ŞL 18/19 Son 16 M:2 | Real Madrid 1-4 Ajax | MS | 5 Mart - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 Son 16 M:2 | Real Madrid 1-4 Ajax | MS | 5 Mart

D07Pl1UVsAAjJLL.jpg

Türk futbolu asla bu seviyelere gelmez hayal bile kurmaya gerek yok.

1 maçta genç topçuları itin götüne sokan adamlar Ajax modeli diye ağlaması da ayrı bir muamma

Aynen öyle. Marcaoyu iki günde yediler ya ama ajaxta oynasa simdi 1000 tane övgü gelirdi. Bizden bir yol olmaz. Ben buraya gelen genc oyunculara aciyorum. Hepsi yazik ediyor kendine

Aynen öyle. Marcaoyu iki günde yediler ya ama ajaxta oynasa simdi 1000 tane övgü gelirdi. Bizden bir yol olmaz. Ben buraya gelen genc oyunculara aciyorum. Hepsi yazik ediyor kendine
7 sezonda 7 şampiyonluk yaşatmış adamı bu sene şampiyon yapamadı diye istifaya davet eden, 22 yaşındaki mükemmel topçu marcaoyu sırf chavesden aldık diye eleştirmek için ilk hatasını bekleyen zamanında 35lik Pepeyi isteyen beyinlerin olduğu bir taraftar grubuna sahibiz. Bir bok olmaz bizden.

7 sezonda 7 şampiyonluk yaşatmış adamı bu sene şampiyon yapamadı diye istifaya davet eden, 22 yaşındaki mükemmel topçu marcaoyu sırf chavesden aldık diye eleştirmek için ilk hatasını bekleyen zamanında 35lik Pepeyi isteyen beyinlerin olduğu bir taraftar grubuna sahibiz. Bir bok olmaz bizden.

Acı gerçekler...Denayer'a ana avrat sövülürdü...lyonlular tapıyor...

Ajax çok deli ve değişik bir top oynadı gerçekten bu kadar rahat ve dikine paslaşıp, neredeyse pozisyon vermediler çok saçma.

Ama bence kulübün calısma sekli bu.
Pahalı oyuncular ve yıldız transferleri yap 3-4 sene ambargo koy sonra başarıya doy kötü sonuclar al.
1-2 sene duraklama dönemi sonra yine rutin pahalı transferler ve ambargo.

Real Madrid bu yani : )

Tadic konusunda listede olması bir şey ifade etmiyor bu yıl 12 kağıda mı ne geldi o dönem daha da pahalıydı.
Daha ucuza Sneijder varken ona 15-20 verilmesi mümkün değil.

Tadic isteniyor diye de kimse sövmez o dönem sövülme mevzusu Kaka ile ilgiliydi zira listedeki ilk adam oydu asıl Terim her seferinde Kaka'yı istiyorum diyordu.

Kaka sonrasında Amerika'ya gitti

Tadic'i hayatında izlememiş adamların tatava yapması da klasik Türk zihniyeti, buraya gelip iki maç iş yapmasa sövmekten bir hal olurdunuz yine.

Üst Alt