ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports

İlk başlık, ilk sayfa... Maç saatinin gelmesini heyecanla bekliyoruz. Güzel bir maç olacak inşallah en kötü beraberlik belki bir galibiyet neden olmasın. Ndiaye'nin yokluğu hissedilecek ancak Donk geçer yerine. 2 haftaya takım daha da oturur zaten. Evimizde Schalke ile oynayacağımız 3. maç öncesi bize avantaj sağlayacak skoru buradan alacağımıza olan inancımız tam.

Şimdiden yorum yapmamak lazım. Şans bizimle olsun. Galibiyet alalım ve iki maçta gruptan çıkmayı neredeyse garantilemiş olalım.

Ulan futbolarena 2 gündür iyi ki schalke maçında ndiaye yok diye seviniyorum Takvimleri yanlışmış...
Maç için ise yenmek çok zor artık beraberlik kopartmaya çalışacağız.Umarım ozan kabak ani çıkış yaparda o maça kadar güzel forma tutar.Maiconu orda görmek istemiyorum
ScreenShot_20180920181436.png

Muslera
Linnes Maicon Serdar Nagatomo
Fernando Donk
Emre Belhanda Garry
Henry

Sub : İsmail - Mariano - Ozan - Selcuk - Sinan - Feghouli - Eren

Hoca böyle bişey yaparsa şaşırmam bol merkez oyuncusu deplasman içinde iyi olabilir , Eren ŞL deplasmanlarında bizi sıkıntıya sokabilir Sinan belki olabilir veya Feghouli

Son düzenleme:
Burada her seyi bilenler iste boyle duyuluyorsunuz disaridan. Gorup utanirsiniz, kendinize cekiduzen verirsiniz.

Bu firavunun zirvalariysa kaale almaya degmez.

Edit: Yazdigimda Hincal basligiydi ne oldu lan.

Neyse Porto cakacak ne yazik ki.

Muslera
Linnes Maicon Serdar Nagatomo
Fernando Donk
Emre Belhanda Garry
Henry

Sub : İsmail - Mariano - Ozan - Selcuk - Sinan - Feghouli - Eren

Hoca böyle bişey yaparsa şaşırmam bol merkez oyuncusu deplasman içinde iyi olabilir , Eren ŞL deplasmanlarında bizi sıkıntıya sokabilir Sinan belki olabilir veya Feghouli

Hocam inşallah böyle bir kadro ile çıkmayız. Belhanda ve Emre birlikte oynayinca sağ taraf çökuyor buda defansa haps olmamıza ve akabinde gol yememize sebep olabilir. Gary ve onyekuru kanatlarda oynayip belhanda yedek olursa rakibin beklerine baskı yapıp düzgün atağa cikmalarini engelleyebiliriz. İki hızlı kanat Porto için kabus olur bence. Hicyoktan defans yapsak bile bu şekilde kontradan kesin gol veya goller bulabiliriz. Umuyorum inşallah Fatih hoca belhandayi oynatmaz ve iki hızlı kanat ile çıkarız sahaya. Zaten belhanda oynayinca da selcuktan hallice pas mas verdiği yok adamin. Anca top kaybedip bizi zora sokuyor. Ben korkuyorum hoca belhandayi oynatacak diye :(

Koyarsak çok fena olur kaybedersek pek birşey kaybetmeyiz 2 de 2 ile moralli gidersek ben can yakacağımızı düşünüyorum.

Bjk 10-11'de 1-1 kaldi.Gecen sezon 3-1 yendi.Brahimi ve Aboubakar disinda iyi oyunculari yok bence.1 puan alinmayacak deplasman degil aslinda.Badu olsa Belhanda oynamada 1 puan alabilirdik.Simdi Porto biraz favori.Donk-Fernando-Akbaba olmali orta saha.

Üst Alt