gözümde. Bence Burakla bu isi cözebiliriz tabi onun da boyu kadar handikapi var: OFSAYT.

Beyler kendinize gelin beyler ne UEFA'sı ???????? Ben ofdkajaj takımıyla oynayıp maç kazanıp kendimi tatmin edeceğime arena'da messiyi görmeyi 1000 defa tercih ederim gerekirse 3-4 yeriz orası çok dert degil çünkü üst üste 2 sene gruplardan cıkmıs bir takım olacagız. Ki bu seneki grubumuz madridli juveli grup

O beğenmediğiniz ofdkajaj takımıyla oynayıp 2 maç kazanmak 2M€+iki maç hasılatı demek.:greedy_dollars:

hatırlatırım.:encouragement:

O beğenmediğiniz ofdkajaj takımıyla oynayıp 2 maç kazanmak 2M€+iki maç hasılatı demek.:greedy_dollars:

hatırlatırım.:encouragement:

Yok öyle bir şey orası cl degil, gelirleri çok daha az

UEFA nın uluslararası maç galibiyeti ödülü 1M€ değil mi.

yoksa ben mi yanlışım..

Evet ben yanlış biliyor muşum ... Herkesten özür diliyorum cehaletim veya yanlışlığım için...

Solda 5 numara para ödülü ayrıntılarına bakınız..

UEFA Avrupa Ligi-Para ödülü - Vikipedi

v8h6p.gif

Üst Alt