ŞL 18/19 D Grubu M:5 | Lokomotiv Moskova 2-0 Galatasaray | MS | 28 Kasım - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocam er ya da gec böyle olacagi cok belliydi. Futbolda o kadar manyak paralar dönüyor ki artik, Sampiyonlar Ligi gibi bir söleni insanlara yillarca "bedava" izlettiler. Ihaleyi alan acik kanallar tabi ki reklam vs sayesinde ihale icin ödedikleri paranin fazlasini geri aliyorlardi muhtemelen ama bir yerden sonra patlayacagi asikardi bence.

Son senelerde TRT veriyordu sali maclarini, Almanya da da carsamba maclarini ZDF diye devletin bir kanali veriyordu. Maddi boyut her sene gittikce yükseliyor bir yerden sonra böyle olacagi belliydi. Futbolda artik herseyi paraya cevirdiler, böyle bir organizasyondan da para kiracaklardi elbette bir gün. O da bu sene iste.
Sıkıntı şu, ZDF olsun TRT olsun evet bu yayın hakları için para verip satın alıyorlar ama aynı zamanda bu devlet kanalları sadece reklam ile finanse olmuyorlar. Türkiye'de TRT payı var, Almanya'da televizyon vergisi. Bir nevi abonelik isteyen şifreli kanallardan farkları yok.

3-5-2 gibi oynayabiliriz yine.

Muslera
Ozan-Fernando-Serdar
Mariano-Donk-Ndiaye-Nagatomo
Feghouli-Eren-Rodrigues

11’i ile çıkarsak şaşırmam. Fernando Tudor dönemi gibi içe gömülü oynar.

Sıkıntı şu, ZDF olsun TRT olsun evet bu yayın hakları için para verip satın alıyorlar ama aynı zamanda bu devlet kanalları sadece reklam ile finanse olmuyorlar. Türkiye'de TRT payı var, Almanya'da televizyon vergisi. Bir nevi abonelik isteyen şifreli kanallardan farkları yok.

GEZ'in Allah belasini versin. Neredeyse hic televizyon izlemiyorum mac falan olmadikca, yine de ödüyoruz.

Eren yerine Onyekuru?

Benim de tercihim o olur ama çıtkırıldım olması, rakibin fizik gücünün çok yüksek oluşu ve zemin ile iklimin durumu sebebi ile top şişirerek oynamak zorunda kalabilirizz

Hoş Eren onu da indiremiyor ya neyse. Henry iyice kaybolabilir diye düşünür hoca tahminim. Eren de 5 maçın 1 inde katlanılabilir seviyede oynuyor belki o maça denk geliriz

Hep soğukla ilgili görseller paylaşılmış biraz da içimiz ısınsın Moskova tribün lideri Skaya
DtCDbKeX4AA5XO7

Cok hos yav

Bu sezonki genel durumumuzu düşünürsek kazanma ihtimalimiz çok düşük maalesef. Hatta bu sezonu bir tarafa bırakıyorum genel olarak CL deplasman performansımız çok kötü. Epi topu 5-6 galibiyetimiz var Cl kurulduğundan beri. O yüzden beklentileri düşük tutmak en iyisi.

Beraberlik alıp Avrupa Ligi'ni garantilemek iyi olur ama 0 ile döneceğiz büyük ihtimal.

zemin kötü olmadıkca ki güzel görünüyor soğuk sorun olmaz hatta soğuk havada dahada güzel olur,sezon başından beri dökülen garry,ndiaye başta olmak üzere bütün takım bahaneleri bırakıp adam gibi oynamaları lazım..

TRT'nin durum farklı aslında.Sadece reklam değil geliri.

Üst Alt