ŞL 18/19 YF M:1 | Tottenham 0-1 Ajax | MS | 30 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son kurbanın Tottenham mı hemşehrim?!...Nasıl bir 'looser' san, tuttuğun iflah olmuyor yaw!. GSC yönetimine forumdan ihraç edilmeni önereceğim!:cigara::p

Forumu sıkı takip edecek vaktim yok, Ajax' ı daha çok tutuyorsan yok say bu mesajımı...
tottenhamli oldugumuz dogrudur ama ajax ezdi simdiye kadar. yapacak bir sey yok. kane ve son olmadan hücum gücü cok düsük. top tutamiyorlar. :D

Bu nasıl ofsayt değil yav çok ilginç çizgiyi görmesem hayatta inandıramazlar ofsayt olmadığına beni.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

30 dakika oldu, ben bu heyecani ve zevki daha bu sezon hic bir Galatasaray macinda alamadim. Insan az mutfaktan bir sey almak icin televizyon basindan ayrilmak istemiyor, bir sey kaciririm diye. Bizim maclarda da tam tersi, nasil olsa yuruyerek oynuyorlar deyip gidip geliyorum yine oyuncular ayni yerlerde oluyor geri dondugumde :D

30 dakika oldu, ben bu heyecani ve zevki daha bu sezon hic bir Galatasaray macinda alamadim. Insan az mutfaktan bir sey almak icin televizyon basindan ayrilmak istemiyor, bir sey kaciririm diye. Bizim maclarda da tam tersi, nasil olsa yuruyerek oynuyorlar deyip gidip geliyorum yine oyuncular ayni yerlerde oluyor geri dondugumde :D

ne aldin mutfaktan

Bana pas, alkol almiyorum epeydir.

830e23152ba19912983033891c511df9.jpg

Üst Alt