ŞL 18/19 Son 16 M:2 | Juventus 3-0 Atlético Madrid | MS | 12 Mart - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Savunma futbolu demek dogru degil. Bu gece gercekten tamamen kapanmaya cikmislardi. Iceride boyle degildi olay, cok guzel pres yapip alan kapatip hizla ileri cikiyorlardi.
İlk maçlarını izlemedim ama Lig maçlarının çoğunda bile rakibi ve oyunu öldür ve konter ile bir tane atıp üstüne yat tarzı mevcut. İstisnalar olabilir tabiki.

Park yiğe bus yapmıyorlar zaten genellikle.
Daha etkili savunma oyunları mevcut.

Fiziksel üst seviyede ama aynı zamanda teknik karışımı birşey işte. Rakibi ve maçın temposunu indirip rakibi yıpratıyor adamlar 90 dakika boyunca.

Bu müsabakada iflas ettiler

Simeone-Terim kıyaslaması da gördük sonunda. ''Oğuzhan 150m'', ''Ali Koçla şampiyonlar ligi'' tarzı yorumlara artık daha itidalli yaklaşacağım sanırım.

Costa sakatmis yapilanacak birsey yok. Dedigim cikti mi? Cikti. Ronaldo normal atletico modunu acarsa anca gecerler dedim. bos yapma dahada

Of he dedigin cikti aferin sana. 100 sey soyle biri tutunca dedigim cikti. Dybala oynasaydi Bernardeschi yerine sag kanatta senin istedigin gibi Atleti bir gol atar fisi cekerdi

Penaldo rencide olacak bir sonraki turda Ajax bile gelse

Ronaldo ne aci cektirnis sana ne. Buarada sana zaten kil olmusum, niye araya giriyorsun baskasiyla konusurken? Bos yapma yol al

Git ozelden konus kimse alintilamasin istiyorsan. Forum konseptine aykiri. Ya da modlugu birak beni engelle.

Bos yapan kim acaba. Ronaldo bana cok acilar cektirdi tuttugum takimlari hic affetmiyor Galatasaray dahil. Sen Ronaldosporlu oldugundan bilmezsin

Üst Alt