ŞL 18/19 D Grubu M:1 | Galatasaray 3-0 Lokomotiv Moskova | MS | 18 Eylül | beIN Sports Haber - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:1 | Galatasaray 3-0 Lokomotiv Moskova | MS | 18 Eylül | beIN Sports Haber

Dün gece net bir skorla şampiyonlar ligine galibiyetle başladık. Öncelikle bunun ne kadar önemli olduğunu ve bu duyguyu ne kadar çok özlediğinizi hatırlayın; bu skorun, galibiyetin tadını çıkarın.

Maç oynanırken keyifle skorun tadını çıkarmak varken, eğlenmek varken Galatasaray'ın hatalarının konuşulması klinik bir vak'adır. Kimse lig başladığı zaman Galatasaray'dan Bayern Münih performansı beklemiyordu. Hatta dün maçın başında bile böyle bir skoru kimse beklemiyordu. Hatta dün Galatasaray olası bir mağlubiyette küçük sitemler dışında çok da yargılanamazdı. Tutuk oyuna rağmen dün 3-0'lık bir galibiyet alınması Galatasaray için ne kadar prestijli ve ileriye yönelik rakipleri tehdit edici bir skor olduğunu unutmayın. Ben bu forumda Real Madrid'in çok kötü oynayıp kazandığı yerin dibine sokulduğu çok maça şahit oldum. Real Madrid o maçları tecrübesiyle, Madrid olduğu için kazandı. Keza dün Galatasaray da seyircisinin yarattığı rüzgarla, bireysel oyuncu kaliteleriyle oyunu aldı, götürdü.

Lokomotiv Moskova bizim ayarımızda biz takım ve görevimizi yaptık; kazandık. Rakibi küçümseyip futbolun en büyük organizasyonu, eğlencesi olan şampiyonlar liginde anlamsız eleştirilerle canınızı sıkmayınız. Son olarak kötü oynadığımızı söyleyen eleştiren, mutsuz olan arkadaşlar... Dün Galatasaray sahada 10 kişiydi; son 7 dakikayı da 9 kişi oynadığını da unutmayın! Eğlenmenize bakın!

İnsanlar daha iyi olsun istiyor bence gayette haklılar. Skor taraftarı değil bizim taraftarımız futboluda biliyor. Eğlendik evet ama belhanda seçimi dün gece herşeyi mahv edebilirdi. İnsanlar bu tehlikeyi gördü ve uyarıyor bence her takım böyle seyircisi olsun ister.
Ve lokomotif bizim ayarımizda bir takım değil. Sacmalamayan bir ilk 11 den bahs ediyorum tabi

Son düzenleme:
Stattaydım, özlemişiz bu ortamı :)

Çok iyi başladık, golden sonra oyunu verdik ama hem Muslera hem de şansımızla bu dönemi iyi atlattık.

2. Yarı da bir ara çok üstümüze geldiler ama uzun sürmedi.

2. Gol geldi, kim vurdu lan bu topa diyorum, kimm? :)) Eren olduunu görünce koptum, maç içinde elinden geleni yaptı, uzun toplarda çok zamanlama hatası yapsa da baya top da indirdi. Alışacak inşallah...

Belhanda çok kötüydü, kilit pas atıcam derken neredeyse tüm pasları rakibe gitti. Yerinde Emre/Oğuzhan/Tolgay falan olsa en az 1 asist yapmisti.

NDiaye efanseydi, Rodriguez, Linnes, Nagatomo, Muslera çok iyiydi.

Sonuçta yildirim denen itin, türlü ayak oyunları (yabancı sınırı, Terim'in milli takima itelenmesi vb.) ile bizi kendi yaşadıkları çukura çekme başarısı pek uzun sürmedi.

Yine ait oldugunuz yerde, Şampiyonlar Ligi'ndeyiz! Galibeytle başladık, Allah yardımcımız olsun :)

L.Moskova'yı küçümseyen basınımız ve akılsız rakipler dünden sonra utanmıştır umarım. Geçen sene Rusya şampiyonu oldu bu takım..

Rusya Ligi Avrupa'da kaçıncı sırada? 6. Biz ise 10.sıradayız. Zenit,CSKA,Spartak'ı geçmişti adamlar.

Ben eminim ki diğer 5 maçta baya puan alacaklar. Biz kimiz ki başka ülkeleri küçümsüyoruz arkadaş..

O macin sadece ozetini izledim, kim daha iyi oynadi bilmiyorum aslinda.
maç haritaları bizimle aynı.haritaya göre kazanma şansı yüksekti shalkenin,tıpkı bizim lokomotiv maçı gibi.ama işte astroloji sadece bi gösterge.önemli olan sahada kora kor mücadele,porto da bunu yapmış.iyi rahatladım biraz deplasmanki porto maçı öncesi.demekki beraberlik vs alabiliriz iyi mücadele edersek

Üst Alt