ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports

Lamı cimi yok evimizde schalke ve porto maçlarını kesin olarak kazanmamız lazım deplasmanda 1 puan yeter gruptan çıkmak için toplam 10 puan

Gayet uygun bu loko bizi yense dahi farketmez , Porto'yla arada 3 puan olsun dağıtacaz onları burda kaçarı yok 2 farkla alırız en az ikilide de geçeriz.
son maçlara girmeden önce gruptan çıkmayı garantilemiş oluruz diyorsun yani schalke'den alınacak 4 puan sonrası evimizdeki porto galibiyeti ile son lokomotiv deplasmanı prestij maçı olur

Hesap kitap yapmaya gerek yok formül belli evinde schalke ve portoyu yen, deplasmanda schalke ve lokomotiv maçlarından herhangi birinden 1 puan alsak dahi 10 puan bize yetecektir gruptan çıkmak için.

Valla akhisara gittim super kupa uctu elimizden

Trabzona gittim milli takim yenildi

Portoya geldim onca toptan birini atamadik .

Schalke degil ama lokomotiv macina hava asiri soguk olmazsa giderim diye planliyorum

Hesap kitap yapmaya gerek yok formül belli evinde schalke ve portoyu yen, deplasmanda schalke ve lokomotiv maçlarından herhangi birinden 1 puan alsak dahi 10 puan bize yetecektir gruptan çıkmak için.

Yetmeme riski var cunku porto ve schalke 6 alabilir ve birbirleriyle de maclari var , tamam biri en az puan kaybedecek ama biri veya ikisi birden puan da alacaklar

Bizim schalkeden bir maglubiyet bir galibiyet almamiz iki beraberlik almamizdan cok daha iyi olur

Su ana dek 0 puandalar , iceride disarida yenildiler , hem porto hem schalkeye gidecekler ama bizle deplasman maclarini savdilar

Bir baska deyisle schalkenin lokomotiv galibiyeti bizimkinden daha degerli , ustelik schalke portodan (iceride de olsa) 1 puani cebine koydu

Hayal gormeye gerek yok , tablo bizim icin su an iyi degil

CL gruplari 6 mac gibi kisa bir maraton oldugu icin hesap kitap yapmak pek hatali sonuc vermez

Ayrica portonun 3 puan gerisinde son maca gelirsek , aldigimiz 1-0 lik skor ayrica kotu cunku eleme maci olsa deplasmanda 1-0 in ne problemli oldugunu bilirsiniz

Bizim tekrar ipleri elimize almamiz icin schalkeyi mutlaka yenip portonun da lokomotivden 6 almamasini beklememiz lazim

Su ana dek 0 puandalar , iceride disarida yenildiler , hem porto hem schalkeye gidecekler ama bizle deplasman maclarini savdilar

Bir baska deyisle schalkenin lokomotiv galibiyeti bizimkinden daha degerli , ustelik schalke portodan (iceride de olsa) 1 puani cebine koydu

Hayal gormeye gerek yok , tablo bizim icin su an iyi degil

CL gruplari 6 mac gibi kisa bir maraton oldugu icin hesap kitap yapmak pek hatali sonuc vermez

Ayrica portonun 3 puan gerisinde son maca gelirsek , aldigimiz 1-0 lik skor ayrica kotu cunku eleme maci olsa deplasmanda 1-0 in ne problemli oldugunu bilirsiniz

Bizim tekrar ipleri elimize almamiz icin schalkeyi mutlaka yenip portonun da lokomotivden 6 almamasini beklememiz lazim

Hesap yapıyoruz ama sen 3 takım üzerinden bakıyorsun olaya.

şu tablo zaten iyi değil kim sana iyi dedi şalke 88 de gol attı maç aldı , biz iyi oynadık malca 1 golle yenildik en berbat senaryo gerçekleşti.

loko eğer portoya 2 maçı verirse biz mecbur lokoyu da yenmek zorundayız zaten rakipler yendikten sonra o da belli bir şey.

3 takim uzerinden bakma sebebimi bir onceki mesajda yazdim . 2 mac 0 puandalar ve iki tane rakiplerine deplasmana gidecekler , evlerinde 2/2 yapip 6 alsalar bile , hatta deplasmandan birinden 1 puan bile alsalar bu grupta 7 yetmez

O yuzden 3 takim arasinda bakiyorum

Lokomotiv cikamaz ama cikanlari etkileyebilir

Acikcasi porto ve schalkeden beraberlik alsalar yeter cunku mac kazanirlarsa bu kez evlerindeki bizle maclari 3 unculuk macina da donebilir

Portekizdeki porto schalke maci buyuk ihtimalle bizim durumu da belli edecek

Is oraya gidiyor , eger porto schalkeyi yener ise

Fakat schalke de lokomotiv i yenerse iceride , isimiz oldukca zorlasir

O yuzden o macin berabere ya da schalke galibiyeti ile bitmesini isteriz

Ben Lokomotif'in Porto'dan puan alacağına inanıyorum önümüzdeki maçta. Biz de Şalke'yi yeneriz.

Üçüncü haftada;
GALATASARAY: 6
Porto: 5
Schalke: 5
Lokomotif: 1

Dördüncü haftada;
Porto: 8
GALATASARAY: 7
Schalke: 6
Lokomotif: 1

Beşinci haftada;
Porto: 11
GALATASARAY: 7
Schalke: 6
Lokomotif: 4

Son haftada;
Porto: 11
GALATASARAY: 10
Schalke: 9
Lokomotif: 4

3 takim uzerinden bakma sebebimi bir onceki mesajda yazdim . 2 mac 0 puandalar ve iki tane rakiplerine deplasmana gidecekler , evlerinde 2/2 yapip 6 alsalar bile , hatta deplasmandan birinden 1 puan bile alsalar bu grupta 7 yetmez

O yuzden 3 takim arasinda bakiyorum

Lokomotiv cikamaz ama cikanlari etkileyebilir

Acikcasi porto ve schalkeden beraberlik alsalar yeter cunku mac kazanirlarsa bu kez evlerindeki bizle maclari 3 unculuk macina da donebilir

Doğru ama birine çelme takma ihtimalleri var bu da yeterli bir sebep bakmak için.

biz şalkeyi yenersek , onlarda portoyu yenerse tekrar yarışa ortak olurlar ama olmuyacak şey değil üstelik.

Üst Alt