ŞL 18/19 D Grubu M:4 | Schalke 04 2-0 Galatasaray | MS | 6 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
En buyuk yanlisi protesto etmeyerek yapiyoruz. Parali askerler simdi havaalanina gider mesale falan yakarlar.

Bu futbolcu grubunu pohpohlamaya gerek yok bi taraflarini kaldirmayacaksin. Vereceksin küsküyü ki az biraz durumun farkina varsinlar. Boyle her yenilgiden sonra yok tribune cagir yok karsilamaya git nedir abi ya. Hayvan yukuyle para kazaniyorlarsa hakkini verecekler

Fatih hocanin hatri falan varmis demeye gerek yok. Zaten onuda ilk defa bu sene bu kadar vurdumduymaz goruyorum. Bu hocanin takimi yenilirdi ama boyle rezalet duruma hic dusmezdi.

Kendi adıma söylüyorum Özgür

Fatih hocadan nefret filan etmiyorum

Ama hocanın da yetersiz kaldığını görmemezlik yapamam

Takımda

Kondisyon yok

Disiplin yok

Doğru hamleler yok

Hırs yok

motivasyon yok

Mücadele yok

Eee peki bu sorunları çözecek olan kim

Kime hesap soracağız

Sormayalım mı ?

Söylemeyelim mi ?
Keşke herkes senin gibi elestirse. Korkmasa kufr edecek adamlar var burda terime. Ve bazılarının da bilincli eleştiri yaptığını düşünüyorum. Herneyse bende şunu demek istiyorum.
Evet senin pencerenden bu şekilde görünüyor olaylar. Buna saygım var her fikre de ama bende kendi pemceremden anlatiyim. Sonuçta herkesin düşüncesi doğru olmayabilir. Bende yanlış dusunuyor olabilirim. Ama maksat biraz olsun belkide olanları anlayabilmek.
Bu adam forvet stoper ve yedek sol bek dedi. Şuanda haksız diyebilirmiyiz. Hayır. Bizde aynı şeyleri söyledik. Forvet olmayınca ne oluyor anlatiyim.
1-Takım orta acamiyor( büyük oranda atak gücünden feragat ediyorsun. Üzerine atak yiyorsun)
2- Kanatlar içeri girmek zorunda kalıyor ve kendi asıl işlerini bekler yapmak zorunda kalıyor. Buda savunma zaafiyeti ve üzerine birde bitirici olmadıkları için kaçan goller olarak bize geri dönüyor.
3- stoper.. Ne serdar aziz nede maicon bu takımın stoperi olamaz. Bı kere iyi değiller ve ikincisi hızlı degiller. Yine aynı konuya gelcem. Atakları gole çeviremezsen ve beklerinden de feragat edersen zaten yavas olan bu stoperler ile işte gördüğümüz manzara çıkar ortaya.
4- Sol bek. Sol bek vardı ama yedeği yoktu. Ömer'i zar zor almışlardır ondan da eminim. Nagatomo orayı idare ediyor ama bak sakatlandı soldan iki maçta azimiza edildi. Hem atak yedik hem ayak yapamadık.

Sonuç olarak evet hocanın Sinan ısrarınin açıklanabilecek tarafı yok. Hata..
Ama kondüsyon diyorsan orda bende şunu derim. Ben Fatih terim gibi tecrübeli bir hocanın bunu eş geçeceğine inanmam. Hele şampiyonlar ligi varken. Hatta sor hoca bile bu futbolcuların bu kadar kondusyonsuz olabileceğini asla hesap etmemistir. Maalesef bu adamlar çalışmiyor. Rehavete girdiler çıkamadılar. Hoca hatasız mi değil. Hatta hocanın kadro seçimleri eskiden beri en büyük eksi noktasıdır. Ama o veya bu bu işin asıl sorumlusu rehavete giren reaksiyon gösteremeyen futbolcular ve yönetimdir benim için

neyse saglık olsun.kesin elendik mi onu da bilmiyorum ama bu takım gruptan cıksa dahi elek olacaktı.lig ve avrupa ligi için 3-4 transfer şart.

kosmuyor dedigin takim tudorlu sene basida hocayla seson ortasida gayet kostu oynadi. Hatayi yanlis yerde ariyorsunuz oyuncular sucsuz diyen yok gel gelelim en az oyuncular kadar suclu bir hoca vr bir gonetim var. Kimse ak kasik degil kimseyi savunmaya gerek yok.

Bak ne diyorum su macin en iyisi 2000 dogumlu ozansa ve yedekte 1 tane bile genc olmayip sezon basindan beri durum ayni ise ve bu cocuklarin 1 senelik maasini macta prim olarak alan bir herifi surekli ilk hamle olarak oyuna alip takim her seferinde daha kotu durumda oluyorsa oturup hocanin hatali oldugunu kabul etmek zorundayiz.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben hocanın hatasini soyledim evet kadro seçimi bir tık daha iyi olabilir. Eskiden de böyle idi. Ama en büyük suç yönetimindir. Ve futbolcuların. Sürekli Fatih terim de suçu aramak yanlış olur. Ha bide burda düşmanlık edenler var onlara zaten birşey demeye bile gerek duymuyorum

Ben hocanın hatasini soyledim evet kadro seçimi bir tık daha iyi olabilir. Eskiden de böyle idi. Ama en büyük suç yönetimindir. Ve futbolcuların. Sürekli Fatih terim de suçu aramak yanlış olur. Ha bide burda düşmanlık edenler var onlara zaten birşey demeye bile gerek duymuyorum

Kadroda kim olacak ?

Ya bu Terime sallayanlar kadro yazsin da bi eglenelim!

Santrafor kim olacak mesela mugdat mi ?

Bazı arkadaşları anlıyorum kuş familyasından koruyorlarda hocayı. Herkesde kuş değil bende her ne kadar sevsemde, hoca bariz bir şekilde kötü bu sene. Ne yapalım yani istifa diye bağırmıyoruz küfür etmiyoruz bu sene kötü bunu söylüyoruz. bu oyuncularla bu kadar desekte zaman zaman sahada ft futbolu göremiyorsak bunun sorumlusu hocadır. 18 yaşında ilk 11 çıkarsak bile bu kadar düzensiz bir futbolun sorumlusu yine hocadır.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt