ŞL 18/19 Son 16 M:2 | Juventus 3-0 Atlético Madrid | MS | 12 Mart - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
images

Buyrun beyler.

Bu benimle konusmuyor halin mi? Bak dikkat edersen sana hakaret etmedim ama sen inatla her mesajinda ettin ben aslinda boyle bir olay aramizi da yumusatir dusuncesindeydim ama boyle bir niyetin yoksa da yoktur, terbiyeni takinamiyor musun? Hayati sorgulatip her seyimi cigneyip tukurecekmis.

Bunlari daha formal sekilde kapismaya hazir olmayan bir adam soyluyor. Konusmuyorsan konusma korkup karsima cikmiyorsan korkup saklan saygi duyarim. Niye alintilayip hakaret ediyorsun?

Sunu desen bile saygi duyarim: "Bana sovdun bu yuzden seni affedemem aramizin da iyi olmasi mumkun degil o yuzden beni alintilama." Bunu yapmiyorsun ama, inatla ben kufredeyim diye ugrasiyorsun. Etmeyecegim kufur falan. Ne kadar korkak ve zavalli oldugun ortada.

Ona soyleniyor mu bu
Ben sana bastan demedi mi muhatap olma benimle, seninle ne aramizdaki buzlar erisin nede baska birsey olsun diye? Senin hakkinda cokca uyarildim ondan geri tutuyorum kendimi. Bosuna yol al ya da muhatabim degilsin demiyorum. Tekrarliyorum Yol al

Ben sana bastan demedi mi muhatap olma benimle, seninle ne aramizdaki buzlar erisin nede baska birsey olsun diye? Senin hakkinda cokca uyarildim ondan geri tutuyorum kendimi. Bosuna yol al ya da muhatabim degilsin demiyorum. Tekrarliyorum Yol al

Bu mu yani uyarilmis halin? Yeterince uyarmamislar ya da sen neye dikkat edecegini anlamamissin o zaman.

Bos yapma, yol al, aslanim, kocum, kucuk bir insan, aglatirim seni, cop, hayati sorgulatirim sana, cigneyip tukururum, velet gibi seyler soyledin. Ben sana bunlardan herhangi biriyle karsilik verseydim daha agir bir hakaret + raporla ugurlardin suphesiz.

Zaten "bu arada istersem böyle de engelerim, modlugu birakmama gerekmiyor. Raporlarini okurum ;)" cumlesi ise ne kadar rezil bir karaktere sahip oldugunun itirafi. Acik acik diyorsun ki benim seni engelleme yolum modlugumun arkasina saklanip seni tahrik etip kufur ettirip sonrasinda cezayla yollamak.

Simdi bu laflara cevap veremeyecegin icin bir kez daha alintilayip hadi kocum dengim degilsin uza yol al bos yapma velet bitiririm seni adminler olmasa yok etmistim falan diyeceksin.

Ben bu konuda sana soyleyecegimi soyledim yarin bir de buyuklerine sorayim ne dusunuyorlar bu husustaki tavirlari ne. Sonra birileri forumda uye yonetimi kotu yapiliyor diyince ihrac ediliyor.

Dikkat etmemistim ama soyle bir mevzu varmis

Ucuz bir penalti olurdu ama bence penalti. Juve'nin penaltisi da ucuzdu zaten

Çok net faul ama içeride mi dışarıda mı onu çözmek zor.. Chiellininin ayağı içeride ama Atleticolu dışarıda ilk müdahale anında

Maçı izleyemedim anlaşılan çok şey kaçırmışım.. Ronaldo bu kadar erken veda etseydi dramatik olurdu kendi adına

GSC "Bay Tahminler" yine Resital sunmuşlar. Teşekürler.

Hocam asiri bos konusmus

juventusun kadroya bak pttde playoff yapamaz

Ronaldo'yu fazla abarttınız be. İlk maçta 30 metreden çektiği frikik dışında ortada yoktu. Kimse tek başına bir şey yapamaz. Juventus'un bu maçta 3 fark yapacağına inanmak fazla hayalcilik olur.

Olursa acayip şoka uğrarım.

Atletico Madrid, Simeone ile beraber 8 yılda normal sürede sadece 1 kez 4 gol yedi. Bu sene grup aşamasında Dortmund maçında. 2014 finalinde yedikleri 4 gol zaten uzatmalarda.

3 gol yedikleri maç sayısını net bilmiyorum ama maksimum 6-7 tanedir. Juventus'ta bence inanılmaz golcü bir takım değil. Ronaldo efsane golcü tamam ama Mandzukic daha çok fm diliyle çalışkan forvet. Orta sahaları da öyle golcü değil. Juve hücumdan çok savunmasıyla başarılı.

MCity,Bayern,Barça hatta PSG buradan dönebilirdi ama Juve çok zor görüyorum. Simeone buradan vermez.

Mucize olmaz. Simeone çeker metrobüsü

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

simeone hocam saplar

Üst Alt