ŞL 16/17 B Grubu 6. Maç | Dinamo Kiev 6-0 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 16/17 B Grubu 6. Maç | Dinamo Kiev 6-0 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | TRT 1

Cy_e_9XWIAAGuRy.jpg:large

Hayırlı olsun Türk futboluna.

Son düzenleme:
Gecen sene arkadaslarla 1 hafta mykonos a gittigimizde de fiko oradaydi ve resim isteyen herkesi reddederek kostur kostur oradan oraya dolaniyordu

Tabi cok turk oldugu icin taniyan cok olup arkadan da otturuyorlardi

elalemin baskani ukraynalarda kari kiz düdüklüyor abbas sucuk ekmek götürüyor,fiko baskanim beline kuvvet..

Bu kadar eminsen varını yoğunu sat o zaman.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
OPTA Facts

• Beşiktaş, Ukrayna takımlarına karşı deplasmanda oynadığı beş resmi maçta da galip gelemedi (1B 4M). Beşiktaş bu maçlarda sadece bir gol atarken, kalesinde 11 gol gördü.
  • Beşiktaş, Dinamo Kiev ile deplasmanda oynadığı dört resmi maçta da rakibine gol atamadı.
  • Dinamo Kiev'i deplasmanda yenen tek Türk takımı Trabzonspor (Ağustos 2004'te Şampiyonlar Ligi elemelerinde, 2-1).
Şunları şuraya yazalım da evi arabayı satmayı düşünen arkadaşlar bir daha düşünsün.Sonra donsuz kalmasınlar
Ayrıca Türk takımlarının Ukrayna deplasmanında 18 maçta sadece 2 galibiyeti olduğunu da yazalım.Dünkü basın açıklamasını dinleyen adam beşiktaşa oynar mı Allah aşkına :)

OPTA Facts

• Beşiktaş, Ukrayna takımlarına karşı deplasmanda oynadığı beş resmi maçta da galip gelemedi (1B 4M). Beşiktaş bu maçlarda sadece bir gol atarken, kalesinde 11 gol gördü.
  • Beşiktaş, Dinamo Kiev ile deplasmanda oynadığı dört resmi maçta da rakibine gol atamadı.
  • Dinamo Kiev'i deplasmanda yenen tek Türk takımı Trabzonspor (Ağustos 2004'te Şampiyonlar Ligi elemelerinde, 2-1).
Şunları şuraya yazalım da evi arabayı satmayı düşünen arkadaşlar bir daha düşünsün.Sonra donsuz kalmasınlar
Ayrıca Türk takımlarının Ukrayna deplasmanında 18 maçta sadece 2 galibiyeti olduğunu da yazalım.Dünkü basın açıklamasını dinleyen adam beşiktaşa oynar mı Allah aşkına :)
Benim en tehlikeli gördüğüm takımlar her zaman iddiası kalmamış takımlardır çünkü adamlar ne galibiyeti ne de mağlubiyeti takmıyor. Bu yüzden de kafaları rahat top oynuyorlar.

Ben Beşiktaşın yenileceğini düşünüyorum.

Benim en tehlikeli gördüğüm takımlar her zaman iddiası kalmamış takımlardır çünkü adamlar ne galibiyeti ne de mağlubiyeti takmıyor. Bu yüzden de kafaları rahat top oynuyorlar.

Ben Beşiktaşın yenileceğini düşünüyorum.

Ortada galibiyet halinde alınacak ciddi bir miktarda para var.Sıfır puanda bile olsa bu para için her takım maça asılır.CL'in cazipliği bu zaten.Gruptan çıkamasan bile 5-6 puan alınca ciddi bir para kasana giriyor

Üst Alt