ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports

hoca maiconu oynatır bu maçta

yıllarca kaptan olarak çıktığı sahaya rakip olarak çıkmak isteyecektir maicon ve hoca da ndiayenin yokluğunda donku ortaya çekerek kendisine bu şansı verecektir umarım batırmaz

Maça kesin böyle çıkarız. Başka alternatif yok. Kanatlardan hızlı oyuncularla gitmeliyiz.

________________Muslera
Linnes____Maicon____Serdar____Nagatomo
____________Donk_____Fernando
Onyekuru_______Emre___________Rodirgues
_________________Eren

Bu sezon maca cikilacak kadrolar icin kendimce belirledigim tek bir kriter var o da Belhanda kazmasinin oynayip oynamamasi.

Belhanda nin yer aldigi kadro = kötü
Belhanda nin yer almadigi kadro = iyi

Deplasmanlardaki ezik ve silik oyunumuzu düşününce beraberliğe fazlasıyla tavım bu maç. Maicon ve Mariano kesinlikle oynamamalı. Stoperde yine Donk oynasın, orta sahada Selçuk oynasın gerekirse ama Maicon-Mariano oynamasın. Umarım yine büyük maç deplasmanlarındaki gibi hüsrana uğramayız. Bizim takımın iç ve dış saha performası arasında geceyle gündüz kadar fark var. Erken gol yersek genelde farka gidiyor maçlar. Korkuyorum epey bu maçtan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Dediğine göre bu kadroyu istiyorsun

_________________Muslera
Linnes______Donk____Serdar____Nagatomo
________________Fernando
Onyekuru___Selçuk___Emre___Rodrigues
___________________Eren

Beraberlik keser diyorsunuz ama beraberlik 900 bin euro iken , galibiyet 2,7 milyon euro + gruptaki beraberliklerden gelecek ekstralar demek

Neredeyse 1 puan 1 milyon , 3 puan 3 milyon gibi bir durum var

Bunu diyemem ama bjk nin 1 sene evvel deplasmanda handikap yaptigi bir takima biz beraberlik yeter diyerek hedef kucultuyoruz

Bu maçta hoca 4-6-0 oynatabilir takıma. Eren yokken Onyekuru'yu oraya çekip orta alanı kalabalık tutabilir.

Fernando-Donk-Emre-Rodrigues-Feghouli-Onyekuru 6'lısı bekliyorum ben.

Porto mutlak kazanmak zorunda. Bizim beraberlik kredimiz var. Bu yüzden önce skoru tutup hızlı hücumlarla gol bulmaya çalışırız.

Üst Alt