ŞL 18/19 Son 16 M:2 | Juventus 3-0 Atlético Madrid | MS | 12 Mart - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Atl Madrid futbolunu oynatan takımlar ve hocaların bu işte olmamaları gerekir bence zaten.

En azından bu seviyelerde olmaması gerekir. İnsanları futboldan soğutuyor bunlar. Mourinho bir bu iki.

Gerçi bizim taraftarın bazıları bu tür futbolu tercih ederler.

Bugunku futbol degil Madrid'deki futbol icin seviliyor ve ovuluyor (ki zaten basarili da oluyor) Simeone

Bugun Atletico'ya yakismayan bir savunma performansi vardi, ayrica 2-0'dan sonra ciddi panikledi topcular

Penalti da ucuzdu

Bugunku futbol degil Madrid'deki futbol icin seviliyor ve ovuluyor (ki zaten basarili da oluyor) Simeone

Bugun Atletico'ya yakismayan bir savunma performansi vardi, ayrica 2-0'dan sonra ciddi panikledi topcular

Penalti da ucuzdu
Yıllardır takip ettiğimiz takım.
Savunma futbolunu sevenler beğene bilir ama ben futbol sever olarak işkence çekiyorum bu oyundan. Başarısını inkar etmiyorum zaten

Yıllardır takip ettiğimiz takım.
Savunma futbolunu sevenler beğene bilir ama ben futbol sever olarak işkence çekiyorum bu oyundan. Başarısını inkar etmiyorum zaten

Savunma futbolu demek dogru degil. Bu gece gercekten tamamen kapanmaya cikmislardi. Iceride boyle degildi olay, cok guzel pres yapip alan kapatip hizla ileri cikiyorlardi.

Üst Alt