ŞL 18/19 D Grubu M:5 | Lokomotiv Moskova 2-0 Galatasaray | MS | 28 Kasım - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DnhufIGW0AAgjXM.jpg

istanbula geldiydi zaten , surat leş

Nagatomo'nun bu maçla döneceğini sanmıyorum. Zaten adamın ciğerleri sakat, bir de o soğuk havayı solursa Allah korusun kötü olur.

Ben de bu maçta sanki ikili averaj hesaplarından dolayı 1-2 farklı yenilgiye tav olacağız gibi hissediyorum. Maçın gidişatına göre.
:(

Nagatomo'nun bu maçla döneceğini sanmıyorum. Zaten adamın ciğerleri sakat, bir de o soğuk havayı solursa Allah korusun kötü olur.

Ben de bu maçta sanki ikili averaj hesaplarından dolayı 1-2 farklı yenilgiye tav olacağız gibi hissediyorum. Maçın gidişatına göre.
:(

Schalke deplasmanindan puan alabilir diye dusunuyorsak lokomotiv , o zaman bir zahmet yenelim de tur atlama sansimiz son haftaya kalsin

Beyler maç saatine kadar izlenecek bir film önerisi olan var mı? Kanıbozuk şikecilerin yaptırdığı açıklama ekseninde dönen tartışmaları okumak istemiyorum sosyal medya sitelerinde.
Yer imlerime şunları atmışım:
-Das experiment
-Source code.

eğer öneri çıkmazsa 10 dk içinde bunları izleyeceğim de. Okuduysanız teşekkür ederim.

Beyler maç saatine kadar izlenecek bir film önerisi olan var mı? Kanıbozuk şikecilerin yaptırdığı açıklama ekseninde dönen tartışmaları okumak istemiyorum sosyal medya sitelerinde.
-Das experiment
-Source code.

eğer öneri çıkmazsa 10 dk içinde bunları izleyeceğim de. Okuduysanız teşekkür ederim.

Lutfen rus takimi ile oynayacagimiz mac oncesi rusun oyunu filmini izle

-Das experiment
-Source code.

The Game
13.Floor
12 monkey
Se7en

Şampiyonlar Ligi’ni, ülke/takım puanını, gelecek galibiyet primini geçtim şu kritik noktada Avrupa’da deplasmanda alınacak bir galibiyetin bizi çok ciddi bütünleştireceğini ve şampiyonluk için havaya sokacağını düşünüyorum.

30 dk kaldi ilk 11 icin. HOCA LÜTFEN BÖYLE

-------------------------Nando--------------------
Linnes----------Ozan------------Maicon---------------Nagatomo
------------------Fernando-----Donk---------------
Fegh------------------Ndiaye------------------Garry
------------------------Onye/Eren-------------------

hoca ama donku cikarir, ndiaye oraya. saga onye, ortaya fegh sola garry forvet eren

Fernando-Ndiaye
Onye-Fegh-Garry
Eren

Üst Alt