ŞL 16/17 B Grubu 6. Maç | Dinamo Kiev 6-0 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 16/17 B Grubu 6. Maç | Dinamo Kiev 6-0 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | TRT 1

Gerek yok , para geliyor tonla gol de yeseler . para kazanmamalari daha hayirlidir , o yuzden berabere kalmalarini bile istemem ama berabere kalip ucu ucuna elenirlerse tahribati daha buyuk olur diye cikarci bazda dusunuyorum biraz

geri zekalı tinerciler işte ne olacak.

Cy6cmEBXUAAVrNw.jpg

Adam hazırlığını ne güzel yapmış. Ne var bunda yahu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

kiev ortamlarında çok karı-kız dolanıyo diyolar doğru o zaman

Şüphe duyman hata. İki defa gittim. Kendileri geliyor zaten bar ortamında. O kadar kolay yani. Ama duş alırken pantolonunu, cüzdanını, telefonunu falan yanına al. Hırsızlık durumu hat safada. 2 dk duş alayım derken donsuz kalabilirsin. Dikkat etmek lazım.

Şüphe duyman hata. İki defa gittim. Kendileri geliyor zaten bar ortamında. O kadar kolay yani. Ama duş alırken pantolonunu, cüzdanını, telefonunu falan yanına al. Hırsızlık durumu hat safada. 2 dk duş alayım derken donsuz kalabilirsin. Dikkat etmek lazım.

Burada hayatini kurtaracak sey belli.

Su gecirmeyen herhangi bir agzi kapanilir torba ile önemli seylerini yanina alacaksin dus almaya giderken :D

Bi tarafları kalkmasa aslında Bjknin kazanmasını isterdim ama sonradan görme gibi gruptan çıktıklarında yine bjk taraftarının her tarafı ayrı oynayacak

Kiev'in herhangi bir iddiası yok şampiyonlar liginde. Sonuncu olmaları garanti grupta.

Ayrıca 12 Aralıkta Kiev evinde Shaktar'ı ağırlayacak.

Ukrayna liginde

Shaktar 44 puanda.
D. Kiev 37 puanda.

Kiev'in derbiyi kesinlikle kazanması gerekiyor.

Bu şartlar altında Kiev'in şampiyonlar ligi maçını umursayacağını sanmıyorum. Ful yedek çıkacaklardır. Aslar bile 5 maçta 2 puan topladıysa, yedeklerden başarı beklemiyorum açıkçası.

Beşiktaş çok rahat 0-2, 0-3 kazanıp gruptan çıkar.

İddaa oranları açılsın, bir görelim; çok büyük ihtimal Handikap 2 oynayacağım.

Beşiktaş favori gösterilmiş ve oranı da çok iyi, bu maçı da çok rahat kazanacak.

Yazımın hala arkasındayım.

İddaa 2.00 oran vermiş Beşiktaş'a.

Ödül gibi.

Evi arabayı sat bas, sonra ikinci evini arabanı al.

Üst Alt